0

Ale indywidualnie, to on nie robi tyle co Messi i CR7.

0

Ale my mamy pecha: Leo, Xavi, VV, Tello, Alba, JdS, Afellay. I jeszcze ci z Barcy B. To się nazywa mieć pecha. Choć i tak dobrze, że teraz, a nie np. w marcu, czy kwietniu, będzie przerwa świąteczna, niech się kurują chłopaki!!
VeB!!

0

Patrząc obiektywnie cała trójka (Messi,Ronaldo,Ribery) ma równe szanse: Leo odpadło jakieś pół roku gry, drugie pół było świetne, Ronaldo miał pierwszą połowę słabszą, na drugą zdecydowanie odpalił, a Frank wygrał potrójną koronę. Każdy miał wzloty i upadki, patrząc tylko na początek tego sezonu-Ronaldo bez dwóch zdań, na cały rok-szanse wyrównane.

0

I to nie jest prowokacja. Jak mówiłem wcześniej: Wyjdź i się nie ośmieszaj.

0

To Napisz normalnie i logicznie, a według Ciebie komentarze typu "Ronaldo zdeklasował cały świat" są bardzo obiektywne i nie mają ani nutki prowokacji.

0

Ta, tyle, że Villanova Messiego wystawiał z kontuzjami: Betis, Atletico. Cóż, chyba nie Widziałeś końcówki poprzedniego sezonu.

0

LeoNey
To prowokatorzy, Daj se z nimi spokój.

0

Weź się nie ośmieszaj, Messi był KONTUZJOWANY, nie powinien w ogóle brać udziału w tych meczach, dotarło?

0

Ronaldo nic nie pokazał w meczach z Borussią i Atletico.

0

Pitbull
Ty tę maść powinieneś zastosować jako pierwszy. Albo Pisz na temat, albo idź stąd, prowokacji Ci się zachciało? Tak na dobranoc?

0

A widzę, że wesoły szpital nam się powiększa. Leo ma spore towarzystwo. A tak serio: Why always we? :()

0

luqazs
Co to znaczy "waszym językiem"?

0

Mamy bogactwo w środku pola, niektórzy nie mają kiedy grać, a tu jeszcze jednego dopchać. Panowie, Wy chyba Roberto i Fabregasa chcecie sprzedać.

0

Weźże człowieku przynajmniej nie prowokuj. Sam zaczynasz, a później się Dziwisz.

0

Spoko, okej. Tylko Powiedz mi: ZA CO?!!

0

KingLeonidas
Lepiej bym tego nie ujął. :)

0

A Ty cholera, to Wiesz więcej? Czy Cię tyłek boli, bo nie umiesz pisać tak jak ci niektórzy?

0

Wszystkie ostatnie mecze Polski to komedie. Może Boruc znowu pokaże piękną piętkę, wszak znowu gramy z Irlandią! ;)

0

A Masz chociaż telewizor w tym pokoju? Jeśli tak, to baraże Obejrzysz bez problemu. :)

0

Colocothra
Wyważ drzwi! ;)

0

Hahahahaha!!
Ale ja mam z Was ubaw! :D

0

Don
Z mojej strony to była ironia, domyśliłem się o co chodzi. ;)

0

O czym Wy tu rozprawiacie, Panowie? ;D

0

Nie wiedziałem. :)

0

Skończcie już.
Whatis, to był niepotrzebne

0

Spoko.

0

Poprawka: Iniesta ma 29 lat, nie 30, więc naprawdę jeszcze sporo przed nim. ;)

0

Darku
Uważałem, że Jesteś bardziej obiektywny. Według Ciebie każdy, kto kibicuje krótko to sezonowiec? Skoro ktoś polubił drużynę wtedy, to wtedy zaczął jej kibicować. A Ty Realowi kibicujesz od pieluchy? Nie sądzę.
I jeszcze jedno: Neymar do Barcy przyszedł w maju, a nie w marcu, więc ta data nie ma tu żadnego znaczenia.

0

A remontada z Milanem? A chociażby ostatnie mecze z Milanem na czwartym biegu? Trochę więcej pozytywnego myślenia, mniej narzekania, może jak za Pepa już nie będzie, ale i tak teraz jest dobrze. A może być jeszcze lepiej. :)

0

Tak, ten to raczej w historii nie zapisze się zdobytymi trofeami, a już na pewno nie samymi trofeami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?