0

*to on

0

Bardzo lubię Xaviego, ale sądzę, że to o powinien oddać miejsce w składzie Fabsowi, a nie Iniesta.

0

Ostatnie wysokie zwycięstwo Barcy nad Walencią miało miejsce nie w sezonie 2010/11, a 11/12.

0

Kiedy się to wreszcie skończy?

0

A kto powiedział, że miał konflikt z Rosellem?

0

Już nie trza. :)

0

Link?

0

Dołączam się do słów wsparcia.

0

Wyjazd madrycki trollu!

0

barcaponadwszystko
Idź leczyć swój ból dupy na fioletową, bo tam jest twoje miejsce hałowcu!

0

Na lewym skrzydle, czy w środku pola? Chyba mały błąd. :)
A co do samego Cesca to faktycznie gra bardzo dobrze, ale to jeszcze nie jest szczyt jego możliwości. Może grać jeszcze lepiej.

0

Tak jak Mówisz Donie. :)

0

Do pomocników oczywiście zapomniałem dodać Xaviego.

0

Uważam że na razie nie potrzebujemy wzmocnień. Cesc, Iniesta, Busi, Song, Roberto, dos Santos( wiem, na razie kontuzja), Afellay i Suarez za rok do 1 składu. I nie zgadzam się w tym, że Xavi w ogóle nie zasługuje na miejsce w 1 jedenastce, w meczach ze średniakami takimi jak Malaga pokazał, że zasługuje. Tylko nie powinien grać w meczach z NAJSILNIEJSZYMI rywalami, tylko z nimi. Czyli City, Real, Atleti, Bilbao, Bayern i takie tam. Rozumiesz? Ty twierdzisz, że ława definitywnie, ja nie. W tym się różnimy.

0

To było pytanie retoryczne, doskonale wiem kto to Vidal. ;)
I nie mogę się zgodzić ze wszystkim co Napisałeś, ale połowicznie to niech Ci będzie, zgadzamy się. :)

0

Aż Musisz tłumaczyć kto to Vidal?
Masz tu tą kolejność: Cesc, Iniesta i Xavi. Zadowolony? I wyjaśnijmy sobie jedno: nie jestem fanboyem Xaviego, widzę, że nie jest już w takiej samej formie jak kiedyś, ale uważam, że nie wolno go sprzedać i że jest potrzebny naszej drużynie. Ja kończę dyskusję. Miłego wieczoru.

0

To było do 1899barca.

0

Nie Rozumiesz, że Xavi jest potrzebny naszej drużynie. Moje zdanie jest takie, że Xavi powinien być w drużynie. Nie wypowiadałem się na temat meczów. Gratuluję, że Przejrzałeś mój tok myślenia, tylko trochę się Pomyliłeś. Bo wg. mnie Xavi powinien grać w mniej ważnych meczach dużo, a w ważnych wchodzić na koniec, by dać drużynie kontrolę nad przeciwnikiem i uspokoić grę. Tak jak z Villareal.

0

msmartinez
Nie przejmuj się destro, są tu inni ludzie, z którymi można normalnie pogadać. :)

0

AdimasteR15
Podałeś jeszcze jeden ważny argument optujący za Xavim: doświadczenie i spokój, jakie daje naszej drużynie.

0

Aleś Ty miły, nawet w stosunku do dziewczyn. :)
Nieważne czy kibic Realu, czy Barcy, może ma coś mądrego do powiedzenia, jak msmartinez, hę?
A mnie nie przekonasz, Xavi zawsze będzie geniuszem, formy z czasów Pepa nie odzyska, to fakt, ale to co teraz daje drużynie na swój wiek to i tak bardzo dużo.

0

Kolejny bardzo dobry efekt pracy Taty, czyli poprawa gry defensywnej. Brawo!

0

Już napisałem: tempo gry. Poza tym w kluczowym momencie potrafi przetrzymać piłkę pod presją, ze swoim przeglądem pola rozgrywa akcję w taki sposób, że była ona płynna. No i oczywiście precyzja jego zagrań. Nie mówię tu o zagraniach na 5 metrów, ale o wyliczonych co do milimetra przerzutach i crossach. Jeszcze mało?

0

Mogę się zgodzić, że nie gra już tak jak kiedyś. Ale to, że w ogóle nie pomaga drużynie i nic jej nie daje to jedna WIELKA bzdura. Chyba meczów nie Oglądasz, albo nie mecze Barcy, albo na prawdę Ty i 1899barca tak nie lubicie Xaviego, że wywalacie go z drużyny i hejtujecie przy każdej możliwej sposobności.

0

msmartinez
Pełen szacunek. :) Jesteś bardziej obiektywna niż niektórzy kibice Barcy tutaj.

0

Jeszcze jakieś konstruktywne i wyszukane argumenty?

0

Moje zdanie jest takie, że Xavi to geniusz. I zawsze nim będzie. Czy na prawdę nie widzisz, jak on doskonale reguluje tempo gry? Poza tym jest bardzo kreatywny i nieraz to pokazuje. No ale widząc Twoją wypowiedź to i tak tego nie Zrozumiesz.

0

Masz rację Piotrze. :)

0

Ty na pewno nie dostaniesz.

0

*którego jest podstawą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?