Fenriss
Dołączył/a: luty 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi smutny, on już wie
1
Ja bym jeszcze Messiego nie skreślał
0
@Lingvo18 elo, strona Realu nie działa i lubię dyskusje na La Rambli, nawet czasem obejrzę mecz Barcy
3
ciężko mu będzie zdobyć jeszcze choćby jedną
0
@kibicsportu nie ma fizycznej możliwości zrobienia czegokolwiek "złego" po IMEI, co najwyżej podstawowe informacje odnośnie telefonu + jest to forma identyfikacji kradzionych telefonów, podanie tego jest całkowicie bezpieczne
4
@Janiama Suarez? XD
2
@Elijah_S http://sport.tvp.pl/44189547/ms-koszykarzy-fiba-2019-czas-na-gospodarzy-chinczycy-mocni-pod-koszem
cały mecz, możesz sobie przewinąć
0
@AmigoBlancos to jest wypożyczenie. Nijak, potrzeba było jakiegoś drugiego keepera bo Navas się obraził (i słusznie), za rok wraca Łunin i on będzie drugim, na bramce galaktyczny Eurotunel, przepraszam, Tibo Kurtuła*
0
@Coutinho007 to chyba trochę mało
11
https://i.imgur.com/syP42O1.png
nie no faktycznie całkowicie naturalna pozycja ręki
nie jest to jakiś najbardziej pewny rzut karny w historii ale takie są przepisy i nie ma dyskusji
79
"Gra Osasuny: Wyglądało to tak, jak przewidziałem."
XD
strach pomyśleć co się stanie, jak ktoś go zaskoczy
0
dobra przestać panikować, zaraz wpadnie jedna i od 60 minuty będzie paniczne bronienie remisu przez Osasunę, skończy się 1-4
7
@kerouac 0 celnych strzałów xD
3
@Janiama nie wiem jaka jest tutaj średnia wieku, ale strzelam, że 99% nie ma zielonego pojęcia kto to jest Hidegkuti, w sumie nic dziwnego bo gość urodził się STO LAT TEMU, takie trochę wrzucanie nazwisk na siłę
0
@MESSIah16 chyba się nie podniosą, wyślij list z przeprosinami
1
@chudym nie mówi
0
@Colon jakie to ma mieć niby znaczenie?
0
@koszol witam xD
0
@Rewolucja123 fajne że dajesz tłumacza, chłopak się natrudził, warto wspomnieć jego pracę
2
Jeszcze brakuje "Griezmann ma problem z łydką, uraz pod obserwacją" i wychodzimy taktyką 4-6-0
2
"W środę ojciec piłkarza zaobserwował w mediach społecznościowych kilku zawodników Realu".
Niesamowicie bawią mnie te wstawki, śmieszne czasy nastały, że tego typu rzeczy są rozpatrywane i wrzucane jako... właściwie jako co, poszlaka? xd
0
@adamjttk źródło: [Pudelek.pl]
0
@socha kurs na to że zostanie był 10, też sporo, chciałem to grać ale usunęli xD
19
"Los Blancos proponowali 100 milionów euro oraz Garetha Bale’a, Keylora Navasa i Jamesa Rodrígueza."
Ja pierdziele, przecież to jest jakaś kosmiczna oferta za gościa, który ewidentnie ma w dupie to PSG.
1
są jeszcze te kursy na Neymara na etoto? Nie mogę znaleźć
0
Zagra, twardy chłop
1
@Darox Wpłacasz tam normalnie złotówki. Przy płatności kartą wybierasz, że chcesz płacić w walucie lokalnej. Konwersja następuje automatycznie po niższym kursie niż oferuje kantor czy bank. Cała reszta bez zmian w stosunku do korzystania z karty płatniczej w Polsce.
1
@Veb1233 najśmieszniejszy jest ten atak 6 vs 2 przy pierwszej bramce + fejkowy odgłos "radości fanów" przy trzeciej - kompromitacja dzisiejszego świata i wpychanie parytetów na siłę
27
@BarcaInfo "mieć nadzieję, że jest szansa" to można powiedzieć o czymkolwiek praktycznie niemożliwym xD
17
Bayern to by nie wykupił Messiego za 10 milionów bo byłoby im szkoda więc o czym my mówimy