0

no i Messi przegoniony w 2 minuty

0

powiedział gość który napisał 30 komentarzy podczas meczu Realu

1

Cristiano 2 asysty i bramka

0

najskuteczniejszy HISZPAN

0

Ty masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nikt tu się nikim nie zachwyca, tylko jest dyskusja na temat przyszłości Ronaldo, upływających latach i aspektach finansowych. W całym artykule nie ma ani słowa o klasyku.

0

Pierwsza bramka na rękach, drugi gol po strzale wyplutym do środka, trzecia bramka to uderzenie ani nie należące do tych ściągających pajęczynę ani jakoś super mocne -> Iker stoi zamurowany. Interwencje w końcówce to był jego obowiązek to wyciągnąć, bo strzały były wręcz banalne z punktu widzenia bramkarza światowej klasy. Ja bym się do hejtów nie dołączał, ale doskonale jestem w stanie zrozumieć podstawy ludzi krytykujących. Plus dla niego, że wziął to wszystko na klatę po meczu.

0

10 marca 1981, 34 lata

0

Nie wiem co w tym niewiarygodnie dziwnego, widocznie jest fanem piłki nożnej i hiszpańskiego futbolu, z resztą spójrz na jego nick.

1

Chyba raczysz żartować. Oczywiście wszystko zależy od interpretacji i od okresu w jakim "mierzymy" jakość obu tercetów, ale na dzień dzisiejszy to forma BBC nie załapuje się nawet do TOP5 na świecie i mówię to jako sympatyk preferujący kolor biały.

2

Nie uwłaczając zasług Messiego to większa w tym zasługa kompletnego braku formy CR7 niż czegoś innego, Leo nie ładuje po 5-6 bramek w meczu tylko gra na "swoim", i tak kosmicznym i dla reszty nieosiągalnym, poziomie, co pozwoliło się zrównać i zapewne jeszcze przed GD przegonić Ronaldo który ma największy zastój w karierze.

0

Gracz Rayo wbiegł w pole karne przed strzałem

0

Jesteś młody, więc masz prawo do durnych decyzji, ale dobrze Ci radzę to przemyśleć. O ile na boisku będzie to wyglądać super i na wakacjach będziesz zgarniesz masę ciepłych słów od kibiców, to chodzenie do końca życia z takim napisem jest dość głupie - nowe znajomości będą Cię postrzegać przez pryzmat kibica-fanatyka-idioty, nie wspominając o pracodawcach którzy chcą zatrudniać poważnych ludzi a nie piłkarzyków. To mało dojrzałe,

0

To jest kompletnie bezsensowne z ekonomicznego punktu widzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?