0

Atletico!!!!

0

No tak, akurat Adriano jest prawym obrońcą.

0

Dokładnie, zresztą patrząc na to, jak gra Espanyol, to jest duża szansa na urwanie 2 czy 3 oczek Realowi. :)

0

tytanowyrysiek
Koniec to jest, ale Twój na tej stronie!

0

Pique to bohater tego meczu, bezdyskusyjnie lider obrony i najlepszy nasz zawodnik w tym meczu.

0

A Ty wyjdź z tej strony.

0

W pełni się zgadzam.

0

Nie no, to już przechodzi ludzkie pojęcie!!!!

0

Dokładnie, zgadzam się z woodokaFCB.

0

Ty powinieneś dostać dawno za wypisywanie tych swoich bzdur.

0

Garett250
Grzecznie Cię proszę: Spieprzaj stąd.

0

Piotr,1985
Popieram!

0

Zgoda.

0

Chcesz do niego dołączyć?

0

Dobra, a teraz umyj ząbki i lulu, Panie "obiektywny".

0

Ku*wa, skąd się biorą tacy debile?!

0

Genialne podsumowanie! Nic dodać, nic ująć. :)

0

9 asyst w 2013 roku. Dobranoc.

0

Getafe??

0

Amen. :)

0

Genialne podsumowanie wypowiedzi naszych sezonowców! Szacun i Pozdro :)

0

Do wszystkich, którzy płaczą o wynik i ochrzaniają piłkarzy za grę: Atletico na więcej nam nie pozwoliło, rozumiecie? Ten mecz to była walka o każdy metr boiska, obie drużyny dały z siebie 100%. Real z Atletico przegrał u siebie, powtarzam u SIEBIE! A my na Calderon zremisowaliśmy. Więc proszę, darujcie sobie te żale i teksty typu "City nas rozjedzie" bo to pokazuje tylko waszą głupotę i brak wiedzy na temat piłki nożnej! Mamy do końca sezonu drugie 19 kolejek, rewanż z Atleti mamy u siebie, nic straconego. Ten remis powinien nas tylko cieszyć, bo Atletico to już nie są chłopcy do bicia, to silna ekipa, czego dowodzi wynik. Więc jeszcze raz powtarzam: skończcie narzekać!

0

Niech się cieszą, póki mogą, Zobacz jak my graliśmy z Espanyolem.

0

Poczekaj, Espanol nie ma przyklejonej etykietki "przegramy w 19 kolejce".

0

Badź co bądź trzeba się cieszyć z tego 0-0, bo Atletico to cholernie ciężki rywal.

0

Alves, było strzelać!

0

Do przodu, nie do tyłu, można jeszcze to wygrać! Do boju Barco!

0

City nie postawi nam autobusu.

0

To było do Nocturno.

0

Racja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?