0

Bingo
To, że nie mają formy, nie umniejsza ich sukcesów z przeszłości.

0

Marcinku
Czy Ty masz jakiś kompleks? Nie podoba się-wypad.

0

Właśnie MESSIah, nie odpisuj trollowi, szkoda klawiatury.

0

W tym roku raczej zgarnie ZP. Zasługuje na nią swoją grą, bez dwóch zdań. Franek już pokazał swoją "wielką" wartość, jest tak napuszony, że pęknie, jak zobaczy, że pod kominkiem nadal pusto. :)

0

To będzie robił miazgę z kolejnych zespołów. Ale rekordu Leo nie pobije. Raczej :D

0

Potrzebowali na to trochę czasu, ale to co pokazują teraz, to szacun. :)

0

Galata lepsza od Ajaxu?! Hahahaha, Rozwaliłeś mnie tym!

0

No, na pewno. Z celtyckim autobusem wygraliśmy właśnie bez Leo. Jak nie masz do napisania nic mądrego, to nie pisz wcale.

0

Wypad na RM.pl Prowokatorze.

0

PS: Istnieje coś takiego jak PW ;/

0

Na co to Piszesz?

0

Jak widzę spora grupka użytkowników jara się meczem Realu w LM. Pytanie tylko: po co?

0

Chyba Jumbojetami. :)

0

Mnie najbardziej boli śmierć tego kibica Ajaxu.

0

Przykre, jak ktoś traci życie podczas takiego wydarzenia, jakim jest mecz. I to mecz jego ukochanej drużyny. Naprawdę szkoda. Wyrazy współczucia dla rodziny.

0

To potwierdzone?

0

Trudno bywa. I tak będzie, dopóki uefa nie wprowadzi telewizyjnych powtórek dla sędziów. Ale po co, przecież sędzia jest nieomylny, a wszyscy zawodnicy to dżentelmeni. :)

0

Martino jest samokrytyczny i to mi się u niego podoba.

0

Brawo busi, jak zwykle powiedziałeś wszystko, co trzeba. :)

0

Wstydzić to się powinieneś Ty.

0

Wychrzaniaj stąd hejterze!

0

Nie przejmujmy się tym. Mecz o pierwsze miejsce będzie na CN, na Athletic się zmobilizują i wygrają. Atletico też miało 1 wpadkę, i gdzie dzisiaj jest? Visca el Barca!!!

0

To było do Da Silvy

0

Weź się zamknij!

0

Chyba będzie ban. :(

0

Nie Przejmuj się nimi, one nic nie znaczą.

0

Wiesz, gimbaza wagaruje. :)

0

Bo tak trener zadecydował, proste?

0

Gola walnie jakiś młody, czyli Roberto. :)

0

Ja stawiam 2-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?