Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę bardzo. ;)
0
W Lidze Mistrzów z Celticiem.
0
Mam nadzieję, że Pedrito i Alexis nie zwolnią tempa jak wróci Leo-widać ile na grze ich samych drużyna zyskuje.
0
foczkyyygh
Cholera, ile razy można powtarzać-nie ma takiego klubu jak Athletico!
Są Atletico Madryt i Athletic Bilbao, tak trudno to zrozumieć?!
0
I przeciwko Walencji. :)
0
Niestety, ale się zgodzę. Bayern już zyskuje sezonowców z Polski.
0
Popieram przedmówców. Leo w tym meczu powinien być zmiennikiem, jokerem, który wspomoże drużynę w końcówce.
0
Montoya się jeszcze musi wiele nauczyć, ale przynajmniej nie dośrodkowuje w trybuny, a to już coś. :)
0
Staram się. :)
0
Wody! :D
0
Dobre, spokojne spotkanie, praktycznie cały mecz pod naszą kontrolą, cieszy świetna forma napastników, współczuję trenerowi, nie łatwo będzie mu wybrać skład na mecz z Atletico. Oj, będzie się działo!
0
Dokładnie :)
0
Brawo Alexis, piękna brama. Chyba nasza 1 z wolniaka w tym sezonie.
0
Sergi Roberto, dobra decyzja Taty, może się chłopak ogrywać.
0
Alexis, ładna akcja, brawo. A niektórzy tu marudzą, że nie ma pomysłu na grę.
0
dlugi20
Tak zero zaangażowania, a te dwie ramki to się same strzeliły?
0
Sorry, to miało być do messieo.
0
To sobie Pooglądaj mecz z Celtą, tam nie było Xaviego. I był totalny chaos w pomocy.
0
Weźcie się nie śmiejcie z Xaviego, zdarza się.
0
Nie wszyscy fani Realu to hala dzieci, wielu jest naprawdę spoko. :)
0
Sucharek. :)
0
Nawet od Martina mógłby się uczyć.
0
Może skuteczniejszy, ale nie powiem, że lepszy.
0
Dzięki wielkie. :)
0
Mam pytanie: Kto strzelał bramki, bo nie oglądałem 1 połowy?
0
Proszę o zbanowanie tego gościa za prowokacje. Każdą wypowiedź.
0
mleczak77
To kibic Barcy, znam go osobiście.
0
Nie sądzę.
0
Jeszcze dochodzi 7:0 w zeszłym sezonie, ale racja-po co rozpamiętywać. "Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr".
0
Tak, zgadzam się, że to był totalny fuks! :) To my powinniśmy wtedy grać na Alianz w finale.