0

Brawo, 3 pkt, piękny mecz, no i Messi strzela gole. Awans jest nasz, więc jest się z czego cieszyć.
Visca el Barca!!!

0

Miałem rację! Król wrócił!

0

Ja się pytam: czemu schodzi Andres, a nie Xavi?

0

Alexis do zmiany. Słabo, zdecydowanie za słabo dzisiaj.

0

Ale się posępił Ney! Mógł podać Leo!

0

Milan ewidentnie na czas.

0

Powinien wejść Fabs za Xaviego. Musimy rozruszać pomoc.

0

I Alexis zawieszony. Kurde no!

0

Sędzia! Gdzie niby ten spalony?!!

0

Alexis, szkoda. Podanie w obrońców.

0

Chyba król powraca!
Visca el Barca!

0

O czym Ty marzysz?

0

I Martino też. :)

0

Ciekawe kto doszedł do tego jakże szokującego wniosku? :)

0

Miałby tylko grzać ławę. Lepiej się teraz skupić na zastępcy VV, a nie szukać napastników. Na razie nie są nam potrzebni.

0

Ta, za mała klawiatura.

0

Auabameyanga - sorry, moja gafa. :(

0

Poza tym wszystkim źle napisał imię Abumeyanga: Pierre-Emeric, a nie Pier eric.

0

Popieram.

0

Daj spokój, on się uczy.

0

Haha, dobre! Jeszcze Hummelsa, Gundogana, Mchitariana i Kloppa!
Cała Borussię kupmy, a co! Ty to masz pomysły, ty Miki to masz pomysły! xD

0

"Lewandowski był bezdyskusyjnym kandydatem Guardioli." ?!
Od kiedy to nasz były trener chce Lewego? Ten jakoś nie wykazuje chęci ściągnięcia go, bo już ma świetny skład. To zarząd Bayernu chce jego transferu, by osłabić Borussię, a po kilku latach odsprzedać, gdy już zapomni jak grać w piłkę. Standardowa strategia hegemonicznego Bayernu Munchen: kupić gracza na poziomie od mocnego rywala, posadzić na ławce i sprzedać, gdy będzie nadawał się do jakiegoś średniaka.

0

A co do minut, jak Roberto nie gra, to z nim byłoby to samo.

0

Thiago odszedł, bo chciał grać. Ale nie tylko dlatego. Sam wspominał, że chciałby spróbować sił w innej lidze. Dla niego zmiana klubu była niby słuszna, lecz patrząc na Bayern, to chyba obrał zły kierunek. Prawie nic tam nie gra.

0

Dokładnie, Messi pokaże jeszcze nie raz, że jest wielki!
Visca el Barca!

0

To, że ktoś ma inne poglądy od twoich, to nie powód by go gnoić. Artykuł rzeczowy, a komentarz kolegi Michalkowskiego też spoko, i przynajmniej na temat.

0

Tak, była. I wszystkie te kontuzje na tym samym mięśniu. Coś było długo nie tak, ale mam nadzieję, że to koniec kontuzji Leo.

0

Meczami - pomyłka, sorry.

0

Masz rację, ale z tymi golami to lekka przesada.

0

I ignorancją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?