1

Niby United, a człowiek się czuje jakby to na Anfield było.

3

Już się zaczyna.

0

@MesQueUnClub96 wspaniałego może nie ma ze względu na obecność Freda, ale Casemiro i Fernandes mogą skarcić.

1

2-0 dla United niestety. Patrzę na ten środek pola i po prostu nie wierzę w sukces.

0

@arasz1819 wiadomo, że Busquets pewnie jak zwykle zawali mecz w Europie, ale niestety okoliczności zmuszają do takiej opcji. O wiele większe pretensje miałbym do Xaviego gdyby znowu eksperymentował z linią obrony, bo na to nie ma żadnego wytłumaczenia.

1

@arasz1819 sam jestem przeciwnikiem amigosów, ale akurat w tym jednym konkretnym meczu nie widzę innego rozwiązania. Wypadł Pedri, Gavi kartki, a wystawienie Ferrana na lewym skrzydle to jest marnotrawstwo potencjału. O Ansu szkoda gadać, bo z nim gramy w 10 od paru spotkań, więc tym bardziej z United sobie nie poradzi.

1

@HypeR Ferran nie umie grać na lewym skrzydle. Sam mówił, że lepiej się czuje na prawym.

5

@Mns21 no pewnie dlatego, że nikt inny nie może.

4

Najgorzej gdy już masz gotowego hejta na Xaviego za skład, na którym zbijesz zielone i musisz usuwać.

0

Abstrahując od tego, że to Sport i to pewnie zwykłe kłamstwo, to dobrze zrobili.

62

Dokładnie tydzień temu Xavi Hernandez dokonał rotacji w obronie na mecz z Manchesterem United i nie poniósł za to żadnych konsekwencji.

0

@Rust_Cohle przy tym placku to Alonso wygląda na obrońcę.

4

@tomek8756 straszna choroba, która zabija. Współczuć ludziom, którzy muszą ją przechodzić.

1

@Emhyr no to się nabieraj dalej na starych amigosów. Ja swoje widziałem przez lata i mi wystarczy już. Taki Pique odszedł i nikt o nim nie pamięta, bo pojawiło się nowe, lepsze, zmotywowane i nieprzesiąknięte Romą, Liverpoolem i Bayernem. To samo powinno być z resztą. Pożegnać z honorami, jak na legendy przystało i zamknąć rozdział.

1

@Emhyr po tylu latach kompromitacji z nimi w roli głównej musieliby chyba po hattricku obaj strzelić, żeby komukolwiek zamknąć mordę. Mało kto się jeszcze na nich nabierze. Busquets to samo.

10

@Emhyr przy bramkach Rashforda.

1

@Aragorn33 Alba jest bezużyteczny w Europie. Mentalnie nie dojeżdża, tak jak w pierwszym meczu na Camp Nou.

0

@PatrychoO nie dziwię się, do tej bramki byli słabi i nie zasługiwali na wyjście z grupy.

2

Jeżeli dzisiaj ktoś z dwójki Alonso/Alba wyjdzie w pierwszym to znaczy że Xavi nie uczy się na błędach.

6

@Conradxc na taczkach to Was wywiozą po klasyku, drogi Madryciaku.

3

@Danny Gaucho za tyle to sam bym go odwiózł na lotnisko.

1

@SamuelUmtiti oby nie wrócił. Co do Messiego zależy od warunków.

2

@Emhyr tylko, że graliśmy z normalną linią pomocy. Jedynie Busquets nie grał, ale w Europie to on i tak nie dojeżdża.

6

@Encore teraz to już nawet nie ma co się łudzić. Nie do zaakceptowania było to co Xavi zrobił z obroną w pierwszym meczu. No chyba, że Xavi znowu odstawi jakiś sabotaż.

1

Niereformowalny jest Guardiola z tymi zmianami.

0

@PatrychoO earring kraut holland

11

Ale w 2034 to już City na pewno bierze tę Ligę Mistrzów.

3

@Pawel13sz przereklamowany bramkarz, podobnie jak Alisson.

0

City 1:1 i gitara.

2

Bramkarz ręcznik, to było na spokojnie do wyjęcia, a ten stoi jak kołek..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?