Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Fati to jest katastrofa. Najgorszy pilkarz na boisku.
26
Xavi to powinien publicznie przeprosić cules za ten sabotaż z Alonso zamiast Christensena.
1
@kuz za dobry mecz rozgrywa.
4
Ferran dzisiaj taka karuzela na skrzydle, że nawet liniowy się wyebał.
3
Liniowy się wyglebił xD
3
Fajnie jakby Ferran dzisiaj strzelił. Zasługuje na to jak mało kto.
0
@WiernyKibic111 bredzisz.
1
@Ultra_Barca fajnie by było, ale ja sam na to zgaszenie czekam już od kilkunastu meczów.
14
Z Fatim gramy w 10. Lewus jest beznadziejny, ale on zawsze gdzieś dostawi nogę czy łeb i padnie gol, a Fati? No nie daje nic w zasadzie, bardziej przeszkadza niż pomaga.
5
Dobrze, że Ferran odpalił dzisiaj beast mode, bo grając taką lipę, byłoby ciężko wygrać.
2
W końcu. Oby się obudził.
4
Kontrakt do 2050.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarianekFCB chyba dla rywali.
1
Wygrać 1:0 i zapomnieć o tym meczu.
0
Nie mam pojęcia po co Fati stoi w tym polu karnym i dubluje pozycję Lewego. O wiele lepiej by wyszło jakby grał z Balde na skrzydle i budował przewagę liczebną.
3
@dafik85 chyba w pesos.
0
Brawo Ter Stegen za to piąstkowanie.
0
@bjorno no tak.
4
Fati jest strasznie mierny. Podanie do niego to momentalna strata.
0
@budel17 raczej bym powiedział, że Fati jako pierwszy powinien zejść.
0
Fati i Lewandowski to jest póki co żart.
0
@Cataloniec94 nikt tego nie wie.
3
Ale debilny faul i słuszna kartka.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurde co on robi. Fati przy nim wygląda jak ex-pilkarz
1
Roberto w biegu na 100 metrów mógłby być godnym rywalem dla Busquetsa.
0
Straszny tartak w ataku. Jedynie Torres wygląda nieźle.
0
Fati to jest jakaś pomyłka.
6
@Malibu tak. Zamykam.