Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nieziemski fart Levante....
0
Niektórzy :)
0
Można? Można! Brawo Cesc!
0
Alexis, trzeba było bić na pałę!
0
No to po zwycięstwo, VeB!
0
Zgadzam się z przedmówcą.
0
Niewielu jest tutaj prawdziwych kibiców, niestety. Ale jednak są. ;)
0
I co jeszcze?
0
Przecież Tata właśnie wprowadza zmiany. Nie rozumiem waszych narzekań.
0
Nie, to autobusy są najnudniej graną piłką na świecie.
0
Ale Xavi strzelił, 20cm w prawo i by było!
0
Nie powiedziałbym
0
Co za wyznanie. xD
0
W juniorach przez chwilę grał na napadzie.
0
Pique!!!!
0
Też tak sądzę. To nie to samo Levante, co w sierpniu.
0
Hehe, dokładnie. :)
0
Nie płaczcie, mecz się dopiero zaczyna.
0
O ku**a....
0
A co to ma do dzisiejszego meczu?
0
O, jak miło, znowu Pan Ołłowski. :)
0
Alexis też dobrze, ale Pedro to zawodnik obunożny.
0
W sumie fakt, ale ja wolę zdać się na Martino, jak dotąd jego decyzje były trafne.
0
Bo nominalnie Pedro gra na lewej, a Alexis na prawej.
0
Stopa
Widać, że po głębszym, sądzę jednak, że nie jednym. ;)
0
Ludzie się zmieniają jak widać. ;)
0
Jeszcze czuje starcie z meczu z Atleti.
0
Tytanowy
Trolling to twoje ulubione (jedyne) zajęcie?
0
Weź się Puknij w baniak.
0
sewciu50
To było o mnie?!