1

@Cadafaz W singlu byłoby już bardzo ciężko cokolwiek ugrać w szlemach,w szczególności przeciwko tym młodszym.W grze podwójnej są przypadki że grają sobie grubo po czterdziestce w szlemach.

2

Novak to by z chęcią się dołączył na trzeciego tutaj xd

1

Demon De Minaur pokonuje Murraya,teraz pora na debel Fedala i pożegnanie Rogera.

1

Goodbye England.

1

Bośnia i Hercegowina godnie zastąpi Anglików w dywizji A ligi narodów.

2

Na pocieszenie dodam,że ewentualny 3 set w starciu Murraya z De Minaurem to będzie od razu super tiebreak.W 3 secie Pucharu Lavera jest od razu super tiebreak.

1

Mecz Murraya i De Minaura to jest taki typowy mecz dla koneserów i po części przedłuża karierę Rogera xd

1

Ciekawe czy Prusy jak zwykle odrobią.

2

@bartas97 Federer już będzie grał tylko pokazowe turnieje.Rafa jeśli zdrowie pozwoli to powinien jeszcze grać mniej więcej do 2023/2024 roku.Ponieważ nie wierzę aby Rafa chciał grać w tenisa w wieku 39 lat z tyloma kontuzjami,młodszy nie będzie.Uważam że Hiszpan chciałby pograć jeszcze na Igrzyskach olimpijskich w Paryżu 2024,ponieważ będą one rozgrywane na jego ukochanej mączce,i tam miałby szansę na medal i zakończenie kariery jako np. mistrz olimpijski.

4

@JimMorrisonFCB Tak,to może się zacząć gdzieś około 23:00,ponieważ Andy Murray i De Minaur"Demon" mogą troszkę pograć.

3

Sousowa Polska powstrzymała Węgierską maszynę przed pojechaniem na mundial,nie wiem jak,lecz dali radę sobie.

7

Fc Szpitalona się zrobiła po dosłownie jednym meczu reprezentacyjnym.Na drugi raz może niech Xavi podpowie swoim piłkarzom aby wymyślili sobie kontuzję na 1.5 tygodnia,np. Ból włosów na głowie.

1

Szczęsny wczoraj w tym spięciu z Blondasem Holenderskim zapachniał mi takim wczesnym Szpilką.

2

Mroczny pogrzeb na stadionie narodowym-smutno mi było oglądając ten smutny mecz :(

1

Zastanawiam się w takim razie,jak Polacy dali radę w marcu powstrzymać Szwedów.Czy nasi zagrali mecz życia+Szwedzi byli zmęczeni dogrywką?

3

Zgadzam się z Piotrkiem Zielińskim,są same pozytywy po tym cudownym meczu.Nie przegraliśmy dwucyfrowo,powinniśmy mniej narzekać,a cieszyć się z takich pozytywów-Brawo Piotrek!

1

Ciekawe czy w hejt parku,będzie hejt czy pogłaszczą po głowach za tak cudowne spotkanie.

5

Piłkarsko My jesteśmy debilami.

5

Zasłużone gwizdy na narodowym.Kiedyś to była twierdza,teraz to jest antytwierdza.

3

Przerwo reprezentacyjna-skończ się już.Mam Ciebie dość!

1

Poza pewnymi 5 minutami w tym meczu,to tak troszkę nie było naszych w tym meczu.

1

Szczęsny nie lubi jak jakiś blondas mu będzie pierdolił głupoty.

2

Oglądasz to Lionelu Messi? Jeśli tak,to widzisz co będzie się z Tobą na mundialu.Ten mecz powoduje strach u Argentyńczyków.

1

W czerwcu to Polska prowadziła 2:0 z Holandią,Niderlandczycy potrafili to odrobić.2:0 to niebezpieczny wynik.

1

Arkadiusz Milik dobrze strzela,tylko niecelnie :)

1

Sebek Szymański straszy Holandię!

1

Milik czemu kurwa...

1

Memphis kontuzja?

1

Polska gra jak Fc Porto w ostatnim czasie.

5

Kurw.. stoją i się przyglądają bo nie wiedzą co robić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?