Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie cierpię tego bufona Riberiego.
0
Ale i tak Arsenal przegra. 10 na 11 z Bayernem nie mają szans.
0
Każdy głupek trafia w słupek....
0
Nom, niestety.
0
No to Bayern w 1/4. A szkoda, Arsenal grał naprawdę dobrze i mądrze.
0
2 klasy lepszy od Roberto? Hahahaha, niezłe, naprawdę fajny dowcip, dawno się tak nie uśmiałem!
0
Może jak klub odpowie bardziej zdecydowanie, to się w końcu odwalą.
0
Wyluzuj, koleś! Jakbyś tu pierwszy raz wchodził. To normalka.
0
Że co??
0
Nie powiedziałbym. Biegał, walczył o piłkę, nie odpuszczał. A City to nie Rayo, tutaj są zawodnicy, zdolni zatrzymać go, mimo bajecznej techniki. I warto dodać, że grał głęboko, czyli znów spełniał dwie role na raz: napastnik i pomocnik. I według mnie wywiązał się z tego co najmniej dobrze.
0
Który? Ja czy ten prawdziwy? :D
0
Dobrze powiedział. Może nie jest taka sama, ale na pewno nie jest gorsza. Jest po prostu inna. Cesc o tym wie i doskonale zna wartość tej drużyny. Wie, na ile ich stać. I chwała mu, że nie boi się mówić tego, co myśli.
0
Też go szukałem, i jakoś nie znalazłem. Ten mecz musiał być dla niego szokiem osobowościowym, skoro teraz nie narzeka. :)
0
Pelleourinho-padłem. :D
0
Tu też nie za bardzo bym się zgodził. Sergio rządził w środku, ale Toure ganiał po całym boisku, wszędzie go było pełno. Ciężko stwierdzić, ale jak to się mówi, "zwycięzców się nie sądzi". Więc się zgodzę. :D
0
Inna charakterystyka zawodnika, trudno ich jednoznacznie porównać. Pewne jest to, że Sergio ma większą boiskową inteligencję, a Yaya warunki fizyczne i świetne uderzenie. Nie da się ich zestawić jednoznacznie, bo to dwa różne typy zawodnika. Mimo, że zadania na boisku częściowo się pokrywają.
0
To, że to jest genialny trener wiadomo już od dawna. Problem w tym ( nie mówię tego o Tobie), że wiele osób tego nadal nie widzi. :/
0
To bardzo dobra myśl Donie! :)
0
Dobre, dobre. :)
0
Jeszcze jest Czelszit. :)
0
Nasi "kibice". Szkoda słów. W tym niestety nie są gorsi od Hala dzieci.
0
destro
Wynik mydli nam oczy? Ukaż się, chcę poznać Twoją jak zawsze nieobiektywną opinię na temat meczu i postawy naszych Geniuszy, oraz oczywiście staromodności i bezsensowności tiki-taki.
0
Piotr
W pełni się zgadzam, Xavi pokazał, że nadal jest mózgiem Barcy. :)
0
Patrykl145
Prawdziwy kibic, z szacunkiem dla największego rywala. :)
0
Dziękujemy serdecznie i powodzonka z Schalke. ;)
0
To co, nadal zwalniacie trenera? Nauczcie się wiary i szacunku do niektórych osób, zwłaszcza dla Taty. TO JEST ZA SŁABY TRENER??? Ten trener to najlepsze co mogło nam się przytrafić na ten sezon (oczywiście z całym szacunkiem dla Tito), on przywróci Barcelonie blask. Jeszcze nie raz wam zamknie japy, hejterki.
0
busell
W pełni się zgadzam. Pokazali swoją klasę i moc. Żaden Bayern nam nie straszny. :)
0
Zapewne nic- hipokryta zasrany....
0
Dzisiejszy mecz pokazał siłę naszego zespołu. Jeszcze raz pytam: gdzie ci, którzy mówili, że City nas zniszczy? Pewnie tera wychwalają drużynę pod niebiosa. Hipokryci, destro do Ciebie głównie kieruję te słowa. Xavi za słaby, Alexis na sprzedaż? :)
Świetne spotkanie, po prostu wszystko działało genialnie. Pressing, gra piłką, szybkość i zaskoczenie. Z taką grą żaden Bayern ani Real nam nie podskoczy. A Leo jest niesamowity. 7 bramka w LM w 4 spotkaniu. Forma wróciła na dobre! Takich meczów w wykonaniu Blaugrany jak najwięcej! Visca el Barca!!!!
0
Co się odwlecze, to nie uciecze!! :)