Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to ma być?! Gdzie Borussia, finalista Champions League, jak Atletico i Real mogą być przed Barcą, co tam robią takie "potęgi" jak Deportes Tolima? Gdzie chociażby ManU, które zdobyło 20 tytuł mistrza Angli, albo Juventus, kolejne mistrzostwo Włoch? Parodia, jacy "znafcy" ułożyli ten ranking?
0
Zarząd mógłby podpisać kontrakt już teraz, i wypożyczyć go do m'Gladbach do końca sezonu. Wtedy już nikt nam by go nie zabrał, bo to wielki talent, a na pewno jest wiele klubów, które są chętne na jego zakup.
0
Zgadzam się, mogliby to sobie odpuścić, uszanować czyjąś prywatność, ale to pazerne hieny, dla których liczy się tylko i wyłącznie kasa.
0
Tito wracaj do zdrowia! Tak jak wierzyłem, że wrócisz do nas w 2013, tak samo teraz wierzę, że znowu wrócisz do pełni sił! Jeszcze raz zdrowia!
0
Nie wiem, powtarzam tylko to, co słyszałem. Ja życzę Tito pełnego powrotu do zdrowia i pełni sił. Dobranoc wszystkim.
0
Był na meczu. Nie widziałem go, ale komentator i inni użytkownicy mówili, że wygląda mizernie.
0
To sądzę, że jeszcze długo będziemy mogli razem popisać. ;)
0
Szacunek trzeba mieć i bez banów. Ja jestem antimadritistą, czasem coś tam się posprzeczam z kumplami-kibicami Realu, ale zawsze mam do nich szacunek. Tak samo do ich klubu. Wnerwiają mnie tylko ludzie, którzy wykorzystują naszą wieloletnią rywalizację, by tylko się pokłócić i dowartościować-czyli hala dzieci.
0
Oczywiście, że doceniamy, ale Pomyśl, chyba teraz najbardziej powinniśmy się cieszyć, że nasz Crack ledwo wrócił po kontuzji i już jest w formie. :)
0
Dokładnie, są tam też tacy, którzy nawet nam gratulują powrotu mistrza! Dla tych normalnych kibiców Realu-pełny szacun!! :)
0
Trochę przesadzają, ale przynajmniej jest się z czego pośmiać. ;)
0
Całe RM.pl, co Poradzisz. ;)
0
Hałas Madrit, wypad hałasować gdzie indziej, bo Ci się strona pomyliła.
0
Kto interpretuje, ten interpretuje. Moim zdaniem facet trafił w samo sedno. :)
0
Powinno się to znaleźć w TOP 20 komentarzy Hala Dzieci.
0
lokusinho
Nie zgodzę się z Tobą. Fabregas starał się szukać Tello i Pedro, tak samo zresztą Leo. Ale mam nadzieję, że gra na Leo do oporu nie powróci później.
0
Popieram Cię Donie. :)
0
Niech się boją, bo mają kogo! :)
0
Ancelotti miał rację. Barcelona z Messim jest inna. O klasę lepsza!
0
Atletico, kurnaaaa!
0
Lepiej tego nie mogłeś ująć :)
0
King is back in the glory!!!!
0
Ale petarda, po kontuzji już nie ma śladu, skoro może tak mocno uderzać. To dobrze, niech Vincente Calderon się boi. ;)
0
Teraz jestem spokojny o awans. :)
0
Mesiiiiii!!!!!
0
Mecz z Elche, więcej chyba nie muszę mówić.
0
Zdarza się.
0
Raz nie trafił i już Hejtujesz. Z Atletico Leo też nie strzelił i co, też po nim Jechałeś?
0
Sory, to do dawidof60. Zresztą widzę, że admini już się nim zajęli.
0
Wypad stąd!