0

Ale Leo zatańczył czyli jednak coś umie

0

Fuck!!!!!

0

Messi nie pozbierał się jeszcze po kontuzji.

0

Pedro jest dobry na kontry, nie sprzedawać!!

0

Heja, i jak tam?

0

Wiadomo, FIFA FAIL!

0

Co to Hala Dzieci chcą powrtou Józia Stalina??

0

Słabo, chciałem tercet Song-Iniesta-Fabregas. Ale tragicznie nie jest, przynajmniej gra Bartra.

0

Arsenal

0

Dobre hehehe!

0

W jakim sporcie dzisiaj nie ma korupcji? Chyba tylko w ping-pongu :)

0

Było już, że Barca jest zmęczona i raczej na taki wynik ich nie stać. Ale wygrają o to się nie martw:)

0

Nie odważyłbym się nazwać Xaviego żelusiem.

0

Blatter powiedział że Żeluś częściej chodzi do fryza niż Leo. No i że bardziej podoba mu się gra Messiego, co w Madrycie jest karane dożywociem :)

0

Martino stara się przywracać niektóre aspekty gry, które odeszły wraz z Guardiolą. Ale dodaje też nowe, za co już należy go docenić. Jego taktyka dała nam wygraną w GD. W poprzednim sezonie o takiej grze mogliśmy pomarzyć.

0

Oby tylko Cesc nie grał w ataku

0

Owszem nie ma poziomu Guardioli. Ale nie brakuje jej tak dużo jak był Tito Vilanova.

0

Niech rocznicę uczci strzelając bramkę i asystując. Te jedenaście lat to wspaniały okres dla Niego, jak i klubu oby było kolejne 11:)

0

Obstawiam 2-1 dla Barcy, ciężki teren, a poza tym drużyna jest zmęczona po Gran Derbi

0

Ty się na jezyku polska nie znasz:)

0

Niech się lepiej skupią na opłacie $ędziego na mecz z Sevillą, bo nagle zrobi im się o -3 stopnie chłodniej:)

0

Madryt wielce obrażony, ojoj :(

0

Sprawiedliwie będzie jeśli ZP dostanie Ribery. W końcu to on w tym sezonie wszystko wygrał. Leo broni się tylko mistrzostwem Hiszpani i liczbą bramek, ale to za mało. Liczę jednak na drugie miejsce, CR7 do pięt mu nie dorasta, a Lewy to buty im obu powinien czyścić. Trenera powinien dostać Klopp za skok jakościowy jego drużyny.

0

I hejtują sędziego gdzie indziej

0

Krolewski, prowokacje to na RM.pl

0

Skrzywdził i jednych, i drugich, do ciężkiej cholery, czy cały czas musimy dyskutować o tym co było? Skupta się lepiej na następnych meczach

0

I tak nic mu nie zrobią. $ędziowie staną po jego stronie. Pan Mallenco zapewne też.

0

@busel004
Masz absolutną rację.

0

Ale fakt faktem jest, że dobrze mu powiedział.

0

@Pires10
Albo wyższym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?