0

Trochę przesada z tym top 10, no ale top 3 już raczej nie.

0

A Ty za komentarz nie odnoszący się do niczego w newsie. Żegnam.

0

Niestety, ale muszę się z nim zgodzić. Leo nie gra już z taką samą pasją jak kiedyś.

0

Pogratulować. A teraz wyjazd.

0

Serio?

0

Z Masche to nie było aż tak tragicznie, Alves porażka totalna...

0

To chyba najlepiej pokazuje, komu należy się miejsce w podstawowej 11 na PO.

0

Mówiłem, jak Skończysz to rąbnij głową o ścianę. Może Zmądrzejesz.

0

Alves co mecz przechodzi sam siebie. :)

0

To idź i nie wracaj. A najlepiej Zrób tak jak Skończysz: Schyl głowę i się Rozpędź, a ściana Cię sama znajdzie.

0

A to dla Ciebie jakaś nowość? Tak jest zawsze z niskim wynikiem. Ale nie można nie powiedzieć, że nasi zawodnicy dzisaj mieli rozregulowane celowniki. Ten problem widać jak na dłoni. Brakuje nam skuteczności. I obrońcy popełniają wpadki na delikatnie mówiąc niskim poziomie. Oczywiście, nie upoważnia to do pisania takich bzdur, że przerżniemy z City, ale konstruktywna krytyka jest potrzebna każdemu, nawet Barcie.

0

Wiesz Busi, trochę martwi nas ta skuteczność i wrzutki na pałę. Dziwię się, że Ciebie nie. Ale wynik nie jest zły.

0

Muszę się zgodzić.To w tym momencie chyba najsłabszy zawodnik Barcy.

0

Co to takie City? 8-0 można wyciągnąć. :)

0

No, Barca na pewno pobije ten rekord.

0

Chyba Inigo coś wyklinał do sędziego.

0

A no tak, zapomniałem. ;)

0

Bo mamy. Niestety.

0

"Piqie" i "Busqiets"-pan komentator. :)

0

To było fajne. :)

0

Nom, Pedro i Alexis są be.. A jak jeden walnie hat tricka to od razu zmiana ze statusu drewno na bóg.

0

Xavi będzie grał do końca kariery w Barcie. Bardziej pomyślałbym o Tello.

0

Suche. ;)

0

Za co tą czerwoną dostał Inigo???

0

No tak. Ja się tak tylko zastanawiam, wiem, że też mieliby problemy, ale po prostu jestem ciekawy. :)

0

Ja wiem, ale zastanawiam się, czy tamta Barcelona dałaby sobie radę dzisiaj. W końcu wtedy to była trochę inna Barcelona.

0

Ciekawy jestem jak Barcelona z 2009 roku poradziłaby sobie dzisiaj, czy byłaby w stanie rozbijać autobusy tak samo skutecznie, jak wtedy. Bo na razie to walimy głową w mur.

0

Nie no co to było?!

0

Czy to już jest jakaś debilna moda, chwalenie się pierwszym wyswietleniem newsa?

0

Idź już spać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?