0

A MD to bardzo wiarygodne źródło. (ironia) :)

0

51 to prawie 60? Nieźle Zaokrąglasz. ;) Pała z matmy. :)

0

I wygraliśmy ten mecz 4-0. :) Więc nawet mając rzadziej piłkę i tak jesteśmy groźni. Nie boję się City.

0

60%?! Kiedy?! Jak już to 51-49 i to w meczu tego sezonu, w 5 kolejce La Liga, Barca-Rayo w Vallecas. Nie wprowadzaj innych w błąd.

0

Ambitny chłopak. Tylko, że gdy Barcelona jest w formie, to nie da sobie odebrać piłki panie Navas. :)

0

Prawdopodobnie tak działają efekty świętowania medali z IO. Lała się gorzała, oj lała. :D

0

destro
Czy Tobie zawsze musi coś przeszkadzać? Twoje wieczne narzekania są już żałosne. Najlepiej dla tej strony będzie jak się Wylogujesz i więcej nie Wrócisz. Tyle ja.

0

Masz rację Adimaster. :)

0

Bingoo
A Ty napinki Szukasz?

0

A ten minus to za co? Za prawdę?

0

Jeszcze Darek Madridista. On jest na prawdę w porządku.

0

Zobaczymy, poczekajmy do lata. :)

0

whatever
Ustalmy jedno: hala dzieci to nie kibice Realu. To pseudokibice. Nie mam nic do tych prawdziwych Madridtas, którzy wchodzą tu by podyskutować, a nie prowokować.

0

SOM UN EQUIP!
Lepiej bym tego nie ujął. :)

0

A kto powiedział, że odejdą oni wszyscy? :) Jak dla mnie z w. wymienionej trójki powinien odejść tylko Alves.

0

whatever
Niestety, ale tacy też są. To są z kolei "Visca dzieci". :)

0

Nie, mnie to nie boli, mam bekę z tego, że ktoś nałogowo daje minusy przy każdym komentarzu. :D

0

Martino mówi, że ma przyjść 3 zawodników: wysoki obrońca, silny pomocnik i wysoki napastnik. Jeśli te transfery doszłyby do skutku, to problem SFG powinien zniknąć. :)

0

Ale gra doskonale nogami. To w Barcy jest kluczowe. A skoro VV daje radę ze 185cm, to czemu ter Stegi miałby sobie nie poradzić? :)

0

Widzę, że ktoś na stronie zawodowo zajmuje się minusowaniem. Pewnie kolejny Hala dzieciak, który musi odreagować, że Real wygrał "tylko" 3-0. :D

0

Hasz
Ter Stegen to już 99% pewności, ale jego transferu nie ogłoszą dopóki Valdes nie poda swojego nowego klubu.

0

Fabiański lepszy od Reiny? Nie zgodzę się z tym.

0

MesQueUnClub22
Mówi się 'im starsze, tym lepsze. :D

0

A jedna jaskółka czyni wiosnę? Na drugiego bramkarza można Reinę, a nie Fabiańskiego, bez przesady. :)

0

Jasne, jeszcze Rasiaka jako alternatywa dla Messiego. :)

0

Bardzo dobry. I mały rewanż za ostatnie 5-1 w lidze. :)

0

Dawno temu powinniśmy go sprzedać. Nie ma miejsca dla niego w składzie.

0

Dobra, dzięki za poprawkę. :)

0

Ale chodzi mu o to, że zamiast 2 skrzydłowych będziemy grali 2 bocznymi pomocnikami. Choć równie dobrze można powiedzieć, że miejsce Alexisa zajmą Cesc/Iniesta. Po prostu, rozchodzi się o to, że nie zagra jeden ze skrzydłowych, on stawia, że będzie to Sanchez.

0

A Ramos to nie czasem wychowanek Realu? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?