Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Leo zatańczył czyli jednak coś umie
0
Fuck!!!!!
0
Messi nie pozbierał się jeszcze po kontuzji.
0
Pedro jest dobry na kontry, nie sprzedawać!!
0
Heja, i jak tam?
0
Wiadomo, FIFA FAIL!
0
Co to Hala Dzieci chcą powrtou Józia Stalina??
0
Słabo, chciałem tercet Song-Iniesta-Fabregas. Ale tragicznie nie jest, przynajmniej gra Bartra.
0
Arsenal
0
Dobre hehehe!
0
W jakim sporcie dzisiaj nie ma korupcji? Chyba tylko w ping-pongu :)
0
Było już, że Barca jest zmęczona i raczej na taki wynik ich nie stać. Ale wygrają o to się nie martw:)
0
Nie odważyłbym się nazwać Xaviego żelusiem.
0
Blatter powiedział że Żeluś częściej chodzi do fryza niż Leo. No i że bardziej podoba mu się gra Messiego, co w Madrycie jest karane dożywociem :)
0
Martino stara się przywracać niektóre aspekty gry, które odeszły wraz z Guardiolą. Ale dodaje też nowe, za co już należy go docenić. Jego taktyka dała nam wygraną w GD. W poprzednim sezonie o takiej grze mogliśmy pomarzyć.
0
Oby tylko Cesc nie grał w ataku
0
Owszem nie ma poziomu Guardioli. Ale nie brakuje jej tak dużo jak był Tito Vilanova.
0
Niech rocznicę uczci strzelając bramkę i asystując. Te jedenaście lat to wspaniały okres dla Niego, jak i klubu oby było kolejne 11:)
0
Obstawiam 2-1 dla Barcy, ciężki teren, a poza tym drużyna jest zmęczona po Gran Derbi
0
Ty się na jezyku polska nie znasz:)
0
Niech się lepiej skupią na opłacie $ędziego na mecz z Sevillą, bo nagle zrobi im się o -3 stopnie chłodniej:)
0
Madryt wielce obrażony, ojoj :(
0
Sprawiedliwie będzie jeśli ZP dostanie Ribery. W końcu to on w tym sezonie wszystko wygrał. Leo broni się tylko mistrzostwem Hiszpani i liczbą bramek, ale to za mało. Liczę jednak na drugie miejsce, CR7 do pięt mu nie dorasta, a Lewy to buty im obu powinien czyścić. Trenera powinien dostać Klopp za skok jakościowy jego drużyny.
0
I hejtują sędziego gdzie indziej
0
Krolewski, prowokacje to na RM.pl
0
Skrzywdził i jednych, i drugich, do ciężkiej cholery, czy cały czas musimy dyskutować o tym co było? Skupta się lepiej na następnych meczach
0
I tak nic mu nie zrobią. $ędziowie staną po jego stronie. Pan Mallenco zapewne też.
0
@busel004
Masz absolutną rację.
0
Ale fakt faktem jest, że dobrze mu powiedział.
0
@Pires10
Albo wyższym :)