Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Don
Przyłączę się! ;)
0
Pewnie jakieś hala dzieci, które boli miejsce w tabeli.
0
Gdyby grała Barca B to z samej woli walki byłoby już jakieś 3-0.
0
Cuenca jest od niego 10x lepszy. Nie wiem czemu trener stawia na tego biegacza. Tylko sprinty lub do tyłu.
0
Hejty już się zaczęły. Niestety.
0
Brawo Pedro!
0
Tak to jest jak gramy na jakieś 50% naszych możliwości. A ten Iwański to parodia, nie komentator.
0
Adriano jako jedyny nasz piłkarz uderza z daleka. Reszta, albo nie umie, albo nie chce.
0
Fakt, rzadko się tak zdarza. ;)
0
Umiesz pisać tak, żeby nie obrażać innych? Chyba nie.
0
Aha.....
0
Nie czepiajcie się. Gdyby nie on, to byśmy tego meczu nie wygrali.
0
Po co? Żeby nasi piłkarze się męczyli głupimi wycieczkami dookoła świata i tracili przez to formę? Citizens pewnie już się śmieją. Taki mecz to se można grać na wakacjach, a nie w środku sezonu ligowego.
0
To raczej oni powinni być zaniepokojeni, bo w tych meczach będzie już grać Leo. A wtedy zobaczymy czy Pellegrini nadal będzie tak pewny siebie.
0
Bez doświadczenia na razie. Nie twierdzę, że jest słaby, ale ma dopiero 18 lat.
0
Powinniśmy kupić wysokiego, doświadczonego napastnika jako tzw."jokera", czyli kogoś, kto zaakceptowałby rolę dzisiejszego Laarsona.
0
sirKuba
A Ty dalej swoje i swoje. Zrozum to wreszcie, że Messi>Suarez i Messi>każdy inny piłkarz na świecie. On się nigdzie stąd nie rusza.
0
Nie gniewamy się :) Przynajmniej ja ;)
0
Messi jest gorszy od Ronaldo i Ibry?! Buhahaha! On jest teraz kontuzjowany, gdy wróci do gry, to znowu będzie ich miażdżył!
0
To trzeba było pisać od razu, że na Camp Nou.
0
Przegrane z RSSS, Realem, Bilbao, remisy z Realem, Bilbao, Celtą, Osasuną.
Barca nie wygrała wszystkiego w La Liga w roku kalendarzowym 2013.
0
sirKuba
Ty tak na serio?!
0
Może od razu cały skład wymieńmy, bo obecny jest zbyt słaby.... Po przeczytaniu takiego komentarza żyć się odechciewa.
0
On nie zamyka drzwi nie tylko Barcelonie. Będzie chciał grać zawsze tam, gdzie jest jakaś szansa na zwycięstwa. Jeszcze w Barcelonie mówił, że chce wygrywać w innych zespołach. Moim zdaniem bardzo dobrze, że odszedł, jest mniejszy ścisk w pomocy, a my nie musimy już patrzeć, jak po kolejnej jego stracie Barca traci gola.
0
O czym Ty teraz mówisz?
0
Tak, powoli wraca ten stary, dobry Pedro. ;)
0
Zawsze był mistrzem, to najlepszy pomocnik swoich czasów.
0
Prawda.
0
Ja tak samo. Należy rozsądnie grać, a nie wbijać gole na siłę, jak chociażby w zeszłym sezonie. Mniej goli strzelonych, ale i również mniej straconych.
0
Trzeba się odwołać, ta kartka to jakiś żart.