0

@amanter Pozdrowienia dla wujka i reszty rodziny ;)

0

Jestem przekonany że na swoje barki za rozgrywanie może wziąć Puig. Widać że on chętnie pokazuje się do gry, swoje powinien zrobić też Dembele. Póki co ciągle nie mogę się przekonać do Busugetsa. Co do Griezmana, zastanawiam się jak sobie poradzi z przodu.

0

@rademenes ja wolał bym aby Puyol był zamiast Mascherano. Puyol był prawdziwym liderem w obronie

0

@cinero1996 Chyba żartujesz, mecz był pod kontrolą, dlatego trener go wpuścił

0

Busquets, też dostał kartkę za dyskusję, ja nie lubię takich głupich kartek...to później mogą być duże konsekwencje, dla zawodnika który ( zdobył) taką kartkę

0

Eibar może być z byt pewnym siebie, to może ich zgubić. Zobaczymy jak to się potoczy ????

0

Wrócił do domu taksówką? To akurat mnie zaskoczyło.. ale to że zachowuje się normalnie, to dobrze o nim świadczy

3

Przyjście Coutinho...od samego początku czułem że to kiepski pomysł. Może radził sobie w Liverpoolu... ale ja go w Barcelonie nie widziałem...

0

@PartidarioCatalan Dlatego do Iniesta wiedział kiedy to zrobić :( a szkoda, był to mój ulubiony piłkarz

0

Ja miałem ten zaszczyt oglądać ten mecz na żywo w TV.... trzymałem kciuki do samego końca... już nigdy nic takiego się nie powtórzy..

0

@masik86 Fakt, jednak myślałem że do czasu jak odejdzie Iniesta, znajdą kogoś kto by przynajmniej ogarnął środek pola..

2

Wiedziałem, że jak z Barcy odejdzie Iniesta to w środku pola będzie kiepsko.

0

@Batys będąc na ławce rezerwowych... Jak ma zdobyć doświadczenie ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?