0

Ja nie umniejszam wartości Realu i jego sukcesów, nie o to chodzi. Tylko denerwuje mnie właśnie to "cwaniactwo". Tego zmienić nie umiem. Po prostu taka jest moja opinia. A co do Barcy to nie wiem, bywa różnie, jednak, każdy znajomy, który jest kibicem Realu wychwala go pod niebiosa. Strasznie mnie to wkurza. I jak już pisałem, mam do Was szacunek, więc nie Obrażaj się za to, że Realu nie lubię.

0

Nie no spoko, nic takiego mi do głowy nie przyszło!
I cieszę się, że Myślimy podobnie. :)

0

Sorry, mój błąd.

0

A czy ja je przekroczyłem?

0

Ja się nie obraziłem, chciałem Ci tylko wyjaśnić bo podałeś mój nick.

0

Don-Corleone
Ja nie jestem "zaciekłym" antymadritistą, ale mówię tak o sobie bo bardzo nie lubię tego klubu. I owszem wszyscy jesteśmy ludźmi, dlatego napisałem, że szanuję kibiców Realu, oraz widzę, że mają świetnych graczy. Ale po prostu: Real Madryt to klub, którego nie lubię. I tyle.

0

mephinx
A owszem ma, ponieważ wasz klub chwali się jaki to wielki nie jest, bo ma tyle i tyle mistrzostw. Co do waszej obecnej drużyny to uważam, że macie wielu wspaniałych piłkarzy, jednak w Realu rządzi jedno: indywidualność. Dlaczego CR7 tak bardzo uważa siebie za najlepszego na świecie, a tak rzadko wspomina, że gra w najlepszym klubie? Mam ponadto uraz do Realu za to co się działo przez 3 poprzednie lata z Mou. Te wszystkie teorie spiskowe o nas i cała ta wojna. Ale nie Zrozum mnie źle. Ja nie lubię Realu, lecz go nie nienawidzę i nie znieważam na każdym możliwym kroku. I uważam, że Masz rację z tą całą "nienawiścią" do wroga. Cóż jednak kibice (wszyscy, i Barcy, i Realu) zawsze będą psioczyć na siebie. Tak to już jest.

0

A co do szacunku, to już powiedziałem wszystko.

0

mephinx
2001 Mówisz? Tylko wtedy Barca przeżywała kryzys i pomimo tego, że cantera działała, nie umieli z niej dobrze skorzystać. A wśród wychowanków był wtedy jeszcze ktoś: Xavi.

0

mephinx
Jeśli chodzi Ci o moją wypowiedź to kierowałem ją do tzw. sezonowców. Szanuję kibiców Realu, o ile nie starają się zajść nam za skórę. Chodzi mi głównie o narzekania o braku karnych, czasami zupełny brak obiektywizmu. A co do braku szacunku dla Realu, sam sobie na to zasłużył. W tym sezonie pokazują jak bardzo potrzebują sędziów do wygrywania, a ponadto denerwuje mnie to ich cwaniactwo. Jeśli zaś chodzi o historię to Realu nie lubię za to, że w czasach reżimu Franco ten klub zawsze miał fory od generała. Część tych tytułów została wywalczona nieprzepisowo. Dlatego jestem Antymadritistą. Ale jak już wspomniałem, szanuję was, kibiców.

0

Pablo
Jakbyś nie zauważył Barcelona od bardzo, bardzo dawna opiera się na grze wychowankami, ta filozofia nie wyginie.

0

Przepraszam, powinienem napisać "kibice", bo nie kieruję tego do nich wszystkich.

0

Teraz jeszcze niszczą legendę klubu-Ikera. I oni mówią, że Alexis i Cesc są niszczeni w Barcelonie. Bo raz siedzieli na ławce. To właśnie kibice Realu: widzą błędy innych, udając, że sami ich nie popełniają.

0

1899barca
Zobacz sobie statystyki meczów to pogadamy.

0

LeoNey
Opanuj emocje.

0

Pablo
Dlatego gra tam Di Maria, on jest niewiele lepszy.

0

Jeśli dla Ciebie mecz odpoczynku dla Alexisa jest grzaniem ławy to nieźle.

0

Pablo86
Oni grzeją ławę?!! Hhahaha, dobre, Weźże siebie posłuchaj. Dobre, ubaw po pachy.

0

Jak już to marnowali się wcześniej, nie teraz. A Ozil talentem błyszczał już w Niemczech, u was tylko go doszlifował.

0

Raczej nie powtórzy, atak to nie to samo co obrona, tu mamy bogactwo: Alexis, Ney, Pedro, jeszcze Cesc i Iniesta mogą grać z przodu, więc nie sądze, aby Christian dostał dużo więcej minut. Ale raczej będzie wchodził z ławy częściej. ;)

0

Aha, ciekawe. Ten Gallardo to coś brał? Jest po prostu śmieszny. A raczej żałosny. Pedro w Realu. Spoko. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

0

Ktoś tu za dużo gra w FIFĘ... :D

0

prorokkk
Najlepsza petarda, jaka poszła w karnych Realu z Bayernem w półfinale LM 2011/12.

0

Pełni sił

0

Niech sobie odpocznie, najważniejsze aby wrócił już w pełni, no i zdrowy.
Zdrowia Leo!

0

Barca mistrzowie!

0

Dlaczego cofnęli mu bana?

0

Mnie to nie dziwi, hehe. xD

0

Tu pasuje powiedzieć tylko: MES QUE UN CLUB.
Serdeczne dzięki, Visca el Barca!!

0

Dobrze, że Cesc powiedział to głośno. Widać, że ma formę i powinien grać w pierwszej 11. Ale z drugiej strony Xavi wciąż daje drużynie kontrolę nad meczem, co jest bardzo ważne i nie łatwo z niego zrezygowac. Jednak myślę, że Tata zauważył już formę Fabsa i w końcu da mu grać od pierwszych minut.

A tak patrząc na to z jeszcze innej strony Xavi gra w meczach mniej ważnych teraz, na jesień. Gdy będzie zmęczony na wiosnę, zastąpi go Cesc i to on będzie liderem Barcy w najważniejszych meczach sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?