0

Messi smutny, on już wie

1

Ja bym jeszcze Messiego nie skreślał

0

@Lingvo18 elo, strona Realu nie działa i lubię dyskusje na La Rambli, nawet czasem obejrzę mecz Barcy

3

ciężko mu będzie zdobyć jeszcze choćby jedną

0

@kibicsportu nie ma fizycznej możliwości zrobienia czegokolwiek "złego" po IMEI, co najwyżej podstawowe informacje odnośnie telefonu + jest to forma identyfikacji kradzionych telefonów, podanie tego jest całkowicie bezpieczne

4

@Janiama Suarez? XD

0

@AmigoBlancos to jest wypożyczenie. Nijak, potrzeba było jakiegoś drugiego keepera bo Navas się obraził (i słusznie), za rok wraca Łunin i on będzie drugim, na bramce galaktyczny Eurotunel, przepraszam, Tibo Kurtuła*

0

@Coutinho007 to chyba trochę mało

11

https://i.imgur.com/syP42O1.png

nie no faktycznie całkowicie naturalna pozycja ręki

nie jest to jakiś najbardziej pewny rzut karny w historii ale takie są przepisy i nie ma dyskusji

79

"Gra Osasuny: Wyglądało to tak, jak przewidziałem."

XD
strach pomyśleć co się stanie, jak ktoś go zaskoczy

0

dobra przestać panikować, zaraz wpadnie jedna i od 60 minuty będzie paniczne bronienie remisu przez Osasunę, skończy się 1-4

7

@kerouac 0 celnych strzałów xD

3

@Janiama nie wiem jaka jest tutaj średnia wieku, ale strzelam, że 99% nie ma zielonego pojęcia kto to jest Hidegkuti, w sumie nic dziwnego bo gość urodził się STO LAT TEMU, takie trochę wrzucanie nazwisk na siłę

0

@MESSIah16 chyba się nie podniosą, wyślij list z przeprosinami

1

@chudym nie mówi

0

@Colon jakie to ma mieć niby znaczenie?

0

@koszol witam xD

0

@Rewolucja123 fajne że dajesz tłumacza, chłopak się natrudził, warto wspomnieć jego pracę

2

Jeszcze brakuje "Griezmann ma problem z łydką, uraz pod obserwacją" i wychodzimy taktyką 4-6-0

2

"W środę ojciec piłkarza zaobserwował w mediach społecznościowych kilku zawodników Realu".

Niesamowicie bawią mnie te wstawki, śmieszne czasy nastały, że tego typu rzeczy są rozpatrywane i wrzucane jako... właściwie jako co, poszlaka? xd

0

@adamjttk źródło: [Pudelek.pl]

0

@socha kurs na to że zostanie był 10, też sporo, chciałem to grać ale usunęli xD

19

"Los Blancos proponowali 100 milionów euro oraz Garetha Bale’a, Keylora Navasa i Jamesa Rodrígueza."

Ja pierdziele, przecież to jest jakaś kosmiczna oferta za gościa, który ewidentnie ma w dupie to PSG.

1

są jeszcze te kursy na Neymara na etoto? Nie mogę znaleźć

0

Zagra, twardy chłop

1

@Darox Wpłacasz tam normalnie złotówki. Przy płatności kartą wybierasz, że chcesz płacić w walucie lokalnej. Konwersja następuje automatycznie po niższym kursie niż oferuje kantor czy bank. Cała reszta bez zmian w stosunku do korzystania z karty płatniczej w Polsce.

1

@Veb1233 najśmieszniejszy jest ten atak 6 vs 2 przy pierwszej bramce + fejkowy odgłos "radości fanów" przy trzeciej - kompromitacja dzisiejszego świata i wpychanie parytetów na siłę

27

@BarcaInfo "mieć nadzieję, że jest szansa" to można powiedzieć o czymkolwiek praktycznie niemożliwym xD

17

Bayern to by nie wykupił Messiego za 10 milionów bo byłoby im szkoda więc o czym my mówimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?