Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miażdży, dopóki czegoś nie zchrzani,np. wygrali 7-0 z Norwich, kolejkę później nic nie strzelili Sunderlandowi i przegrali 1-0. Dopóki grają u siebie jest ok. Gdy grają na wyjeździe nigdy nie wiadomo co się stanie. Zupełnie jak Barca w sezonie 2011/12. :)
0
Niezasłużone LM? Ciekawe, wyeliminowali Napoli (po remontadzie), nas i wygrali z cholernie silnym Bayernem. To ma być "śmieszny klubik"? Zastanówta się, zanim coś powieta, można ich nie lubić, ale szacunek należy sie każdemu, czy Chelsea, czy Realowi.
0
Miki_Messi2001
"A ile miałeś lat w moim wieku?"
Hahahaha!!! Rozwalasz system, chłopie!!
0
A czy ja piszę, że powinien wygrać Messi? Czytaj ze zrozumieniem.
0
Miki
Przy ZP patrzy się na osiągnięcia indywidualne, nie zespołowe, Zrozum to.
0
Ponadto Francuz formę miał tylko do potrójnej korony, później już tak kolorowo nie było, i dziś też nie jest. Tyle w tym temacie.
0
Ribery nie zrobił więcej, tylko wygrał więcej z drużyną, a to jest różnica.
0
Ribery nie ma szans, Ronaldo, ew. Messi. Platini tu wiele nie pomoże, Blatter go nie cierpi.
0
No tak, zapomniałem. :)
0
Miki
Kto Ci o tym powiedział? Blatter czy Platini? ;)
0
6 tygodni już minęło, czas wracać panie Alba!
Veb!
0
Whatis
A czy u nas umieszcza się artykuły zatytułowane "Ronaldo u weterynarza"?
Chyba nie, u Was zawsze się szuka spiny.
0
To nie jest kompromitacja tej nagrody, tylko obiektywizmu głosujących. Bo nie Blatter i FIFA głosują, tylko kapitanowie, selekcjonerzy itd.
0
A najgorsze jest to, że fanatycy sprzeczają się podczas meczów zupełie nie mających z tym nic wspólnego. Gran Derbi jeszcze zrozumiem, ale to co się dzieje podczas innych meczów, to szkoda gadać.
0
Ale niektórzy taki ból "odczuwają" . Co na to poradzić? :)
0
sant11
Po co Odpisujesz? To zwykły trolling, bez sensu ta dalsza dyskusja.
0
BlaugranaANTY
Daj spokój Darkowi, najlepiej idź spać.
0
Darek Madridista
Dziwi Cię to? Bo mnie jakoś nie. Niektórym żal tyłek ściska, ale niektórzy uważają Real za poważnego rywala i po prostu stwierdzają fakt, że Barcelona ma się kogo bać.
0
Kretyn.
0
Neymar do roboty się zabrał zaraz po przyjściu. I kropka, The end.
0
Darek
Lepiej tego nie wiedzieć... ;)
0
Nie samymi bramkami się żyje. Zrozum to.
0
Potyka się o własne nogi?!!! Bezradny??
Hahaha!! On ciągnął nasz zespół w tym meczu, jako jedyny walczył był ambitny, starał się. Przyjmij to do wiadomości!
0
sojerrrr
No niestety, ale tak to jest, a muszą z czegoś żyć, więc sprzedają najlepszych i mają pewny budżet na dwa, może trzy sezony. Tylko co potem?
0
To tak samo jak porównywać Leo z Cristiano, dwie różne pozycje, dwa odmienne style gry. Oni są ze sobą zestawiani na podstawie statystyk i to samo dzieje się teraz z Neyem i Bale'm.
0
Nie, Ty nie umiesz docenić wkładu Neymara w drużynę.
0
Ci Madritas, hehe. ;)
0
Chodziło o Sociedad :)
0
Brakuje im Illaramediego, a z tego co wiem, to kontuzjowany jest ich najlepszy gracz, Xabi Prieto. Więc nie dziwię się, że jest im ciężko.
0
A jeśli nie ukąsi to co? Tragedia? :)
Ney nie przyszedł tutaj dla bicia Bale'a (czy Realu). On ma pomagać drużynie wygrywać, ale nie tylko poprzez bramki. Grał do tej pory dobrze, nie strzelając wielu goli, więc nie widzę problemu, jeśli jutro nie trafi, a my wygramy.