Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*to on
0
Bardzo lubię Xaviego, ale sądzę, że to o powinien oddać miejsce w składzie Fabsowi, a nie Iniesta.
0
Ostatnie wysokie zwycięstwo Barcy nad Walencią miało miejsce nie w sezonie 2010/11, a 11/12.
0
Kiedy się to wreszcie skończy?
0
A kto powiedział, że miał konflikt z Rosellem?
0
Już nie trza. :)
0
Link?
0
Dołączam się do słów wsparcia.
0
Wyjazd madrycki trollu!
0
barcaponadwszystko
Idź leczyć swój ból dupy na fioletową, bo tam jest twoje miejsce hałowcu!
0
Na lewym skrzydle, czy w środku pola? Chyba mały błąd. :)
A co do samego Cesca to faktycznie gra bardzo dobrze, ale to jeszcze nie jest szczyt jego możliwości. Może grać jeszcze lepiej.
0
Tak jak Mówisz Donie. :)
0
Do pomocników oczywiście zapomniałem dodać Xaviego.
0
Uważam że na razie nie potrzebujemy wzmocnień. Cesc, Iniesta, Busi, Song, Roberto, dos Santos( wiem, na razie kontuzja), Afellay i Suarez za rok do 1 składu. I nie zgadzam się w tym, że Xavi w ogóle nie zasługuje na miejsce w 1 jedenastce, w meczach ze średniakami takimi jak Malaga pokazał, że zasługuje. Tylko nie powinien grać w meczach z NAJSILNIEJSZYMI rywalami, tylko z nimi. Czyli City, Real, Atleti, Bilbao, Bayern i takie tam. Rozumiesz? Ty twierdzisz, że ława definitywnie, ja nie. W tym się różnimy.
0
To było pytanie retoryczne, doskonale wiem kto to Vidal. ;)
I nie mogę się zgodzić ze wszystkim co Napisałeś, ale połowicznie to niech Ci będzie, zgadzamy się. :)
0
Aż Musisz tłumaczyć kto to Vidal?
Masz tu tą kolejność: Cesc, Iniesta i Xavi. Zadowolony? I wyjaśnijmy sobie jedno: nie jestem fanboyem Xaviego, widzę, że nie jest już w takiej samej formie jak kiedyś, ale uważam, że nie wolno go sprzedać i że jest potrzebny naszej drużynie. Ja kończę dyskusję. Miłego wieczoru.
0
To było do 1899barca.
0
Nie Rozumiesz, że Xavi jest potrzebny naszej drużynie. Moje zdanie jest takie, że Xavi powinien być w drużynie. Nie wypowiadałem się na temat meczów. Gratuluję, że Przejrzałeś mój tok myślenia, tylko trochę się Pomyliłeś. Bo wg. mnie Xavi powinien grać w mniej ważnych meczach dużo, a w ważnych wchodzić na koniec, by dać drużynie kontrolę nad przeciwnikiem i uspokoić grę. Tak jak z Villareal.
0
msmartinez
Nie przejmuj się destro, są tu inni ludzie, z którymi można normalnie pogadać. :)
0
AdimasteR15
Podałeś jeszcze jeden ważny argument optujący za Xavim: doświadczenie i spokój, jakie daje naszej drużynie.
0
Aleś Ty miły, nawet w stosunku do dziewczyn. :)
Nieważne czy kibic Realu, czy Barcy, może ma coś mądrego do powiedzenia, jak msmartinez, hę?
A mnie nie przekonasz, Xavi zawsze będzie geniuszem, formy z czasów Pepa nie odzyska, to fakt, ale to co teraz daje drużynie na swój wiek to i tak bardzo dużo.
0
Kolejny bardzo dobry efekt pracy Taty, czyli poprawa gry defensywnej. Brawo!
0
Już napisałem: tempo gry. Poza tym w kluczowym momencie potrafi przetrzymać piłkę pod presją, ze swoim przeglądem pola rozgrywa akcję w taki sposób, że była ona płynna. No i oczywiście precyzja jego zagrań. Nie mówię tu o zagraniach na 5 metrów, ale o wyliczonych co do milimetra przerzutach i crossach. Jeszcze mało?
0
Mogę się zgodzić, że nie gra już tak jak kiedyś. Ale to, że w ogóle nie pomaga drużynie i nic jej nie daje to jedna WIELKA bzdura. Chyba meczów nie Oglądasz, albo nie mecze Barcy, albo na prawdę Ty i 1899barca tak nie lubicie Xaviego, że wywalacie go z drużyny i hejtujecie przy każdej możliwej sposobności.
0
msmartinez
Pełen szacunek. :) Jesteś bardziej obiektywna niż niektórzy kibice Barcy tutaj.
0
Jeszcze jakieś konstruktywne i wyszukane argumenty?
0
Moje zdanie jest takie, że Xavi to geniusz. I zawsze nim będzie. Czy na prawdę nie widzisz, jak on doskonale reguluje tempo gry? Poza tym jest bardzo kreatywny i nieraz to pokazuje. No ale widząc Twoją wypowiedź to i tak tego nie Zrozumiesz.
0
Masz rację Piotrze. :)
0
Ty na pewno nie dostaniesz.
0
*którego jest podstawą