0

Dokładnie. :)

0

Bez Messiego (i Neymara) strzelamy 5 goli. I niech mi ktoś powie, że Tata to zły trener.

0

rm.pl i wszystko jasne. :)

0

Pedro: 3 gole i asysta. Dziekuję.

0

Ta, najlepiej to taki Sikorski. :)

0

Nie no najgorszy nie był. 100 pkt i 115 bramek.

0

Cule1999
Zawsze warto spróbować. :)

0

Pisanie, że Pedro ma jeden dobry mecz na 20 to jest hipokryzja.

0

Jesteś.

0

Mario te komentarze nie są głupie. Są żałosne.

0

Amen. :)

0

1 na 20? To widać jak mecze Barcy oglądasz.

0

Ty liczysz na jakąś poprawę tutaj? Zapomnij. Po przerwie świątecznej Pedro znowu będzie sprzedawany. Taki urok naszych "kibiców". :)

0

Tak jest zawsze.

0

Pedro, najbardziej hejtowany zawodnik naszej drużyny, drugi raz w sezonie strzela hat-tricka. I dobrze, może zamkną japy ci, którzy ciągle go sprzedają. Chociaż w to wątpię.

0

Niestety. Mam nadzieję, że to jego pierwsze i ostatnie KMŚ z Bayernem.

0

I bardzo dobrze. Niech nie rusza się z Barcy do końca kariery. Pedro jest nam potrzebny.

0

A czy Ty nie starałbyś się bronić swojego wizerunku? Leo jest taki sam jak kiedyś, to media próbują ciągle znaleźć jakiegoś haka, byle by mieć jakąś sensację. Wystarczy spojrzeć, kogo zrobiły z Cristiano.

0

Dokładnie.

0

Były jakieś komentarze Fausa odnośnie Leo. Ale dokładnie to nie wiem, zresztą jeśli chodzi o futbol to Faus nie musi się na nim znać, bo jego zadania w klubie to pomaganie w zarządzaniu nim. Leo nie powiedział więc tak na prawdę nic strasznego, po prostu riposta.

0

To zresztą nie o kontrakt tutaj chodzi.

0

Ale Leo sam powiedział, że nie chce poprawiać kontraktu.

0

Nie, nie o to chodzi, jednak Faust nie powinien mówić Leo co on ma robić, o to chodzi, "bronić" w sensie obrony własnych racji.

0

No, twórzmy z dwóch zdań wielką aferę, co Majo może wiedzieć, skoro nie siedzi w klubie? Powinien siedzieć cicho i zająć się sobą, a nie wietrzyć sensacje.

0

Ale nie zniszczy Leo.

0

Tak sobie czytam komentarze i widzę, że co niektórzy już nam w klubie apokalipsę przepowiadają. Kasa uderzająca do głowy, wojna z zarządem. Zrozumcie, że Leo musi bronić siebie i swojej rodziny, zachowalibyście się inaczej? Nie sądzę. To spięcie, myślę, że szybko to wyjaśnią, a Messi bardzo dobrze się zachował: pokazał, że nie da sobie w kaszę dmuchać, nie tak jak kiedyś. Umie się bronić, co dobrze o nim świadczy.

0

Hahaha! :)

0

Destro myśli, że każdy inny trener niż Guardiola, to trener "bez jaj". Biedak. :)

0

Miki_destro
Do kogo to było?

0

Oj destro, destro. Chyba ostatnich meczów nie oglądałeś, co ja gadam, chyba nie widziałeś żadnego meczu. Rotacje były i są, teraz mniej, ale to przez kontuzje. Roberto gra coraz więcej, Bartra także, a co do Masche i Pique to ostatnio nie grają aż tak słabo, trener zwiększył rywalizację, co sprawiło, że "zachciało" im się grać. Co do Fabsa to i owszem, wkurzające jest to, że gra jako 9-tka, ale nie cały czas. Wróci Leo, to Fabs w ataku grał już nie będzie. Ponadto bzdury piszesz o Inieście, facet wrócił do formy. Xavi ma już swoje lata, nie będzie grał tak, jak 3 sezony temu, ale też nie jest tragicznie. I jeszcze adaptacja Neymara w drużynie, przemodelowanie stylu, zwiększenie naszych możliwości ofensywnych wprowadzeniem gry z kontry. No i zdecydowane zmniejszenie liczby straconych goli. Według Ciebie on się nie nadaje? Według mnie, jeśli nabierze doświadczenia, czekają nas niemałe sukcesy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?