0

Pedro ZM. Należy mu się, bardzo dobry mecz, dwie bramki i asysta, dobra gra wzajemna. Nic dodać, nic ująć.

0

Rechcian
Gimbus to stan umysłu, a nie wiek. To, że jestem rocznik 97 nie oznacza, że gimbusem. I nie, nie sądzę że to jest"cool", tak się po prostu mówi. I tyle.

0

Michal
Dziś już nie, gimby śpią. :)

0

Super drybling, brawo Pedro!

0

Szacun gościu, świetnie Wytypowałeś. :)

0

Uważacie wypowiedź FabsFANa za mądrą? Gratulacje.

0

Jest lepszy, ale ja i tak lubię Pedro. Odkąd wszedł do pierwszej drużyny.

0

A Ty masz laga w życiu.

0

Pedro, szacun, piękny gol. W stylu Leo.

0

I już hejty na Alexisa. Nie trafił i już, zdarza się. Chociaż ciężko w to uwierzyć. Ale trudno, bywa.

0

To na pewno wszystko tłumaczy x/

0

Jak to nie wpadło?!

0

HalaDzieci
Jak Myślisz, to pójdzie do top 20? :)

0

Ta, na pewno.

0

Jeszcze większe. ;)

0

alianta2
Zgadzam się, to do topa się kwalifikuje. :)

0

No tak, zapomniałem, że jeszcze mecz Realu. :)

0

HalaDzieci
To chyba dobrze, że jest cicho. Ja mam już dość całej gimbazy.
PS: Mógłbyś zrobić krótszy materiał, czyli top 10, sam Mówiłeś, że możesz to czasami skracać, a to tylko copa del rey... :)

0

W szatni dostali ochrzan od Martino. I tak ma być, trener powinien umieć motywować.

0

Odwalta się od busela! On pisze obiektywnie, większość tutejszych kibiców tylko by hejtowała. Busi, ja się z Tobą zgadzam w pełni, Pedro gra dobrze, ale nawet jakby walnął pokera, to itak byłby hejtowany, bo dla "kibiców" to jest kozioł ofiarny.

0

I grad goli. :) Pewnie zaraz polecą na nas hejty.

0

A Martino to rozumu nie ma? Przecież Cesc grał teraz w środku, wyraźnie było to widać.

0

Miki
Weź stąd wyjdź!

0

Hejterzy Pedro, może teraz się przymkniecie?

0

Ogarnijcie się! To, że przegrywamy, to nie powód, by wyzywać wszystkich naszych piłkarzy! Może sprzedajmy od razu całą drużynę, to będzie wam lżej? Banda sezonowców.

0

Mam nadzieję, że Ty wyjdziesz z tej strony.

0

Co Chcesz, nieźle mu to wychodzi. ;)

0

Nie oglądam meczu, Fabs jak zwykle na 9-tce, czy gra tam Sergi Roberto?

0

No nareszcie Jordi!

0

Cardozo to ciekawa opcja, ale nie pasowałby do stylu naszej drużyny. Temat Luiza jest wałkowany od blisko sezonu, nic z tego nie wyjdzie, zwłaszcza teraz, kiedy Chelsea kieruje pan siwy. Najlepsze opcje (wg mnie) to:
-najpierw przedłużyć kontrakt z Bartrą,
-kupić jakiegoś doświadczonego stopera np. Agger
-na 9-kę sprowadzić kogoś pokroju Larssona, czyli takiego napastnika, który zaakceptuje rolę zmiennika (na obecną chwilę w Euro nie widzę takiego piłkarza).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?