Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Destruś
Twoją opinię na temat Taty znamy wszyscy. Jak masz zamiar się użalać to idź na RM.pl, tam się świetnie Odnajdziesz!
0
Poza tym to jest piłkarz nie do ruszenia. Chyba, że Masz 100mln euro.
0
Po co nam kolejny maluch w ataku? Tu potrzeba kogoś, kto ma wzrost przynajmniej 1,80m, przydałby się na stałe fragmenty gry, zarówno w obronie, jak i w ataku. Poza tym wrzutki Alvisa może zaczęłyby mieć jakiś sens. Aguero jest świetny, ale nam nie potrzebny.
0
No i bardzo dobrze. Cieszę się, że ten trener, który na prawdę ma pomysł na drużynę, zostanie z nami przynajmniej do końca kontraktu. A mam nadzieję, że nawet dłużej! :)
0
I bardzo dobrze.
0
Nie Przejmuj się, mnie z matmy zdarzają się gorsze błędy. Ale nie będę się chwalił. :D
0
Hahaha, 1 mecz i zmiana zdania o 180 stopni, gościu jesteś genialny!
0
Ich obrona też jakoś szczególnie nie zachwyca. Więc raczej powstrzymałbym się z opiniami tego typu.
0
Pedro to czarny koń tego spotkania. Aktywny, waleczny, oby więcej takich meczów w jego wykonaniu. :)
0
Bywa. Brak kontrargumentów. :)
0
Typowe dla białych frustratów: wytkną ci każdy, nawet najmniejszy błąd, a swoich to nie pamięta już po 3 minutach.
0
Dla mnie nie jest ważne ile goli Barca strzeli, ucieszy mnie nawet 1-0. Kocham ten klub nie ze względu na ilość goli, ale za styl i dewizę: Mes que un Club.
0
Też się zastanawiam. :)
0
Ja się z niego nie śmieję. Jego narzekania i hejt są żałosne.
0
STOP! Teraz Barca, patrzcie świnie, król La Ligi, Sewilla is złamana, celujemy w mistrzostwo, nananana! :)
0
Długo by wymieniać. :)
0
To chyba Widzisz przez mgłę. Żegnam.
0
Elche z Realem chociażby. O tym to wszyscy szybko zapomnieli.
0
Tylko według Ciebie. Pesymista do potęgi entej.
0
Te, pan obiektywny, to nie czasem pora spania? Wygrana 4-1 i tak źle? Dobranoc.
0
Poziom użytkowników-nie ma się co dziwić. :)
0
Z Darkiem zawsze można pogadać. Nie to co inni "kibice" Realu.
0
Nom. :)
0
Montoya zawsze nokautuje Alvesa jak gra. Moim zdaniem to on powinien być podstawowym PO.
0
Ty se lepiej popacz, kto ma drugie miejsce w tabeli, bo obstawiam, żeś z Madrytu.
0
Ty masz jakiś kompleks Barcy?
0
CoCieBoli
Ty nie szczekaj tak, boś nie pies. Już, zmykaj na fioletową, bo tam jest Twoje miejsce.
0
Ze swoją głupotą.
0
A Tobie tylko na tym zależy??
0
Ministranci xD