Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mam mieszane uczucia co do tego transferu. Świetny zawodnik, jeden z najlepszych obecnie na świecie, ale z drugiej strony niewiarygodny psychopata i powiedzmy do sobie szczerze idiota. Jeśli chce grać u nas, musi zmądrzeć i przestać odwalać popieprzone ekscesy w stylu pogryzień. :P
0
Kategoryczne NIE dla tego transferu. Są inni, dobrzy napastnicy na rynku, którzy z powodzeniem mogą do nas przyjść za niższą cenę. Zresztą nam potrzebny jest bardziej gość w stylu Laarsona, który zaakceptuje rolę rezerwowego i zagra, jak zajdzie potrzeba. Suarez w ogóle nie pasuje mi do tej roli, a poza tym nie chcę mieć w drużynie gościa niezrównoważonego psychicznie.
2
Kara bardzo surowa, ale w mojej ocenie jak najbardziej słuszna. Może tak długa absencja nauczy go wreszcie, że na boisku powinno się zachowywać jak człowiek, a nie bezmyślne zwierzę.
0
Phy... Ledwo odciśnie ślad zębów?!!! To ma żreć do krwi, Żebyś uznał, że to co zrobił jest chamskie, idiotyczne i zwierzęce?! LOL
0
100% zgody. Też jestem przeciwny temu transferowi, są na rynku inni świetni zawodnicy, którzy nie gryzą. ;D
0
A niech se będzie, nam nie potrzeba najlepszego napastnika (który jest niezrównoważony psychicznie), tylko dobrego. Wysokiego, silnego, potrafiącego ściągnąć na siebie uwagę obrońców. Te cechy posiada nie tylko wampir. :P A poza tym i tak już mamy 3 koguty w kurniku, a podobno 2 to za dużo.
1
No i brawo :D Teraz postarać się o 2 obrońców, pomocnika, napastnika (byleby nie tego idiotę z Liverpoolu) i drużyna powinna być skompletowana.
0
Jeśli rzeczywiście miałby wspomóc nasz budżet przy zakupie Higuaina, to powinien kosztować przynajmniej 20 mln. A on wart jest jakieś 10...
0
Nikt nie powiedział, że wierzę, ale jeśli to prawda, to nasz sposób na transfery jest co najmniej odjechany. ;P
0
Żebyś się nie przeliczył, Koke mógłby być następcą Xaviego, ale kwota, jaką za niego chcą jest chora. :P
1
Z dnia na dzień zmieniamy priorytety? Jakaś nowa, sprytna strategia zarządu? Oferujemy 55 baniek za Higuaina, a dzień później jesteśmy gotowi do zupełnego zwrotu w stronę Suareza, bo miał dobry występ na mundialu? Fuck logic!
0
Na razie nie ma co dywagować, jest to prawdopodobne, ale nie pewne. Xavi powinien przynajmniej jeszcze 1 sezon zagrać w Barcelonie, bo jest jednym z jej filarów, a tych nam ubywa (Puyol, VV). Moje zdanie jest takie, że trzeba ograniczyć jego rolę do minimum, ale powinien jeszcze pograć.
0
Brałbym. ;D Świetny zawodnik, tylko co z kasą?
0
Jestem na tak. Pytanie tylko, czy nas, yyy przepraszam, zarząd stać. ^^
1
Hahahahahahahahahaha
NIE
Chyba ich coś po**bało, jeśli Alexis, to rozmowę powinniśmy rozpocząć od CO NAJMNIEJ 45 melonów, a te zj*by chcą 25... PARANOJA. Jaka hojność ze strony The Reds, że dopłacają 8 mln, bo zarząd sam by nie zmusił ich do wpłacenia więcej. Wyp**rdolić te pazerne gnidy z zarządu z Zubim na czele, bo daleko nie zajedziemy.
1
Nie wiem jak to w ogóle skomentować.... Pazerna, idiotyczna banda z zarządu. Po prostu kretyni, którym zależy tylko na własnym zadzie, w którym mają cały klub.
4
Cesc pokazał, że liczy się tylko kasa. Gdyby miał choć trochę honoru i szacunku dla Arsenalu, klubu, który przez 8 lat był jego domem, to odszedłby nawet do Zawiszy Bydgoszcz, byleby nie grać dla Cwelsów. :P
1
Znając Twoje uwielbienie do Alexisa i antypatię do Pedro wiem, że zdrowo Przesadzasz i dlatego kompletnie nie liczę się z takim poglądem. Zacznij patrzeć obiektywnie, bo gadanie "Alexis wielki, Pedro nieudacznik" jest, ekhm.... dziecinne i żałosne.
0
Hehe, kto wie, kto ich "dopinguje"? :D
0
Otóż to. ;)
1
I tak ten mecz powinien się zakończyć remisem. I nie mówta, że pieprzę bez potrzeby, ale taka prawda, Nienawidzę drukarstwa w wykonaniu sędziów, pomyśleć, że to dopiero mecz otwarcia, co będzie się działo później? Taki mundial to można sobie wsadzić. :P
0
Oni to świetnie rozumieją i właśnie dlatego nie wprowadzają replayów, bo kasy by nie mogli robić na przekrętach, takich jak ten dzisiejszy. :P
0
Błąd?? Hahahaha, przecież był faulowany, jego wina? XD
0
2 razy drukowana bramka. Przypadek? Nie sądzę. :P
0
No comment.....
0
Hahahaha!
Ty tak na serio?? Przecież to było ewidentnie widać, że Fred sam się położył. Karny z dupy.
0
Co racja, to racja. :/
0
Pomyślę nad tym, lubiłem Fabsa jeszcze w Arsenalu, starałem się wzorować, chciałem grać jak on, ale teraz mnie od siebie odrzucił.
0
Nie wiem, nie dbam o to. Pokazał tylko, że leci wyłącznie za kasą, mógł przecież zostać. :P
0
Zakładanie koszulki jednego z największych wrogów swoich klubów to zeszmacenie. To analogia jak z Figo, tylko bez takiego rozgłosu. :P