Fenriss
Dołączył/a: luty 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villareal zmarnował taką okazję, że nawet Vasquez się złapał za głowę
0
teraz nie było karnego i VAR milczy, nie rozumiem tego systemu xD
0
@tristan87 uzbierał aż 100 tych minut po wznowieniu rozgrywek xd
0
@mateuszdabski ~120
0
jak w podstawówce, wszyscy na piłkę xD
1
ale transfer omg
0
co to ma być XDXDXD
0
@NaFazieHitman nieprawdopodobna statystyka, aż musiałem sprawdzić z tymi pięcioma latami bez zwycięstwa.
0
Chętnie zobaczyłbym Puiga w pierwszym dzisiaj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Taki sobie ten mecz dla widza, Kubo fajny zawodnik, bez kompleksów, na pewno będzie gwiazdą (szczególnie dla rynków dalekowschodnich, żywy Tsubasa). No i fajnie, że ze względu na możliwość pięciu zmian minuty łapią tacy zawodnicy jak Luka Romero (rocznik 2004, 15 lat!).
0
Messi dużo lepiej wygląda bez brody i w dłuższych włosach
0
To jest tym bardziej ciekawe mając na uwadze styl jego gry, czyli gra oparta na szybkości i bardzo dużo sprintów
1
@seba0608 czym się tam zajmujesz? Super!
0
Ta już lecą, dzwońcie po bagiety bo nielegalne zgromadzenie się w kolejce zrobiło
0
@michal26 to są dwie bramki na krótki słupek + przynajmniej dwa razy "prezenty" w rozegraniu. Ocenę bym podwyższył, ale też nie ma co się oszukiwać, że gość zasłużył w tym meczu na 8,5
3
Marcelo bardziej się cieszył po zatrzymaniu Messiego niż Mariano po golu
1
@Keriox dla mnie zdecydowanie przekombinowane i po prostu się pogubiłem, jeśli serial słynie z tego, że trzeba go oglądać z mapą to chyba coś jest nie tak.
0
@Katalonik97 izotek, aknenormin czy cokolwiek z substancją aktywną zwaną izotretynoiną rzeczywiście działa, cała reszta leków może pomóc, ale nie musi. Tylko pamiętaj, że izo to bomba atomowa - działa, ale ma efekty uboczne.
0
@LuisSalvano mecz jest w niedzielę! żebyś nie przegapił xd
7
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
oczywiście przed meczem z Realem, ja p
0
wynik gorszy niż gra, pierwsze 20 minut super, Napoli zamknięte we własnym polu karnym, później nieco przypadku, błąd indywidualny i stracona bramka, mecz spokojnie do wygrania jeszcze we Włoszech, o dwumecz jestem spokojny, bez paniki
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid co to za mecz? xd
1
Jakoś jestem dziwnie spokojny o wynik i prawdziwe przełamanie jeśli chodzi o wyjazdowe mecze Ligi Mistrzów.
0
[AKTUALIZACJA] Faktycznie był błąd w klauzuli, prawdziwa cena to 300 miliardów euro + 40 paczek czokoszoków.
1
To nie jest żaden "system faworyzujący większych", tylko zwykły biznes. Jeśli przykładowo mecz Barcelony chce obejrzeć 100 milionów telewidzów to nie widzę głębszego sensu płacić tyle samo za prawa telewizyjne za mecz Leganes - Mallorca który obejrzy 10% widzów co Barcelonę. To kluby powinny rywalizować o to, żeby ich futbol był atrakcyjny, miły dla oka i chciało się go oglądać a nie odwrotnie. Zaczyna to brzmieć jak jakieś parytety.
0
Kiepski Messi, niewidoczny Griezmann na tej pozycji, Fati nie wygrał żadnego pojedynku z Gayą na prawej stronie. Świetny mecz Kondogbii. Vidal wniósł ożywienie i fajną komunkację z Messim, ale nie chciało siąść. Mogło być lepiej, ale też zdecydowanie gorzej, zasłużone 0 punktów. A trener to nie jest na razie niczemu winien.
4
"Wieczorem o 16:00"? XD