Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. :)
0
Bez Messiego (i Neymara) strzelamy 5 goli. I niech mi ktoś powie, że Tata to zły trener.
0
rm.pl i wszystko jasne. :)
0
Pedro: 3 gole i asysta. Dziekuję.
0
Ta, najlepiej to taki Sikorski. :)
0
Nie no najgorszy nie był. 100 pkt i 115 bramek.
0
Cule1999
Zawsze warto spróbować. :)
0
Pisanie, że Pedro ma jeden dobry mecz na 20 to jest hipokryzja.
0
Jesteś.
0
Mario te komentarze nie są głupie. Są żałosne.
0
Amen. :)
0
1 na 20? To widać jak mecze Barcy oglądasz.
0
Ty liczysz na jakąś poprawę tutaj? Zapomnij. Po przerwie świątecznej Pedro znowu będzie sprzedawany. Taki urok naszych "kibiców". :)
0
Tak jest zawsze.
0
Pedro, najbardziej hejtowany zawodnik naszej drużyny, drugi raz w sezonie strzela hat-tricka. I dobrze, może zamkną japy ci, którzy ciągle go sprzedają. Chociaż w to wątpię.
0
Niestety. Mam nadzieję, że to jego pierwsze i ostatnie KMŚ z Bayernem.
0
I bardzo dobrze. Niech nie rusza się z Barcy do końca kariery. Pedro jest nam potrzebny.
0
A czy Ty nie starałbyś się bronić swojego wizerunku? Leo jest taki sam jak kiedyś, to media próbują ciągle znaleźć jakiegoś haka, byle by mieć jakąś sensację. Wystarczy spojrzeć, kogo zrobiły z Cristiano.
0
Dokładnie.
0
Były jakieś komentarze Fausa odnośnie Leo. Ale dokładnie to nie wiem, zresztą jeśli chodzi o futbol to Faus nie musi się na nim znać, bo jego zadania w klubie to pomaganie w zarządzaniu nim. Leo nie powiedział więc tak na prawdę nic strasznego, po prostu riposta.
0
To zresztą nie o kontrakt tutaj chodzi.
0
Ale Leo sam powiedział, że nie chce poprawiać kontraktu.
0
Nie, nie o to chodzi, jednak Faust nie powinien mówić Leo co on ma robić, o to chodzi, "bronić" w sensie obrony własnych racji.
0
No, twórzmy z dwóch zdań wielką aferę, co Majo może wiedzieć, skoro nie siedzi w klubie? Powinien siedzieć cicho i zająć się sobą, a nie wietrzyć sensacje.
0
Ale nie zniszczy Leo.
0
Tak sobie czytam komentarze i widzę, że co niektórzy już nam w klubie apokalipsę przepowiadają. Kasa uderzająca do głowy, wojna z zarządem. Zrozumcie, że Leo musi bronić siebie i swojej rodziny, zachowalibyście się inaczej? Nie sądzę. To spięcie, myślę, że szybko to wyjaśnią, a Messi bardzo dobrze się zachował: pokazał, że nie da sobie w kaszę dmuchać, nie tak jak kiedyś. Umie się bronić, co dobrze o nim świadczy.
0
Hahaha! :)
0
Destro myśli, że każdy inny trener niż Guardiola, to trener "bez jaj". Biedak. :)
0
Miki_destro
Do kogo to było?
0
Oj destro, destro. Chyba ostatnich meczów nie oglądałeś, co ja gadam, chyba nie widziałeś żadnego meczu. Rotacje były i są, teraz mniej, ale to przez kontuzje. Roberto gra coraz więcej, Bartra także, a co do Masche i Pique to ostatnio nie grają aż tak słabo, trener zwiększył rywalizację, co sprawiło, że "zachciało" im się grać. Co do Fabsa to i owszem, wkurzające jest to, że gra jako 9-tka, ale nie cały czas. Wróci Leo, to Fabs w ataku grał już nie będzie. Ponadto bzdury piszesz o Inieście, facet wrócił do formy. Xavi ma już swoje lata, nie będzie grał tak, jak 3 sezony temu, ale też nie jest tragicznie. I jeszcze adaptacja Neymara w drużynie, przemodelowanie stylu, zwiększenie naszych możliwości ofensywnych wprowadzeniem gry z kontry. No i zdecydowane zmniejszenie liczby straconych goli. Według Ciebie on się nie nadaje? Według mnie, jeśli nabierze doświadczenia, czekają nas niemałe sukcesy.