Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro ZM. Należy mu się, bardzo dobry mecz, dwie bramki i asysta, dobra gra wzajemna. Nic dodać, nic ująć.
0
Rechcian
Gimbus to stan umysłu, a nie wiek. To, że jestem rocznik 97 nie oznacza, że gimbusem. I nie, nie sądzę że to jest"cool", tak się po prostu mówi. I tyle.
0
Michal
Dziś już nie, gimby śpią. :)
0
Super drybling, brawo Pedro!
0
Szacun gościu, świetnie Wytypowałeś. :)
0
Uważacie wypowiedź FabsFANa za mądrą? Gratulacje.
0
Jest lepszy, ale ja i tak lubię Pedro. Odkąd wszedł do pierwszej drużyny.
0
A Ty masz laga w życiu.
0
Pedro, szacun, piękny gol. W stylu Leo.
0
I już hejty na Alexisa. Nie trafił i już, zdarza się. Chociaż ciężko w to uwierzyć. Ale trudno, bywa.
0
To na pewno wszystko tłumaczy x/
0
Jak to nie wpadło?!
0
HalaDzieci
Jak Myślisz, to pójdzie do top 20? :)
0
Ta, na pewno.
0
Jeszcze większe. ;)
0
alianta2
Zgadzam się, to do topa się kwalifikuje. :)
0
No tak, zapomniałem, że jeszcze mecz Realu. :)
0
HalaDzieci
To chyba dobrze, że jest cicho. Ja mam już dość całej gimbazy.
PS: Mógłbyś zrobić krótszy materiał, czyli top 10, sam Mówiłeś, że możesz to czasami skracać, a to tylko copa del rey... :)
0
W szatni dostali ochrzan od Martino. I tak ma być, trener powinien umieć motywować.
0
Odwalta się od busela! On pisze obiektywnie, większość tutejszych kibiców tylko by hejtowała. Busi, ja się z Tobą zgadzam w pełni, Pedro gra dobrze, ale nawet jakby walnął pokera, to itak byłby hejtowany, bo dla "kibiców" to jest kozioł ofiarny.
0
I grad goli. :) Pewnie zaraz polecą na nas hejty.
0
A Martino to rozumu nie ma? Przecież Cesc grał teraz w środku, wyraźnie było to widać.
0
Miki
Weź stąd wyjdź!
0
Hejterzy Pedro, może teraz się przymkniecie?
0
Ogarnijcie się! To, że przegrywamy, to nie powód, by wyzywać wszystkich naszych piłkarzy! Może sprzedajmy od razu całą drużynę, to będzie wam lżej? Banda sezonowców.
0
Mam nadzieję, że Ty wyjdziesz z tej strony.
0
Co Chcesz, nieźle mu to wychodzi. ;)
0
Nie oglądam meczu, Fabs jak zwykle na 9-tce, czy gra tam Sergi Roberto?
0
No nareszcie Jordi!
0
Cardozo to ciekawa opcja, ale nie pasowałby do stylu naszej drużyny. Temat Luiza jest wałkowany od blisko sezonu, nic z tego nie wyjdzie, zwłaszcza teraz, kiedy Chelsea kieruje pan siwy. Najlepsze opcje (wg mnie) to:
-najpierw przedłużyć kontrakt z Bartrą,
-kupić jakiegoś doświadczonego stopera np. Agger
-na 9-kę sprowadzić kogoś pokroju Larssona, czyli takiego napastnika, który zaakceptuje rolę zmiennika (na obecną chwilę w Euro nie widzę takiego piłkarza).