0

Lament
I co z tego że Ronaldo strzelał więcej? Żaden z dwójki Messi-Ronaldo nie powinien dostać tej nagrody, tylko Ribery, bo jeżeli dobrze wiem on wygrał potrójną koronę, a Leo i CR7 praktycznie nic. Powinno się wreszcie przestać przeliczać bramki i popatrzeć co kto osiągnął z zespołem, nie sam.

0

Xavi tej drużynie jest potrzebny. Powinien tylko więcej odpoczywać.

0

To do PolacoBlaugrana

0

On nie ochłonie. Lepiej niech nie wraca w ogóle.

0

Po pierwsze większości z naszych grać się po prostu nie chce.
Po drugie mamy słaby system szkolenia, przez co zawodnicy nie są na poziomie europy, nie mówiąc już o świecie. Nie mają fantastycznej techniki, nie potrafią grać pod presją, brakuje im nieraz pewności siebie.
Polacy nie osiągną dobrego poziomu, dopóki nie będą dobrze nauczeni podstaw gry w piłkę. Niestety to obecnie jest niemożliwe, bo w szkolnictwie zmian nie ma i pewnie jeszcze długo ich nie będzie.

0

Dlatego mówię, że niepotrzebnie było to tak dosłowne. Mógł zażartować, jak chociażby Blatter. :D

0

Spoko :)

0

Nie, do Mikiego.

0

U nas może rodzą się jakieś talenty. Tylko nigdy o nich nie usłyszymy,bo zawsze są marnowane.

0

Napisał 12-latek.

0

Tak, ale niepodpisane kontrakty to dzieło tylko i wyłącznie zarządu.

0

Gdzie ta jego WIELKA forma?

0

To do Messi1st!

0

Wiem że REPREZENTACYJNEJ. Ale my nie znamy wszystkich jego zamiarów i nie wiemy czy chodzi o Hiszpanię, Barcę czy jedno i drugie.

0

Nie wiem czy to będzie szczęście, jeśli postanowi zakończyć karierę W OGÓLE.

0

Nie oszczerstwo, ale nie musiał mówić tak dosłownie. Zaraz Ronaldo kolejny raz zacznie wojnę o to, że obrażony został on, jego klub i cały kraj. Owszem każdy może i powinien mówić to co myśli, ale on powinien to zrobić, przynajmniej, bardziej dyskretnie.

0

Mnie nie za bardzo chce się wierzyć, że Xavi zakończy kariere reprezentacyjną. Przynajmniej nie przed mundialem.

0

Możesz podać źródło tej informacji?

0

To info z Bilda czy z Faktu?

0

Jeśli zarząd, na czele z Zubim, dalej będzie miał gdzieś młodych zawodników (a tak jest od początku kadencji Rosella), to wkrótce stracimy 4 perły: Bartrę, Montoyę, Roberto i Tello.

0

Nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. Większość jego transferów (bądź ich brak) to klapy, i choć Fabregas i Neymar dzięki niemu są u nas, to i tak uważam, że on się na dyrektora sportowego NIE NADAJE.

0

O czym on myślał, kiedy to mówił?

0

Lepiej go nie kupować, Arsenal pokazał dziś łatwy sposób na niego.

0

A kto powiedział, że nie? Krytyka podparta odpowiednimi argumentami niejest zła, nawet dla "króla".

0

Jeszcze jest Arsenal, który może coś namieszać, ManC ( United na chwilę obecną bez szans) no i Real, więc nie tylko my się tu liczymy

0

Głupie zachowanie i niepotrzebna kara. Ale lepiej teraz, niż w 1/8

0

Tak było w zeszłym sezonie. Tito (i Roura) wypalił wszystkich jesienią. No i na wiosnę mieliśmy co mieliśmy.

0

Podobno było ciekawie w meczu Steauy.

0

Oglądacie skróty?

0

Takiego duetu nie wolno rozdzielać. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?