0

Oby się udało wszystkich zarajestrować

0

@pichichi7 Zgadzam się, tylko teraz już za późno :(

3

Szkoda że PSG, zwłaszcza że mamy z nimi nie najlepsze relacje jeśli chodzi o transfery. Już wolałbym aby był w MC

13

Mi było trudno sobie wyobrazić Barcelonę bez Iniesty, to nie tylko świetny piłkarz, ale i wspaniały człowiek

2

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Messiego
W innej koszulce niż Barcy. Sprawdziła się najgorsza opcja. To przykra wiadomość dla wszystkich kibiców piłki nożnej, nie tylko Barcy. Wielkie dzięki Messi za wszystko co dla nas zrobiłeś

0

@Scross Może być, tylko zapytaj ich o zdanie :D

0

@Plmyszynski Tak, aby pomóc klubowi w którym gram, który kocham i któremu kibicuję. Jeśli to prawda i Messi obniżył swoje zarobki o 50% też bym tak zrobił. Z drugiej strony nie porównuj mnie proszę do nich, bo w przeciwieństwie do nich nie zarabiam milionów

0

Swoim kosztem nie chcą pomóc aby Messi został w Barcelonie zarajestrowany...
A ile razy Messi ratował nam skórę i dzięki niemu zdobywaliśmy punkty... Ile razy?
Nie raz Messi musiał wejść z ławki rezerwowych aby dzięki niemu Barca zdobyła 3 punkty... Strach pomyśleć co będzie kiedy Messi przejdzie na emeryturę

0

W zupełności się zgadzam, też za nim nie przepadam. Podejrzewam że zostanie w klubie i nadal będzie mało grał

1

@Vintee Te wiadomości muszą mieć swój początek, a jak dalej wiadomość wędruje od ust, do ust to już druga sprawa

2

Mi bardziej zależy aby Messi był w drużynie niż Griezmann. Messi przynajmniej poszedł klubowi na rękę i obniżył swoje wynagrodzenie. Gest godny do naśladowania, a Griezmann? Tylko robi na złość

0

@normasubiektywna myślę że więcej niż 2:0 w końcu w zeszłym sezonie strzelili ile? 80 bramek? W całym sezonie?

1

Ciekaw jestem jak sobie ekipa poradzi na początek ligi

1

@Vintee Jeśli ten zarząd poprawi finanse klubu, a Koeman nadal będzie trenerem to po 3-4 sezonach naprawdę wrócimy do top w Lidze Mistrzów ;)

5

Może Koeman będzie odnosić podobne sukcesy co Guedriola. Tylko że z innymi piłkarzami :)

2

Griezmann to ma klapki na oczach, tylko Atlético, tylko Atlético...

0

"Andres Iniesta Artysta futbolu" fajna książka, polecam
Iniesta to mój ulubiony piłkarz.
Iniesta, Xavi i Messi czynili cuda na boisku

1

@LeoMessi1994 dzięki

0

Cieszę się z tego transferu.
Mam prośbę, wyjaśni mi ktoś co to są te zmienne?

3

Jak tak sobie dobrze radzi, to jest szansa że jego wartość na rynku transferowym wzrośnie

0

@normasubiektywna dobrym kierunkiem są też Włochy, jeśli tylko są dla niego oferty

0

Czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi zmiennymi?

0

Ja bym chciał aby on został, jak był na boisku starał się pokazać z jak najlepszej strony, jednak jak przyjdzie Aguero, to on w zasadzie nie będzie miał szans na grę, zwłaszcza jeśli będzie Koman.

0

Ja bym chciał aby Koeman został. Ale jak miał by odejść... Kogo byście chcieli?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mroziu Może masz rację, ale mimo wszystko mam nadzieję że odejdzie, niech nie blokuje miejsca młodym ;)

0

Nareszcie, już zaczynam lubić Laportę:D

0

Szacunek dla tych wszystkich graczy, bo dużo osiągnęli, ale powiedzmy sobie szczerze, ich czas dobiegł końca. Xavi wiedział kiedy odejść, Iniesta też wiedział, że jak jego organizm nie pociągnie na tak wysokim poziomie odszedł z klubu i nie blokował młodym możliwości dalszego rozwoju w Barcelonie. Tylko " święte krowy" ciągle grzeją stołki i grają... A grają fatalnie...

2

Dzięki Bogu wzięli Roberto pod uwagę! Mam nadzieję że jego faktycznie uda się sprzedać. Nigdy go nie lubiłem, a po za tym faktycznie pięknym golem przeciwko PSG w trakcie pamiętnej remontady w LM... Niczym szczególnym się nie wyróżnia ot.. średni piłkarz, w sam raz do Betisu :)

0

@tom9001 to kto powinien nim być według ciebie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?