Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę przesada z tym top 10, no ale top 3 już raczej nie.
0
A Ty za komentarz nie odnoszący się do niczego w newsie. Żegnam.
0
Niestety, ale muszę się z nim zgodzić. Leo nie gra już z taką samą pasją jak kiedyś.
0
Pogratulować. A teraz wyjazd.
0
Serio?
0
Z Masche to nie było aż tak tragicznie, Alves porażka totalna...
0
To chyba najlepiej pokazuje, komu należy się miejsce w podstawowej 11 na PO.
0
Mówiłem, jak Skończysz to rąbnij głową o ścianę. Może Zmądrzejesz.
0
Alves co mecz przechodzi sam siebie. :)
0
To idź i nie wracaj. A najlepiej Zrób tak jak Skończysz: Schyl głowę i się Rozpędź, a ściana Cię sama znajdzie.
0
A to dla Ciebie jakaś nowość? Tak jest zawsze z niskim wynikiem. Ale nie można nie powiedzieć, że nasi zawodnicy dzisaj mieli rozregulowane celowniki. Ten problem widać jak na dłoni. Brakuje nam skuteczności. I obrońcy popełniają wpadki na delikatnie mówiąc niskim poziomie. Oczywiście, nie upoważnia to do pisania takich bzdur, że przerżniemy z City, ale konstruktywna krytyka jest potrzebna każdemu, nawet Barcie.
0
Wiesz Busi, trochę martwi nas ta skuteczność i wrzutki na pałę. Dziwię się, że Ciebie nie. Ale wynik nie jest zły.
0
Muszę się zgodzić.To w tym momencie chyba najsłabszy zawodnik Barcy.
0
Co to takie City? 8-0 można wyciągnąć. :)
0
No, Barca na pewno pobije ten rekord.
0
Chyba Inigo coś wyklinał do sędziego.
0
A no tak, zapomniałem. ;)
0
Bo mamy. Niestety.
0
"Piqie" i "Busqiets"-pan komentator. :)
0
To było fajne. :)
0
Nom, Pedro i Alexis są be.. A jak jeden walnie hat tricka to od razu zmiana ze statusu drewno na bóg.
0
Xavi będzie grał do końca kariery w Barcie. Bardziej pomyślałbym o Tello.
0
Suche. ;)
0
Za co tą czerwoną dostał Inigo???
0
No tak. Ja się tak tylko zastanawiam, wiem, że też mieliby problemy, ale po prostu jestem ciekawy. :)
0
Ja wiem, ale zastanawiam się, czy tamta Barcelona dałaby sobie radę dzisiaj. W końcu wtedy to była trochę inna Barcelona.
0
Ciekawy jestem jak Barcelona z 2009 roku poradziłaby sobie dzisiaj, czy byłaby w stanie rozbijać autobusy tak samo skutecznie, jak wtedy. Bo na razie to walimy głową w mur.
0
Nie no co to było?!
0
Czy to już jest jakaś debilna moda, chwalenie się pierwszym wyswietleniem newsa?
0
Idź już spać.