0

City się skończyło.

0

@jacob345 na strumyku śmiga.

1

@Pawel13sz w lidze może i tak, ale w Europie nadal jesteśmy frajerami i po dwumeczu z United się to nie zmieni.

9

@Pawel13sz my jakbyśmy do 15 minuty przegrywali 0:2, to dostalibyśmy 0:4.

5

@okiemtypera_lucaxx95 jak dobrze, że to nie Ty decydujesz.

0

@Patrykl145 ciekawe ile wylewów zapewni duet Busquets-Roberto.

1

@require nie jest to wielkie osiągnięcie, bo Chelsea to średniak ligowy.

5

Ile jeszcze przekrętów ten nieudacznik ukrywa?

13

@Rewolucja123 jedna z najnudniejszych drużyn do oglądania, ale przynajmniej wyniki się zgadzały.

4

@GeraltzKatalonii jeśli to prawda, to niech nie wraca.

1

Jeden dzień wystarczył, żeby się to zestarzało xD


3

Ale żeby nie było, to pochwalę Nuneza za bramkę. Może immunitetu nie dostanie ode mnie, ale zawsze coś. @Rust_Cohle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

40

No i koniec kibicowania Liverpoolowi. Pora się umyć.

6

@IronSanHybrid no dzisiaj akurat gówna nie grali.

7

Trzymasz kciuki za tych gamoni raz na ruski rok i robią takie rzeczy xD

1

Przecież temu Liverpoolowi to by Mallorca ze dwie strzeliła. Obrona to szwajcarski ser.

3

Liverpool może w każdej chwili wpuścić Kucharczyka i dostać walkowera. 0:3 lepiej wygląda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Rust_Cohle przecież Wy nawet w Lidze Konferencji nie zagracie z taką obroną.

0

@FCB24 ale Ty co Cię nie zobaczę, to się czepiasz tego Raphinhi. Płyta Ci się zacięła?

24

Może i 2-4 w dupę, ale najważniejsze że Van Dijk nieprzedryblowany.

2

Ten Loserpool to się do tarcia chrzanu nie nadaje.

0

@Ksavix miałeś rację.

0

@FCB24 ale ty masz ból dupy o tego Raphinhę

3

@Rust_Cohle wpisuj w google grafika "Vinicius Jr"

3

Z taką obroną, to niedziwne że są średniakiem ligowym

0

Ten Gakpo to jest niezły placek.

5

Nie bez powodu ta drużyna jest w środku tabeli.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?