FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest taki dzień! Tylko jeden raz do roku! Dzień zwykły dzień!
0
@Mordzia97 Było było,troszkę wódki się polało po 24:00 i tak się zeszło do 1:30 w nocy :)
0
@Mordzia97 Ja miałem pasterkę o 22:30 i wróciłem do domu około 23:30.Około 24:00 u mnie zaczęło się troszkę popasterskiego spotkania rodzinnego przy stole :)
0
@MarcelNJ11 U mnie była o 22:30.
2
I po pasterce już.Teraz pora na Boże Narodzenie!
1
@AllBundy Ta kolęda akurat winna być cicha i spokojna.
1
Cicha noc,święta noc...
2
Może w tym roku,to Kevin włamie się do włamywaczy?
1
A słowo ciałem się stało...i zamieszkało między nami!
2
Ja już po kolacji wigilijnej.Teraz pora na pasterkę po 22:30.
1
@wasacz Dziękuję bardzo,tutaj jakoś łatwiej się śpiewa kolędy :)
2
Chwała na wysokości,Chwała na wysokości.A Pokój na Ziemi!
0
Pierwsza gwiazdko! Pokaż się!
5
@MarioVeB! Ja nie piję w wigilię.
1
@Comentateiro Xavi do grudnia.Od poniedziałku powraca piłka klubowa,i tak bez przerwy aż do połowy marca 2023!
2
@Comentateiro Czesio do grudnia.
5
Na szczęście po chorobie w tym tygodniu,zdążyłem się na wigilię wyleczyć.Nic dobrego być przeziębionym...Lulajże Jezuniu Lulaj że Lulaj!
1
@ranger3120 Proszę bardzo,wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia,nie tylko z powodu urodzin ale i świąt.U mnie jest łatwiej,bo Ja urodzony w okolicach połowy czerwca,więc u mnie zwykle urodziny oznaczają początek wakacji.
0
Oto nastał.Ten jeden,najpiękniejszy dzień w roku.
1
Pora jutro w Wigilijny dzień na 6:00 rano do robotki,a następnie śpiewać...Wśród nocnej Ciszy,głos się rozchodzi! Wstańcie pasterze,Bóg się wam rodzi!
1
@NeKenI Oo! Dziadek Mróz!
0
@tristan87 +1,lubię ten jeden dzień w roku!
1
Coraz bliżej święta! Coraz bliżej święta!
1
@paweldunajecfcb Czesław"niewinny i nie pamiętam "Michniewicz.
0
@michal26 Bogusław Leśnodorski,jest lepszym Prezesem klubowym niż ekspertem.Najlepiej niech On nie występuje w takich programach bo tylko pogarsza swój PR.Jako Prezes Legii Top!
0
@gaucho104 Najłatwiej jest zwolnić trenera,i jego o wszystko obwiniać-to jest jasne.Niestety Polscy juniorzy nie są nastawieni na grę piłką,i tego aby piłka im nie odskakiwała,tylko są nastawieni na wynik i chaosową taktykę...Później Ci juniorzy jak dorosną,są ogrywani jak dzieci przez inne reprezentacje.
0
@gaucho104 Kto marudzi ten marudzi.Ja uważam,że w Polskim przypadku zmiana trenera,to jest jak zmiana rękawiczek.Nic nie daje,ale są inne...Polska piłka jest wciąż takim smutnym czarnym,ciemnym tunelem bez wyjścia,zdarzyła się pewna wyrwa o nazwie "2016" ale w gruncie rzeczy,od początku lat 90. zacytuję piosenkę "Bo tutaj jest jak jest! Po prostu! I Ty dobrze o tym wiesz!"
4
@mordini123 Znów ten Inter...
1
@Kondziubarca Cały PZPN jest kuriozalny...
0
@gaucho104 Dziękuję za cenną informację.A kto w takim razie przyjdzie do Fc Barcelona?