Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez przesady. Mimo wszystko uważam, że do mundialu będzie grał tak, jak teraz.
0
Ale widzę tu doping. Nie oglądam meczu, wynik widzę z Waszych reakcji. Ale na Boga moglibyście chociaż trochę wspierać drużynę, a nie ciągle narzekać. To już nie jest kibicowanie. Komentarze typu "idę spać, żenada" to poziom sezonowców.
0
Obudziłeś się? Już tak jest chyba z 4 sezon. Problemem jest to, że my sobie z tym nie radzimy tak jak kiedyś.
0
Jesteś prezydentem?
0
Lepiej niech Busi odpocznie. Opcja z Songiem na DMie jest lepsza i sądzę, że taką wybierze Tata.
0
Skoro Tata wierzy Rosellowi to my chyba też powinniśmy.
0
No i znowu 1st miejsce w lidze. Koniec hejtu na drużynę, czy jeszcze mało?
Pozdrawiam kumatych i dobranoc.
0
Ręce opadają....
Atletico!
0
Niech się cieszy, póki może. ;)
0
Niestety.
0
Nie, dzieci to co innego, a sezonowcy to co innego.
0
kurtis_w
A myślałem, że porządny z Ciebie kibic. :)
0
No właśnie.
0
Jeśli Kierujesz to pytanie do tutejszych sezonowców i dzieciaków to z góry odpowiem, że tak! :D
0
Atletico 1-1 Sevilla
I nagle lider wrócił. :) Przynajmniej na razie. ;)
0
Z takim składem można wojować. (jeśli na ławkę wróci Guardiola). :D
0
To było do 1899barca
0
A Ty dalej swoje? Nie mogę się doczekać kiedy wprowadzą możliwość samodzielnego usuwania komentarzy, Ty będziesz jednym z tych, których będę blokował za nick.
0
Suarez to nie skrzydłowy.
0
Wypad!
0
Nieskuteczność=fatalność
Fuck logic!
0
To do BarcelonistyAS
0
Całe szczęście, że nie Jesteś trenerem.
0
BJJ
Współczesna młodzież. :)
0
Mi tak samo.
0
Matko Boska jak już.
0
Jeden z niewielu którzy nadal to widzą! Pełna zgoda i Pozdrawiam! :)
0
Nie, w przeciwieństwie np. do Pedro Alexis gra bardzo równo. Na 4 mecze 3 ma dobre, a 1 słaby.
0
Niezłe, pośmiałem ;)
0
Nie, zawodził za często i był w cholerę nieskuteczny.