Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A MD to bardzo wiarygodne źródło. (ironia) :)
0
51 to prawie 60? Nieźle Zaokrąglasz. ;) Pała z matmy. :)
0
I wygraliśmy ten mecz 4-0. :) Więc nawet mając rzadziej piłkę i tak jesteśmy groźni. Nie boję się City.
0
60%?! Kiedy?! Jak już to 51-49 i to w meczu tego sezonu, w 5 kolejce La Liga, Barca-Rayo w Vallecas. Nie wprowadzaj innych w błąd.
0
Ambitny chłopak. Tylko, że gdy Barcelona jest w formie, to nie da sobie odebrać piłki panie Navas. :)
0
Prawdopodobnie tak działają efekty świętowania medali z IO. Lała się gorzała, oj lała. :D
0
destro
Czy Tobie zawsze musi coś przeszkadzać? Twoje wieczne narzekania są już żałosne. Najlepiej dla tej strony będzie jak się Wylogujesz i więcej nie Wrócisz. Tyle ja.
0
Masz rację Adimaster. :)
0
Bingoo
A Ty napinki Szukasz?
0
A ten minus to za co? Za prawdę?
0
Jeszcze Darek Madridista. On jest na prawdę w porządku.
0
Zobaczymy, poczekajmy do lata. :)
0
whatever
Ustalmy jedno: hala dzieci to nie kibice Realu. To pseudokibice. Nie mam nic do tych prawdziwych Madridtas, którzy wchodzą tu by podyskutować, a nie prowokować.
0
SOM UN EQUIP!
Lepiej bym tego nie ujął. :)
0
A kto powiedział, że odejdą oni wszyscy? :) Jak dla mnie z w. wymienionej trójki powinien odejść tylko Alves.
0
whatever
Niestety, ale tacy też są. To są z kolei "Visca dzieci". :)
0
Nie, mnie to nie boli, mam bekę z tego, że ktoś nałogowo daje minusy przy każdym komentarzu. :D
0
Martino mówi, że ma przyjść 3 zawodników: wysoki obrońca, silny pomocnik i wysoki napastnik. Jeśli te transfery doszłyby do skutku, to problem SFG powinien zniknąć. :)
0
Ale gra doskonale nogami. To w Barcy jest kluczowe. A skoro VV daje radę ze 185cm, to czemu ter Stegi miałby sobie nie poradzić? :)
0
Widzę, że ktoś na stronie zawodowo zajmuje się minusowaniem. Pewnie kolejny Hala dzieciak, który musi odreagować, że Real wygrał "tylko" 3-0. :D
0
Hasz
Ter Stegen to już 99% pewności, ale jego transferu nie ogłoszą dopóki Valdes nie poda swojego nowego klubu.
0
Fabiański lepszy od Reiny? Nie zgodzę się z tym.
0
MesQueUnClub22
Mówi się 'im starsze, tym lepsze. :D
0
A jedna jaskółka czyni wiosnę? Na drugiego bramkarza można Reinę, a nie Fabiańskiego, bez przesady. :)
0
Jasne, jeszcze Rasiaka jako alternatywa dla Messiego. :)
0
Bardzo dobry. I mały rewanż za ostatnie 5-1 w lidze. :)
0
Dawno temu powinniśmy go sprzedać. Nie ma miejsca dla niego w składzie.
0
Dobra, dzięki za poprawkę. :)
0
Ale chodzi mu o to, że zamiast 2 skrzydłowych będziemy grali 2 bocznymi pomocnikami. Choć równie dobrze można powiedzieć, że miejsce Alexisa zajmą Cesc/Iniesta. Po prostu, rozchodzi się o to, że nie zagra jeden ze skrzydłowych, on stawia, że będzie to Sanchez.
0
A Ramos to nie czasem wychowanek Realu? :)