Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gratuluję Ci, bo jesteś jednym z tych kibiców Realu, którzy widzą nie tylko ten jeden aspekt, czyli swój klub, a reszta postrzegają jako "bandę głąbów i świrusów". Również gratulacje za ZP dla Crisa i Pozdro. :)
0
Zgadzam się, to co Xavi zrobił w ostatnich latach dla Barcy to się w głowie nie mieści. Pomimo spadku formy temu piłkarzowi należy się ogromny szacunek, bo to w dużej mierze dzięki niemu powstała tiki-taka i do dzisiaj Barca jest światową potęgą.
Tutaj pokaz jego wspaniałego przeglądu pola i magii w asystowaniu. Vamos Xavi!
0
Jak już to 2:5. ;)
0
Nie, ma kontuzję. Zerwane więzadła.
0
Kolejny "desinger". Jakbyś miał sprawne oko, to Byś zauważył, że Leo i Antonella tworzyli razem barwy Blaugrana.
0
Dokładnie sojerrrr, pełna zgoda. :)
0
Wiadomo, Karlik. ;)
0
Ortografia się kłania......
0
Możesz mi powiedzieć, czym Ribery zasłużył w ogóle, żeby byc w Top3, lub nawet w top10?
0
dupaslonia
On nie jest N20, tylko N2O, jest różnica.
0
Bywa. :)
0
Ameryki nie Odkryłeś. ;)
0
Xavi taką nagrodę powinien otrzymać za całokształt, bo w bezpośredniej walce z Leo i Cristiano nie ma żadnych szans na zwycięstwo w tym plebiscycie. W sumie to tyczy się każdego, kto zasługuje na tą nagrodę, ale nigdy jej nie wygra.
0
Za rok (miejmy nadzieję) dojdzie jeszcze jedna. :)
0
Chodziło mu o hala dzieci, jak nie Rozumiesz, to już twój problem.
0
Juvenil
Coś nie pasi?
0
Będzie miał czysto w domu, zawsze jakiś plus. :D
0
To z superpucharem Niemiec to nie najlepszy przykład: Ribery miał wtedy kontuzję, tak dla przypomnienia. :)
0
Zgadzam się ze wszystkim, oprócz Bartry-owszem można go określić odkryciem roku w Barcelonie, ale filarem naszej defensywy nie był, oczywiście nie ze swojej winy. Tylko Alba się wyróżniał, ale to zdanie innych, więc je uszanuję. Oby w tym roku nie było wydarzenia najgorszego, a najbardziej bym chciał, żeby Tito Vilanova wygrał walkę z nowotworem i powrócił do zdrowia. Vamos Tito i Visca el Barca!
0
Pełna. :)
0
Miejsce koło kominka będzie musiał wypełnić czymś innym. :)
0
Blaugrana14
Boli Cię to, że zasłużył?
0
Ta nagroda powinna być przyznawana najlepszym zawodnikom na swoich pozycjach w roku: bramkarzowi, obrońcy, pomocnikowi i napastnikowi. Wtedy byłaby w pełni sprawiedliwa, bo nie oszukujmy się, obrońca nie ma żadnych szans w rywalizacjach z napastnikami jeśli chodzi o bramki, a co dopiero bramkarze. A to się teraz najbardziej liczy. Więc obecnie mamy i tak nagrodę dla najlepszego snajpera (nie umniejszając tryumfu Ronaldo, bo i tak wygrałby nagrodę dla napastników), a nie piłkarza na świecie.
0
No i ma swój spisek. :)
0
matthew230
Ale są też tam normalni kibice Realu, nie wszyscy to Hala Dzieci, nawet na naszej stronie jest kilku prawdziwych kibiców Realu.
0
Taka mała pomyłka: to jest nagroda za osiągnięcia INDYWIDUALNE, a nie zespołowe.
0
Gratulacje dla Cristiano, pomimo, że go nie lubię, fakty dają jednoznaczną odpowiedź: to był jego rok! Tak jest najsprawiedliwiej, chociaż osobiście popieram Daniego Alvesa: Złota Piłka powinna być przyznawana najlepszemu zawodnikowi na danej pozycji, w innym wypadku nie będzie szans, żeby zdobywał ją ktoś spoza dwójki Messi-Ronaldo. Xavi, Iniesta, Shneider, Ozil powinni ją wygrać przynajmniej po jednym razie, ale nagroda jest niestety tylko jedna. Miejmy nadzieję, że za rok Messi powróci na szczyt i wygra swoją 5 piłkę. Jeszcze raz gratulacje dla Cristiano!
0
Takimi wypowiedziami Ribery tylko się ośmiesza.
0
LM jest trofeum indywidualnym Riberiego, czy całego Bayernu?
0
Stuknił? Obawiam się, że nie znam takiej czynności, do widzenia.