0

Destruś
Twoją opinię na temat Taty znamy wszyscy. Jak masz zamiar się użalać to idź na RM.pl, tam się świetnie Odnajdziesz!

0

Poza tym to jest piłkarz nie do ruszenia. Chyba, że Masz 100mln euro.

0

Po co nam kolejny maluch w ataku? Tu potrzeba kogoś, kto ma wzrost przynajmniej 1,80m, przydałby się na stałe fragmenty gry, zarówno w obronie, jak i w ataku. Poza tym wrzutki Alvisa może zaczęłyby mieć jakiś sens. Aguero jest świetny, ale nam nie potrzebny.

0

No i bardzo dobrze. Cieszę się, że ten trener, który na prawdę ma pomysł na drużynę, zostanie z nami przynajmniej do końca kontraktu. A mam nadzieję, że nawet dłużej! :)

0

I bardzo dobrze.

0

Nie Przejmuj się, mnie z matmy zdarzają się gorsze błędy. Ale nie będę się chwalił. :D

0

Hahaha, 1 mecz i zmiana zdania o 180 stopni, gościu jesteś genialny!

0

Ich obrona też jakoś szczególnie nie zachwyca. Więc raczej powstrzymałbym się z opiniami tego typu.

0

Pedro to czarny koń tego spotkania. Aktywny, waleczny, oby więcej takich meczów w jego wykonaniu. :)

0

Bywa. Brak kontrargumentów. :)

0

Typowe dla białych frustratów: wytkną ci każdy, nawet najmniejszy błąd, a swoich to nie pamięta już po 3 minutach.

0

Dla mnie nie jest ważne ile goli Barca strzeli, ucieszy mnie nawet 1-0. Kocham ten klub nie ze względu na ilość goli, ale za styl i dewizę: Mes que un Club.

0

Też się zastanawiam. :)

0

Ja się z niego nie śmieję. Jego narzekania i hejt są żałosne.

0

STOP! Teraz Barca, patrzcie świnie, król La Ligi, Sewilla is złamana, celujemy w mistrzostwo, nananana! :)

0

Długo by wymieniać. :)

0

To chyba Widzisz przez mgłę. Żegnam.

0

Elche z Realem chociażby. O tym to wszyscy szybko zapomnieli.

0

Tylko według Ciebie. Pesymista do potęgi entej.

0

Te, pan obiektywny, to nie czasem pora spania? Wygrana 4-1 i tak źle? Dobranoc.

0

Poziom użytkowników-nie ma się co dziwić. :)

0

Z Darkiem zawsze można pogadać. Nie to co inni "kibice" Realu.

0

Nom. :)

0

Montoya zawsze nokautuje Alvesa jak gra. Moim zdaniem to on powinien być podstawowym PO.

0

Ty se lepiej popacz, kto ma drugie miejsce w tabeli, bo obstawiam, żeś z Madrytu.

0

Ty masz jakiś kompleks Barcy?

0

CoCieBoli
Ty nie szczekaj tak, boś nie pies. Już, zmykaj na fioletową, bo tam jest Twoje miejsce.

0

Ze swoją głupotą.

0

A Tobie tylko na tym zależy??

0

Ministranci xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?