Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico!!!!
0
No tak, akurat Adriano jest prawym obrońcą.
0
Dokładnie, zresztą patrząc na to, jak gra Espanyol, to jest duża szansa na urwanie 2 czy 3 oczek Realowi. :)
0
tytanowyrysiek
Koniec to jest, ale Twój na tej stronie!
0
Pique to bohater tego meczu, bezdyskusyjnie lider obrony i najlepszy nasz zawodnik w tym meczu.
0
A Ty wyjdź z tej strony.
0
W pełni się zgadzam.
0
Nie no, to już przechodzi ludzkie pojęcie!!!!
0
Dokładnie, zgadzam się z woodokaFCB.
0
Ty powinieneś dostać dawno za wypisywanie tych swoich bzdur.
0
Garett250
Grzecznie Cię proszę: Spieprzaj stąd.
0
Piotr,1985
Popieram!
0
Zgoda.
0
Chcesz do niego dołączyć?
0
Dobra, a teraz umyj ząbki i lulu, Panie "obiektywny".
0
Ku*wa, skąd się biorą tacy debile?!
0
Genialne podsumowanie! Nic dodać, nic ująć. :)
0
9 asyst w 2013 roku. Dobranoc.
0
Getafe??
0
Amen. :)
0
Genialne podsumowanie wypowiedzi naszych sezonowców! Szacun i Pozdro :)
0
Do wszystkich, którzy płaczą o wynik i ochrzaniają piłkarzy za grę: Atletico na więcej nam nie pozwoliło, rozumiecie? Ten mecz to była walka o każdy metr boiska, obie drużyny dały z siebie 100%. Real z Atletico przegrał u siebie, powtarzam u SIEBIE! A my na Calderon zremisowaliśmy. Więc proszę, darujcie sobie te żale i teksty typu "City nas rozjedzie" bo to pokazuje tylko waszą głupotę i brak wiedzy na temat piłki nożnej! Mamy do końca sezonu drugie 19 kolejek, rewanż z Atleti mamy u siebie, nic straconego. Ten remis powinien nas tylko cieszyć, bo Atletico to już nie są chłopcy do bicia, to silna ekipa, czego dowodzi wynik. Więc jeszcze raz powtarzam: skończcie narzekać!
0
Niech się cieszą, póki mogą, Zobacz jak my graliśmy z Espanyolem.
0
Poczekaj, Espanol nie ma przyklejonej etykietki "przegramy w 19 kolejce".
0
Badź co bądź trzeba się cieszyć z tego 0-0, bo Atletico to cholernie ciężki rywal.
0
Alves, było strzelać!
0
Do przodu, nie do tyłu, można jeszcze to wygrać! Do boju Barco!
0
City nie postawi nam autobusu.
0
To było do Nocturno.
0
Racja.