Focusq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
Chełm
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
trzymajcie http://4ksport.pl/stream/fc-barcelona-atletico-madryt-cdr
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
trzymajcie
http://4ksport.pl/stream/fc-barcelona-atletico-madryt-cdr
0
http://4ksport.pl/stream/fc-barcelona-real-madryt-14-kolejka-la-liga-miejsce-camp-nou-transmisja-eleven
1
Ma ktos moze porzadny stream ?
0
Chlopaki moglibyscie mi opisac jak wyglada transmisja na sts.pl ?
0
haha dobrze powiedziane
0
Jakby ktos dal link do transmisji w dobrej jakosci bede wdzieczny
0
Ma ktoś moze transmisje tego meczu w hd? SopCast czy cos? Jakas strone z dobra transmisja , a nie 240 p. Od siebie polece meczehd.com, ale dzisiaj maja przerwe niestety;[
0
1
Idioci, po prostu idioci ! '' CHCEMY TRENERA Z JAJAMI '' bylo tak? BYLO, teraz jak okazalo sie, ze LE MA JAJA WIELKIE JAK PILKI DO YOGI placzecie, ze kara najlepszego pilkarza swiata... Messi chyba nie jest taki swiety skoro juz u drugiego trenera strzela foszki. Ale to tez wina zarzadu... Powinni zatrudnic trenera godnego tego klubu przez swoje osiagniecia (puchary), a nie jeden ''dobry'' sezon sredniaka lub nawet slabiaka.
0
Fani realu maja racje... gra Barcelony to TEATR! Ja nie ogladam meczu, ja ogladam sztuke....
0
Brak SO , brak 9 i teraz wychodzi, ze brak pomocnika ;[ nie dobre czasy nie wspominajac o bramkarzu ;[
0
sergi roberto nawet przyjac nie potrafi...
0
GDZIE JEST TELLO ? KTOS W OGOLE PAMIETA, ZE ON JEST W SKLADZIE?
0
aha , to przepraszam. Nie wiedzialem o tym ;p ale zdania sie trzymam ! nie zasluzyl...
0
Zart, po prostu zart. Za to , ze chorowal pol sezonu i nic nie wniosl do zespolu ? Szanuje czlowieka, no ale najlepszy trener la liga w tamtym sezonie to jest przesada.
0
czyli ploty o meczu z kosmitami zdementowane ;[
0
sprzedac go zeby podpisal krotki kontrakt XD
0
wlasnie nie rozumiem tego ''stopniowego'' wprowadzania 1,2 mecze w ogole, nastepne 2 pod koniec i rura w od poczatku do 70 minuty. Takie umiejetnosci wprowadzania zawodnika nie sa niczym wyjatkowym, nie jeden z was by zrobil tak samo.
0
wez idz stad...
0
Ale Brazylia ma fajny sklad - Neymar , Marcelo.Luiz,Silva,Gustavo,Maxwell,Dante - same gwiazdy!
Hiszpania ma podobnie.Nie moge sie doczekac MŚ
0
Mozecie mnie hejcic ile wlezie, ale wam cos powiem! Piszecie jaki to tito nie byl,szkoda , ze nie jest trenerem... BZDURY ! BZDURY ! Tito moze i byl pomocnikiem Guardioli i TYLKO POMOCNIKIEM ! W sezonie 2012/13 Barcelona to byla jedna wielka kpina. Jak dla mnie ten gosc nic nie wniosl do zespolu , tylko brak trenera na jeden sezon.
to co zdobyli do tej pory moi idole to ciagle zasluga Guardioli, a nie Tito jak powiedzial Martino.
0
Nigdy w zyciu, poki hiszpania gra to co gra
0
ja stawiam na milan i barce
0
ci co placza o SO nadal nie zauważyli , ze to nie ten problem to tylko im wspolczuc idiotyzmu. Po prostu Barca musi znalezc inny sposob na oddawanie strzalu niz przez messiego.
0
ten obrazek nie pasuje do tytulu... XD
0
Stawiam , ze nastepny mecz po superpucharze bedzie bez iniesty/xaviego/messiego ^^
0
Na ten mecz martino musi wystawic najlepszy sklad, wiec nie dziwcie sie ,ze bedize malo zmian. DOpiero potem moze zaczac mieszac ^^