Feniks_37
Dołączył/a: grudzień 2020
Bydgoszcz
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z przedstawionych tutaj kandydatów wolał bym Jürgen Kloppa. Szkoda tylko że jego kontrakt tak długo trwa...
3
Czy naprawdę nie macie innej grafiki Koemana? Ciągle to samo, nie nudzi wam się ta grafika, bo mi tak.
1
No, to temat jest zamknięty!
0
Jest po 30 stce a Barca zawsze stawiała na młodzież, a do tego jak dużo ciągnie kasy i mało gra, to ja też jestem za redukcją płac
2
Nareszcie! Czemu szukają zmiennika, to Busquets powinien być zmiennikiem. Szanuję go za wszystko co zrobił dla Barcy... Ale organizmu nie oszukasz
0
@pikass14 Tak, tylko że to nie Polo Market, gdzie wchodzi się, kupuje produkty płacisz i wychodzisz :D :D :D .
Za " produkty" z rynku transportowego musisz cały czas płacić :D:D"D
5
Moi drodzy, weźcie pod uwagę fakt że on budował zespół i to w trakcie sezonu. Wprowadzanie młodzieży, próby z taktyką, nie miał lekko, a ja bałem się że Barca nie będzie w pierwszej piątce, a walczą o mistrzostwo. Łatwo jest krytykować cudzą pracę, może powinniśmy docenić mimo wszystko to co zdążył zrobić do tego czasu.
1
Ja już pisałem że nie chce go w Barcelonie, owszem ma talent, jest świetnym piłkarzem, tylko że jego czas w Barcelonie minął. W przeszłości trio MSN, było najlepszą ofensywą w Europie. Mi bardzo zależy aby Dembele został w Barcelonie
0
Niech nie wprowadza od pierwszej minuty Griezmana, wolałbym aby zagrał brathwait...
0
Szacunek dla tego żółtodzioba ( w klasyku) nie dość że wychodzi w pierwszym składzie to strzela bramkę. Szkoda że zespół przegrał, lepszego pierwszego klasyku nie można sobie wyobrazić... Tylko ta porażka, ale on na pewno jest szczęśliwy z tego co zrobił.
0
Powiedzcie mi, czy on może grać na pozycji Griezmana?
0
Liczę na wygraną ( jak każdy ) W przypadku remisu, pojedynek wygra moje Piwo :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Messi, król bicia rekordów :D
0
@Lucassito Mam nadzieję że nie, chciał bym aby po tym ( wygranym ) meczu było wszystko jasne ;)
0
Od tego meczu zależy tytuł mistrzowski nasz, jak i obu zespołów z Madrytu. Wydaje mi się że ten mecz w pewnym stopniu wyłoni mistrza laliga
0
@Majkel12 masz rację ;) mimo wszystko coś trzeba zrobić bo mocno obciąża budżet na pensje. Mam nadzieję że Laporta i spółka coś wymyślą :)
0
Mam nadzieję że Barca nie sprzeda go. Momentami lepiej radzi sobie niż Griezman.
Jak już to niech sprzedadzą Coutinho, który się nie sprawdził a któremu ciągle płacą.
0
Niech go później sprzedadzą póki jest coś wart. Nie potrzeba nam " szklanki"
3
Również życzę wesołych świąt wielkanocnych
0
Wszystko się okaże jak będzie już zamknięte okno transferowe
1
Teraz pozostają wspomnienia na YT. Cieszę się że żyję w takim czasie kiedy Barca wymiatała.
16
Szkoda że już nie jest trenerem Barcelony. Mieliśmy wspaniałe lata kiedy on był naszym trenerem, a tiki taka rządziła w Europie...
1
Następca Busugetsa? Ciekawe, ciekawe...
0
@BartArt Sprawdziłem na Transfermarket Coutinho jest wart jedynie 40 mln
1
@BartArt Żadna wymiana, jedynie transfer. Trzeba na nim trochę zarobić :)
0
@Klaudek007 Ze wszystkim się zgadzam. Tylko tak jak ktoś tu napisał, faktycznie Busugets miał kilka dobrych meczy ( oglądam mecze) jednak uważam że ze względu na jego doświadczenie, uważam że taki gracz mógł by wchodzić w drugiej połowie na 10- 15 minut aby nieco uspokoić grę. Jednak powiedzmy sobie szczerze że on nie ma już sił na 90 minut. Jedynie jako zamiennik.
2
Zapytajmy się najpierw czy faktycznie tego zawodnika potrzebujemy, może jednak warto poszukać kogoś tańszego, kto też prezentuje dobry poziom na miarę Barcy. Wyciągnijmy lekcję za kupno Coutinho, za którego zapłaciliśmy grube miliony i się nie sprawdził. Na razie proponuje kupić kogoś tańszego. Tego zawodnika będziemy mogli kupić np. za 2-3 lata i będzie tańszy. Na razie poczekajmy.
1
Fajnie było by go mieć... 17 letni Messi :D
0
Ja generalnie nie lubię czepiać się innych, ale odkąd Roberto strzelił gola w pamiętnej Remontadzie przeciw PSG, stał się " świętą krową" ja oglądać go nie chcę.
Co do tematu, to wolałbym aby Miranda dalej grał dla Betisu. Jak wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie i dobrze się sprawuje to niech tam zostanie i dalej się rozwija. Może jednak kiedyś si okaże że za kilka sezonów ktoś znów zadzwoni z Barcy i powie mu : Pakuj się stary, Barcelona cię potrzebuję " :)