0

Gratuluję Ci, bo jesteś jednym z tych kibiców Realu, którzy widzą nie tylko ten jeden aspekt, czyli swój klub, a reszta postrzegają jako "bandę głąbów i świrusów". Również gratulacje za ZP dla Crisa i Pozdro. :)

0

Zgadzam się, to co Xavi zrobił w ostatnich latach dla Barcy to się w głowie nie mieści. Pomimo spadku formy temu piłkarzowi należy się ogromny szacunek, bo to w dużej mierze dzięki niemu powstała tiki-taka i do dzisiaj Barca jest światową potęgą.


Tutaj pokaz jego wspaniałego przeglądu pola i magii w asystowaniu. Vamos Xavi!

0

Jak już to 2:5. ;)

0

Nie, ma kontuzję. Zerwane więzadła.

0

Kolejny "desinger". Jakbyś miał sprawne oko, to Byś zauważył, że Leo i Antonella tworzyli razem barwy Blaugrana.

0

Dokładnie sojerrrr, pełna zgoda. :)

0

Wiadomo, Karlik. ;)

0

Ortografia się kłania......

0

Możesz mi powiedzieć, czym Ribery zasłużył w ogóle, żeby byc w Top3, lub nawet w top10?

0

dupaslonia
On nie jest N20, tylko N2O, jest różnica.

0

Bywa. :)

0

Ameryki nie Odkryłeś. ;)

0

Xavi taką nagrodę powinien otrzymać za całokształt, bo w bezpośredniej walce z Leo i Cristiano nie ma żadnych szans na zwycięstwo w tym plebiscycie. W sumie to tyczy się każdego, kto zasługuje na tą nagrodę, ale nigdy jej nie wygra.

0

Za rok (miejmy nadzieję) dojdzie jeszcze jedna. :)

0

Chodziło mu o hala dzieci, jak nie Rozumiesz, to już twój problem.

0

Juvenil
Coś nie pasi?

0

Będzie miał czysto w domu, zawsze jakiś plus. :D

0

To z superpucharem Niemiec to nie najlepszy przykład: Ribery miał wtedy kontuzję, tak dla przypomnienia. :)

0

Zgadzam się ze wszystkim, oprócz Bartry-owszem można go określić odkryciem roku w Barcelonie, ale filarem naszej defensywy nie był, oczywiście nie ze swojej winy. Tylko Alba się wyróżniał, ale to zdanie innych, więc je uszanuję. Oby w tym roku nie było wydarzenia najgorszego, a najbardziej bym chciał, żeby Tito Vilanova wygrał walkę z nowotworem i powrócił do zdrowia. Vamos Tito i Visca el Barca!

0

Pełna. :)

0

Miejsce koło kominka będzie musiał wypełnić czymś innym. :)

0

Blaugrana14
Boli Cię to, że zasłużył?

0

Ta nagroda powinna być przyznawana najlepszym zawodnikom na swoich pozycjach w roku: bramkarzowi, obrońcy, pomocnikowi i napastnikowi. Wtedy byłaby w pełni sprawiedliwa, bo nie oszukujmy się, obrońca nie ma żadnych szans w rywalizacjach z napastnikami jeśli chodzi o bramki, a co dopiero bramkarze. A to się teraz najbardziej liczy. Więc obecnie mamy i tak nagrodę dla najlepszego snajpera (nie umniejszając tryumfu Ronaldo, bo i tak wygrałby nagrodę dla napastników), a nie piłkarza na świecie.

0

No i ma swój spisek. :)

0

matthew230
Ale są też tam normalni kibice Realu, nie wszyscy to Hala Dzieci, nawet na naszej stronie jest kilku prawdziwych kibiców Realu.

0

Taka mała pomyłka: to jest nagroda za osiągnięcia INDYWIDUALNE, a nie zespołowe.

0

Gratulacje dla Cristiano, pomimo, że go nie lubię, fakty dają jednoznaczną odpowiedź: to był jego rok! Tak jest najsprawiedliwiej, chociaż osobiście popieram Daniego Alvesa: Złota Piłka powinna być przyznawana najlepszemu zawodnikowi na danej pozycji, w innym wypadku nie będzie szans, żeby zdobywał ją ktoś spoza dwójki Messi-Ronaldo. Xavi, Iniesta, Shneider, Ozil powinni ją wygrać przynajmniej po jednym razie, ale nagroda jest niestety tylko jedna. Miejmy nadzieję, że za rok Messi powróci na szczyt i wygra swoją 5 piłkę. Jeszcze raz gratulacje dla Cristiano!

0

Takimi wypowiedziami Ribery tylko się ośmiesza.

0

LM jest trofeum indywidualnym Riberiego, czy całego Bayernu?

0

Stuknił? Obawiam się, że nie znam takiej czynności, do widzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?