0

Nieziemski fart Levante....

0

Niektórzy :)

0

Można? Można! Brawo Cesc!

0

Alexis, trzeba było bić na pałę!

0

No to po zwycięstwo, VeB!

0

Zgadzam się z przedmówcą.

0

Niewielu jest tutaj prawdziwych kibiców, niestety. Ale jednak są. ;)

0

I co jeszcze?

0

Przecież Tata właśnie wprowadza zmiany. Nie rozumiem waszych narzekań.

0

Nie, to autobusy są najnudniej graną piłką na świecie.

0

Ale Xavi strzelił, 20cm w prawo i by było!

0

Nie powiedziałbym

0

Co za wyznanie. xD

0

W juniorach przez chwilę grał na napadzie.

0

Pique!!!!

0

Też tak sądzę. To nie to samo Levante, co w sierpniu.

0

Hehe, dokładnie. :)

0

Nie płaczcie, mecz się dopiero zaczyna.

0

O ku**a....

0

A co to ma do dzisiejszego meczu?

0

O, jak miło, znowu Pan Ołłowski. :)

0

Alexis też dobrze, ale Pedro to zawodnik obunożny.

0

W sumie fakt, ale ja wolę zdać się na Martino, jak dotąd jego decyzje były trafne.

0

Bo nominalnie Pedro gra na lewej, a Alexis na prawej.

0

Stopa
Widać, że po głębszym, sądzę jednak, że nie jednym. ;)

0

Ludzie się zmieniają jak widać. ;)

0

Jeszcze czuje starcie z meczu z Atleti.

0

Tytanowy
Trolling to twoje ulubione (jedyne) zajęcie?

0

Weź się Puknij w baniak.

0

sewciu50
To było o mnie?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?