0

Bez przesady. Mimo wszystko uważam, że do mundialu będzie grał tak, jak teraz.

0

Ale widzę tu doping. Nie oglądam meczu, wynik widzę z Waszych reakcji. Ale na Boga moglibyście chociaż trochę wspierać drużynę, a nie ciągle narzekać. To już nie jest kibicowanie. Komentarze typu "idę spać, żenada" to poziom sezonowców.

0

Obudziłeś się? Już tak jest chyba z 4 sezon. Problemem jest to, że my sobie z tym nie radzimy tak jak kiedyś.

0

Jesteś prezydentem?

0

Lepiej niech Busi odpocznie. Opcja z Songiem na DMie jest lepsza i sądzę, że taką wybierze Tata.

0

Skoro Tata wierzy Rosellowi to my chyba też powinniśmy.

0

No i znowu 1st miejsce w lidze. Koniec hejtu na drużynę, czy jeszcze mało?
Pozdrawiam kumatych i dobranoc.

0

Ręce opadają....
Atletico!

0

Niech się cieszy, póki może. ;)

0

Niestety.

0

Nie, dzieci to co innego, a sezonowcy to co innego.

0

kurtis_w
A myślałem, że porządny z Ciebie kibic. :)

0

No właśnie.

0

Jeśli Kierujesz to pytanie do tutejszych sezonowców i dzieciaków to z góry odpowiem, że tak! :D

0

Atletico 1-1 Sevilla
I nagle lider wrócił. :) Przynajmniej na razie. ;)

0

Z takim składem można wojować. (jeśli na ławkę wróci Guardiola). :D

0

To było do 1899barca

0

A Ty dalej swoje? Nie mogę się doczekać kiedy wprowadzą możliwość samodzielnego usuwania komentarzy, Ty będziesz jednym z tych, których będę blokował za nick.

0

Suarez to nie skrzydłowy.

0

Wypad!

0

Nieskuteczność=fatalność
Fuck logic!

0

To do BarcelonistyAS

0

Całe szczęście, że nie Jesteś trenerem.

0

BJJ
Współczesna młodzież. :)

0

Mi tak samo.

0

Matko Boska jak już.

0

Jeden z niewielu którzy nadal to widzą! Pełna zgoda i Pozdrawiam! :)

0

Nie, w przeciwieństwie np. do Pedro Alexis gra bardzo równo. Na 4 mecze 3 ma dobre, a 1 słaby.

0

Niezłe, pośmiałem ;)

0

Nie, zawodził za często i był w cholerę nieskuteczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?