FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przed meczem z Argentyną było ściernisko...po meczu było również jedno wielkie ściernisko,przed meczem jest ogromne ściernisko,ale po meczu będzie San Francisco!
1
Papapapapapapa! Z Kopyta Polska rwie!
0
@wasacz Ja zauważyłem że cały świat krytykuje nas zdrowo od początku turnieju.Awansowaliśmy w typowo Polski sposób,czyli kalkulacyjnie.Ciekawe czy jak przejdziemy cudem Francuzów po jakimś 0-0 i rzutach karnych,to dalej będzie jazda po naszych.Stawiam że pewnie tak.
0
Belgia,Dania i Prusy już w drodze na samolot,czy jutro Urugwaj i Serbia załapią się na gapę xD?
4
@Bartula Będą chcieli nawiązać do Euro 2012 w Polsce i jako gospodarz po trzech meczach już się pożegnać z turniejem xd?
4
Manuel Neuer powinien zakończyć karierę reprezentacyjną i dać miejsca numer jeden na Euro 2024 Marcowi-Andre Ter Stegenowi.
0
@P33ck W 2024 Niemcy u siebie wygrają Euro,a w 2026 może nie pojadą na mundial :)
0
Mecz Kostaryka-Niemcy to mecz dwóch przegranych,ale i dwóch sąsiadów z samolotu.
0
Fakty są takie,że na 2 ostatnich mundialach to Polska raz wyszła z grupy,a Prusy ani razu.
0
Zwycięstwo nic nie zmienia,Prusy do widzenia!
1
Hiszpania w stylu Czesia Michniewicza,kibicuje Niemcom xd.
0
Japonia jest bardzo nieprzewidywalnym zespołem.
0
Ten Joel Campbell chyba dostał objawienia CzesioBusa i w takiej kontrze jednak wolał się wycofać,zamiast próbować zdobyć bramkę.
0
@AlphaNumeric @Commando Bo wydaję mi się On sporym pechowcem,przez to że prezesem był pewien rudy z wąsem...
0
Patrząc na grę naszej narodowej drużyny Czesława Michniewicza,czy można postawić znak równości z grą Pana Jerzego Brzęczka?
0
Oby Prusy zagrały na korzystny remis.
0
@maroon Najprawdopodobniej tak.
1
@VamosRakieta Ja się tam nie martwię na zapas,póki co grupa A i C siadły jak zakładałem.
1
@maroon Na drugie miejsce z grupy E,które pokaże się wieczorem kto je zajmie.
0
Wychodzi na to że Jestem dzbanem że stawiałem Belgię na półfinał mistrzostw świata,i się tego nie wstydzę!
1
Utrzymajcie ten korzystny wynik Belgowie i będzie gitarka grała!
1
@MesQueUnClub96 Czyli to Mateusz De Boer będzie ostatnim komentatorem meczu Polski na mundialu na najbliższe cztery lata :C
0
1978,1986 i 2022.Mi się wydaje to dość prawdopodobne jeśli chodzi o nowych mistrzów świata.
0
@Emhyr Niestety,ale tutaj robię sobie miłą propagandę PZPNowską.Przykro mi że Jesteś bezdomny,ale nie martw się! Teraz na pewno się uda!
0
@Poversky1000 Ja uważałem że są faworytem tej grupy z taką kadrą,i po 3 miejscu w 2018 pójdą w podobną drogę,ale jak widać przeliczyłem się.
0
W niedzielę Barbórkową pokonamy Mistrzów świata z Francji 2:0.
0
Maroko namieszało troszkę w planach grupy F,któraś z Europejskich mocnych drużyn Chorwacja/Belgia już dzisiaj zakończy mundial (*)
1
@Emhyr Nie muszę wrzucać Polski do tej grupy,bo wychodzi na to że Jesteśmy lepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
To ciekawe że Belgia która pokonała Polaków 6:1 niecałe pół roku temu nie wyjdzie z grupy w przeciwieństwie do nas...
0
Salem Al-Dawsari,Szanuję tego faceta.