0

Jak na moje, to casillas chcac zrobic na zlosc realowi dojdzie wlasnie do barcy jesli mialby gdzies przechodzic. Potraktowali go okropnie, jego froma (jezeli) spadla to spadla tylko i wylacznie przez to, ze tak dlugo nie gral. Iker jest zdenerwowany co widac na filmikach .

0

Alves nie zapominal, tylko byl tego nauczony , gdyz w systemie guardioli taka wlasnie role mial pelnic i jakby nie bylo to sie sprawdzalo ^^

0

Jesli barca powinna myslec o bartrze to tylko w kwestiach transferowych... to co on robil w poprzednim sezonie i nawet w tym presezonie to jest rozpacz...

0

brac silve , nie dawac alvesa xD

0

Chlopaki , na co wy liczycie... ceny ida w gore i raczej spadac nie beda , co okienko stawki sie podwyzszaja , jak na moje barca teraz powinna zainwestowac w luiza, wtedy sklad bedzie pelny. Nastepnie wszystko na szkółki , bo narazie jest lipa.

0

Tyle, ze neymar byl w duzo slabszym i biedniejszym klubie od chelsea...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?