0

Proszę bardzo. ;)

0

W Lidze Mistrzów z Celticiem.

0

Mam nadzieję, że Pedrito i Alexis nie zwolnią tempa jak wróci Leo-widać ile na grze ich samych drużyna zyskuje.

0

foczkyyygh
Cholera, ile razy można powtarzać-nie ma takiego klubu jak Athletico!
Są Atletico Madryt i Athletic Bilbao, tak trudno to zrozumieć?!

0

I przeciwko Walencji. :)

0

Niestety, ale się zgodzę. Bayern już zyskuje sezonowców z Polski.

0

Popieram przedmówców. Leo w tym meczu powinien być zmiennikiem, jokerem, który wspomoże drużynę w końcówce.

0

Montoya się jeszcze musi wiele nauczyć, ale przynajmniej nie dośrodkowuje w trybuny, a to już coś. :)

0

Staram się. :)

0

Wody! :D

0

Dobre, spokojne spotkanie, praktycznie cały mecz pod naszą kontrolą, cieszy świetna forma napastników, współczuję trenerowi, nie łatwo będzie mu wybrać skład na mecz z Atletico. Oj, będzie się działo!

0

Dokładnie :)

0

Brawo Alexis, piękna brama. Chyba nasza 1 z wolniaka w tym sezonie.

0

Sergi Roberto, dobra decyzja Taty, może się chłopak ogrywać.

0

Alexis, ładna akcja, brawo. A niektórzy tu marudzą, że nie ma pomysłu na grę.

0

dlugi20
Tak zero zaangażowania, a te dwie ramki to się same strzeliły?

0

Sorry, to miało być do messieo.

0

To sobie Pooglądaj mecz z Celtą, tam nie było Xaviego. I był totalny chaos w pomocy.

0

Weźcie się nie śmiejcie z Xaviego, zdarza się.

0

Nie wszyscy fani Realu to hala dzieci, wielu jest naprawdę spoko. :)

0

Sucharek. :)

0

Nawet od Martina mógłby się uczyć.

0

Może skuteczniejszy, ale nie powiem, że lepszy.

0

Dzięki wielkie. :)

0

Mam pytanie: Kto strzelał bramki, bo nie oglądałem 1 połowy?

0

Proszę o zbanowanie tego gościa za prowokacje. Każdą wypowiedź.

0

mleczak77
To kibic Barcy, znam go osobiście.

0

Nie sądzę.

0

Jeszcze dochodzi 7:0 w zeszłym sezonie, ale racja-po co rozpamiętywać. "Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr".

0

Tak, zgadzam się, że to był totalny fuks! :) To my powinniśmy wtedy grać na Alianz w finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?