Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale indywidualnie, to on nie robi tyle co Messi i CR7.
0
Ale my mamy pecha: Leo, Xavi, VV, Tello, Alba, JdS, Afellay. I jeszcze ci z Barcy B. To się nazywa mieć pecha. Choć i tak dobrze, że teraz, a nie np. w marcu, czy kwietniu, będzie przerwa świąteczna, niech się kurują chłopaki!!
VeB!!
0
Patrząc obiektywnie cała trójka (Messi,Ronaldo,Ribery) ma równe szanse: Leo odpadło jakieś pół roku gry, drugie pół było świetne, Ronaldo miał pierwszą połowę słabszą, na drugą zdecydowanie odpalił, a Frank wygrał potrójną koronę. Każdy miał wzloty i upadki, patrząc tylko na początek tego sezonu-Ronaldo bez dwóch zdań, na cały rok-szanse wyrównane.
0
I to nie jest prowokacja. Jak mówiłem wcześniej: Wyjdź i się nie ośmieszaj.
0
To Napisz normalnie i logicznie, a według Ciebie komentarze typu "Ronaldo zdeklasował cały świat" są bardzo obiektywne i nie mają ani nutki prowokacji.
0
Ta, tyle, że Villanova Messiego wystawiał z kontuzjami: Betis, Atletico. Cóż, chyba nie Widziałeś końcówki poprzedniego sezonu.
0
LeoNey
To prowokatorzy, Daj se z nimi spokój.
0
Weź się nie ośmieszaj, Messi był KONTUZJOWANY, nie powinien w ogóle brać udziału w tych meczach, dotarło?
0
Ronaldo nic nie pokazał w meczach z Borussią i Atletico.
0
Pitbull
Ty tę maść powinieneś zastosować jako pierwszy. Albo Pisz na temat, albo idź stąd, prowokacji Ci się zachciało? Tak na dobranoc?
0
A widzę, że wesoły szpital nam się powiększa. Leo ma spore towarzystwo. A tak serio: Why always we? :()
0
luqazs
Co to znaczy "waszym językiem"?
0
Mamy bogactwo w środku pola, niektórzy nie mają kiedy grać, a tu jeszcze jednego dopchać. Panowie, Wy chyba Roberto i Fabregasa chcecie sprzedać.
0
Weźże człowieku przynajmniej nie prowokuj. Sam zaczynasz, a później się Dziwisz.
0
Spoko, okej. Tylko Powiedz mi: ZA CO?!!
0
KingLeonidas
Lepiej bym tego nie ujął. :)
0
A Ty cholera, to Wiesz więcej? Czy Cię tyłek boli, bo nie umiesz pisać tak jak ci niektórzy?
0
Wszystkie ostatnie mecze Polski to komedie. Może Boruc znowu pokaże piękną piętkę, wszak znowu gramy z Irlandią! ;)
0
A Masz chociaż telewizor w tym pokoju? Jeśli tak, to baraże Obejrzysz bez problemu. :)
0
Colocothra
Wyważ drzwi! ;)
0
Hahahahaha!!
Ale ja mam z Was ubaw! :D
0
Don
Z mojej strony to była ironia, domyśliłem się o co chodzi. ;)
0
O czym Wy tu rozprawiacie, Panowie? ;D
0
Nie wiedziałem. :)
0
Skończcie już.
Whatis, to był niepotrzebne
0
Spoko.
0
Poprawka: Iniesta ma 29 lat, nie 30, więc naprawdę jeszcze sporo przed nim. ;)
0
Darku
Uważałem, że Jesteś bardziej obiektywny. Według Ciebie każdy, kto kibicuje krótko to sezonowiec? Skoro ktoś polubił drużynę wtedy, to wtedy zaczął jej kibicować. A Ty Realowi kibicujesz od pieluchy? Nie sądzę.
I jeszcze jedno: Neymar do Barcy przyszedł w maju, a nie w marcu, więc ta data nie ma tu żadnego znaczenia.
0
A remontada z Milanem? A chociażby ostatnie mecze z Milanem na czwartym biegu? Trochę więcej pozytywnego myślenia, mniej narzekania, może jak za Pepa już nie będzie, ale i tak teraz jest dobrze. A może być jeszcze lepiej. :)
0
Tak, ten to raczej w historii nie zapisze się zdobytymi trofeami, a już na pewno nie samymi trofeami.