2

Przed meczem z Argentyną było ściernisko...po meczu było również jedno wielkie ściernisko,przed meczem jest ogromne ściernisko,ale po meczu będzie San Francisco!

1

Papapapapapapa! Z Kopyta Polska rwie!

0

@wasacz Ja zauważyłem że cały świat krytykuje nas zdrowo od początku turnieju.Awansowaliśmy w typowo Polski sposób,czyli kalkulacyjnie.Ciekawe czy jak przejdziemy cudem Francuzów po jakimś 0-0 i rzutach karnych,to dalej będzie jazda po naszych.Stawiam że pewnie tak.

0

Belgia,Dania i Prusy już w drodze na samolot,czy jutro Urugwaj i Serbia załapią się na gapę xD?

4

@Bartula Będą chcieli nawiązać do Euro 2012 w Polsce i jako gospodarz po trzech meczach już się pożegnać z turniejem xd?

4

Manuel Neuer powinien zakończyć karierę reprezentacyjną i dać miejsca numer jeden na Euro 2024 Marcowi-Andre Ter Stegenowi.

0

@P33ck W 2024 Niemcy u siebie wygrają Euro,a w 2026 może nie pojadą na mundial :)

0

Mecz Kostaryka-Niemcy to mecz dwóch przegranych,ale i dwóch sąsiadów z samolotu.

0

Fakty są takie,że na 2 ostatnich mundialach to Polska raz wyszła z grupy,a Prusy ani razu.

0

Zwycięstwo nic nie zmienia,Prusy do widzenia!

1

Hiszpania w stylu Czesia Michniewicza,kibicuje Niemcom xd.

0

Japonia jest bardzo nieprzewidywalnym zespołem.

0

Ten Joel Campbell chyba dostał objawienia CzesioBusa i w takiej kontrze jednak wolał się wycofać,zamiast próbować zdobyć bramkę.

0

@AlphaNumeric @Commando Bo wydaję mi się On sporym pechowcem,przez to że prezesem był pewien rudy z wąsem...

0

Patrząc na grę naszej narodowej drużyny Czesława Michniewicza,czy można postawić znak równości z grą Pana Jerzego Brzęczka?

0

Oby Prusy zagrały na korzystny remis.

0

@maroon Najprawdopodobniej tak.

1

@VamosRakieta Ja się tam nie martwię na zapas,póki co grupa A i C siadły jak zakładałem.

1

@maroon Na drugie miejsce z grupy E,które pokaże się wieczorem kto je zajmie.

0

Wychodzi na to że Jestem dzbanem że stawiałem Belgię na półfinał mistrzostw świata,i się tego nie wstydzę!

1

Utrzymajcie ten korzystny wynik Belgowie i będzie gitarka grała!

1

@MesQueUnClub96 Czyli to Mateusz De Boer będzie ostatnim komentatorem meczu Polski na mundialu na najbliższe cztery lata :C

0

1978,1986 i 2022.Mi się wydaje to dość prawdopodobne jeśli chodzi o nowych mistrzów świata.

0

@Emhyr Niestety,ale tutaj robię sobie miłą propagandę PZPNowską.Przykro mi że Jesteś bezdomny,ale nie martw się! Teraz na pewno się uda!

0

@Poversky1000 Ja uważałem że są faworytem tej grupy z taką kadrą,i po 3 miejscu w 2018 pójdą w podobną drogę,ale jak widać przeliczyłem się.

0

W niedzielę Barbórkową pokonamy Mistrzów świata z Francji 2:0.

0

Maroko namieszało troszkę w planach grupy F,któraś z Europejskich mocnych drużyn Chorwacja/Belgia już dzisiaj zakończy mundial (*)

1

@Emhyr Nie muszę wrzucać Polski do tej grupy,bo wychodzi na to że Jesteśmy lepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

To ciekawe że Belgia która pokonała Polaków 6:1 niecałe pół roku temu nie wyjdzie z grupy w przeciwieństwie do nas...

0

Salem Al-Dawsari,Szanuję tego faceta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?