0

Real rozłożony na czynniki pierwsze :)

0

Real nie umie przegrywać i tyle. A hala dzieci będą drążyć temat bardzo długo. Ale że im sędziowie pomagali to już inna kwestia i tego nie widzą. Ale za to wszystko podziękujmy thespecialone. Piękny teatr :)

0

Ciekawe czemu po meczu z Elche tak nie dyskutowali? Hm ciężko stwierdzić.

0

Tak jest, było i będzie. Real nigdy nie zmądrzeje.

0

Świetny mecz, lecz Fabs powinien zagrać w pomocy, ana prawym skrzydle Alexis. Jednak wygrana po trzech latach, choćby minimalna, i tak cieszy.
VeB!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?