0

Don
Przyłączę się! ;)

0

Pewnie jakieś hala dzieci, które boli miejsce w tabeli.

0

Gdyby grała Barca B to z samej woli walki byłoby już jakieś 3-0.

0

Cuenca jest od niego 10x lepszy. Nie wiem czemu trener stawia na tego biegacza. Tylko sprinty lub do tyłu.

0

Hejty już się zaczęły. Niestety.

0

Brawo Pedro!

0

Tak to jest jak gramy na jakieś 50% naszych możliwości. A ten Iwański to parodia, nie komentator.

0

Adriano jako jedyny nasz piłkarz uderza z daleka. Reszta, albo nie umie, albo nie chce.

0

Fakt, rzadko się tak zdarza. ;)

0

Umiesz pisać tak, żeby nie obrażać innych? Chyba nie.

0

Aha.....

0

Nie czepiajcie się. Gdyby nie on, to byśmy tego meczu nie wygrali.

0

Po co? Żeby nasi piłkarze się męczyli głupimi wycieczkami dookoła świata i tracili przez to formę? Citizens pewnie już się śmieją. Taki mecz to se można grać na wakacjach, a nie w środku sezonu ligowego.

0

To raczej oni powinni być zaniepokojeni, bo w tych meczach będzie już grać Leo. A wtedy zobaczymy czy Pellegrini nadal będzie tak pewny siebie.

0

Bez doświadczenia na razie. Nie twierdzę, że jest słaby, ale ma dopiero 18 lat.

0

Powinniśmy kupić wysokiego, doświadczonego napastnika jako tzw."jokera", czyli kogoś, kto zaakceptowałby rolę dzisiejszego Laarsona.

0

sirKuba
A Ty dalej swoje i swoje. Zrozum to wreszcie, że Messi>Suarez i Messi>każdy inny piłkarz na świecie. On się nigdzie stąd nie rusza.

0

Nie gniewamy się :) Przynajmniej ja ;)

0

Messi jest gorszy od Ronaldo i Ibry?! Buhahaha! On jest teraz kontuzjowany, gdy wróci do gry, to znowu będzie ich miażdżył!

0

To trzeba było pisać od razu, że na Camp Nou.

0

Przegrane z RSSS, Realem, Bilbao, remisy z Realem, Bilbao, Celtą, Osasuną.
Barca nie wygrała wszystkiego w La Liga w roku kalendarzowym 2013.

0

sirKuba
Ty tak na serio?!

0

Może od razu cały skład wymieńmy, bo obecny jest zbyt słaby.... Po przeczytaniu takiego komentarza żyć się odechciewa.

0

On nie zamyka drzwi nie tylko Barcelonie. Będzie chciał grać zawsze tam, gdzie jest jakaś szansa na zwycięstwa. Jeszcze w Barcelonie mówił, że chce wygrywać w innych zespołach. Moim zdaniem bardzo dobrze, że odszedł, jest mniejszy ścisk w pomocy, a my nie musimy już patrzeć, jak po kolejnej jego stracie Barca traci gola.

0

O czym Ty teraz mówisz?

0

Tak, powoli wraca ten stary, dobry Pedro. ;)

0

Zawsze był mistrzem, to najlepszy pomocnik swoich czasów.

0

Prawda.

0

Ja tak samo. Należy rozsądnie grać, a nie wbijać gole na siłę, jak chociażby w zeszłym sezonie. Mniej goli strzelonych, ale i również mniej straconych.

0

Trzeba się odwołać, ta kartka to jakiś żart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?