Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lament
I co z tego że Ronaldo strzelał więcej? Żaden z dwójki Messi-Ronaldo nie powinien dostać tej nagrody, tylko Ribery, bo jeżeli dobrze wiem on wygrał potrójną koronę, a Leo i CR7 praktycznie nic. Powinno się wreszcie przestać przeliczać bramki i popatrzeć co kto osiągnął z zespołem, nie sam.
0
Xavi tej drużynie jest potrzebny. Powinien tylko więcej odpoczywać.
0
To do PolacoBlaugrana
0
On nie ochłonie. Lepiej niech nie wraca w ogóle.
0
Po pierwsze większości z naszych grać się po prostu nie chce.
Po drugie mamy słaby system szkolenia, przez co zawodnicy nie są na poziomie europy, nie mówiąc już o świecie. Nie mają fantastycznej techniki, nie potrafią grać pod presją, brakuje im nieraz pewności siebie.
Polacy nie osiągną dobrego poziomu, dopóki nie będą dobrze nauczeni podstaw gry w piłkę. Niestety to obecnie jest niemożliwe, bo w szkolnictwie zmian nie ma i pewnie jeszcze długo ich nie będzie.
0
Dlatego mówię, że niepotrzebnie było to tak dosłowne. Mógł zażartować, jak chociażby Blatter. :D
0
Spoko :)
0
Nie, do Mikiego.
0
U nas może rodzą się jakieś talenty. Tylko nigdy o nich nie usłyszymy,bo zawsze są marnowane.
0
Napisał 12-latek.
0
Tak, ale niepodpisane kontrakty to dzieło tylko i wyłącznie zarządu.
0
Gdzie ta jego WIELKA forma?
0
To do Messi1st!
0
Wiem że REPREZENTACYJNEJ. Ale my nie znamy wszystkich jego zamiarów i nie wiemy czy chodzi o Hiszpanię, Barcę czy jedno i drugie.
0
Nie wiem czy to będzie szczęście, jeśli postanowi zakończyć karierę W OGÓLE.
0
Nie oszczerstwo, ale nie musiał mówić tak dosłownie. Zaraz Ronaldo kolejny raz zacznie wojnę o to, że obrażony został on, jego klub i cały kraj. Owszem każdy może i powinien mówić to co myśli, ale on powinien to zrobić, przynajmniej, bardziej dyskretnie.
0
Mnie nie za bardzo chce się wierzyć, że Xavi zakończy kariere reprezentacyjną. Przynajmniej nie przed mundialem.
0
Możesz podać źródło tej informacji?
0
To info z Bilda czy z Faktu?
0
Jeśli zarząd, na czele z Zubim, dalej będzie miał gdzieś młodych zawodników (a tak jest od początku kadencji Rosella), to wkrótce stracimy 4 perły: Bartrę, Montoyę, Roberto i Tello.
0
Nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. Większość jego transferów (bądź ich brak) to klapy, i choć Fabregas i Neymar dzięki niemu są u nas, to i tak uważam, że on się na dyrektora sportowego NIE NADAJE.
0
O czym on myślał, kiedy to mówił?
0
Lepiej go nie kupować, Arsenal pokazał dziś łatwy sposób na niego.
0
A kto powiedział, że nie? Krytyka podparta odpowiednimi argumentami niejest zła, nawet dla "króla".
0
Jeszcze jest Arsenal, który może coś namieszać, ManC ( United na chwilę obecną bez szans) no i Real, więc nie tylko my się tu liczymy
0
Głupie zachowanie i niepotrzebna kara. Ale lepiej teraz, niż w 1/8
0
Tak było w zeszłym sezonie. Tito (i Roura) wypalił wszystkich jesienią. No i na wiosnę mieliśmy co mieliśmy.
0
Podobno było ciekawie w meczu Steauy.
0
Oglądacie skróty?
0
Takiego duetu nie wolno rozdzielać. :)