0

Michal3242
No tak, Karm trolla, kurwa zignorujcie go, to da se spokój. A tak to spamujecie razem z nim idioci!

0

Elche.

0

Marianku
Zbliża się dobranocka, więc Idź sobie ją obejrzyj, potem umyj ząbki i lulu, bo jutro na 7 rano do kościółka dzidzia musi wstać. A mamusia nie będzie chciała się wk**wić dobudzaniem niewyspanego niemowlaka.

0

Żeby jeszcze ktoś te raporty przyjmował.

0

Gdzie admini ja się pytam??? Przecież to ewidentny spam do cholery!

0

Jesteś głupi, czy tylko Udajesz? Przecież napisałem to w ramach żartu. Loozuj majty.

0

marian_kowalski
Czo Ty brałeś? Bo kopie naprawdę mocno....

0

Chyba obydwaj. To nie są gracze dwóch różnych płci. ;)

0

Nie, według mnie Neymar strzelił ładniej.

0

Chodzi mi o obecną LM. Jeśli patrzymy jeszcze 3 lata wstecz to faktycznie PL była najlepszą ligą na świecie. Ale teraz leżą i kwiczą.

0

matix142
Ban jak nic. o szacunku to ty chyba w życiu nie słyszałeś.

0

Buhahaha
Swój poziom Premier League przedstawia w lidze mistrzów. A tam 2 mecze po 0-2 u siebie. Jakieś inne wnioski?

0

Twoje nadzieje raczej okażą się płonne. Skoro samo City mówiło o grze ofensywnej, a w praktyce postawili Boeinga 787 na polu karnym. :)

0

No jasne, ile to już razy było mówione "zagramy ofensywnie, mecz będzie otwarty" a jak się to kończyło? Przykładem nasz ostatni mecz z City: AUTOBUS.

0

Już widzę, okej. :)

0

Meczuw??? :)

0

Ale Elche 3 bramek nie strzeli. :/

0

Nie, co Ty, tutaj to wygląda tak: ktoś z Realu strzela- ale fart. :)

0

Margines błędów skończył nam się już po meczu z Valencią, nie po wygranej Realu z Elche.

0

A kto się przejmuje? Czasami se podyskutować można. W końcu to nasi najwięksi rywale. :)

0

O co Ci chodzi?

0

No okaże. Zobaczymy jak kolejny raz wyjdzie, że nie było żadnego przekrętu.

0

Wybaczamy Ci Manuelu. :)
A tak na poważnie, to dobrze, że potrafi się przyznać do błędu-to się ceni. :)

0

Zobaczymy, czy nadal będzie taki pewny swego zdania po meczu na Camp Nou.

0

Gdzie ja kurde napisałem, że jest beznadziejny??? I że go nie doceniam? Wypisałem się tylko na temat graczy BARCELONY, czyli Messiego i Neymara, a nie o Bale'u. Jest to świetny zawodnik, ma kapitalny strzał, szybkość, ale jeśli chodzi o drybling to zdecydowanie wypada gorzej od Neymara. Do Leo już nie porównując. Kolejny, który nie czyta ze zrozumieniem.

0

A i jeszcze jedno: jak powiedział Neymarinho mówienie o słabej grze Songa jest śmieszne. Aktualnie Alex, jak tylko znajdzie się na boisku, prezentuje świetną postawę, i w destrukcji, i w ofensywie. Jak już mówiłem, Zapoznaj się najpierw z faktami, zanim Zaczniesz kogoś pouczać. :)

0

maxwe
Skoro szkoda Ci odpowiadać na moje argumenty to się nie Odzywaj. Gimbaza? Haha, moim zdaniem Neymar gra znacznie ładniej dla oka od Bale'a i nie Musisz się z tym zgadzać. Poza tym Skoro tak uparcie Bronisz statów Garetha, mówiąc, że są one lepsze od Leo, to Zwróć uwagę na jeden malusieńki szczegół: Messi nie grał przez 8 tygodni, przez kontuzję w meczu z Betisem, a wcześniej też nie był w pełni formy, bo miał nie do końca zaleczoną kontuzję z meczu z Almerią. Trochę zapoznania się z faktami, a nie od razu twierdzenie o czyimś gimbusiarstwie.

0

pikus88
Nazywanie Bale'a drewnem to faktycznie trochę nie na miejscu, ale z drugiej strony jakoś te statystyki nie są jakieś powalające. Może i nie miał okresu przygotowawczego, ale nie zmienia to faktu, że przez to nie zapomniał, jak się gra w piłkę i przypomniał sobie w pierwszym meczu w Realu. A należy też pamiętać, że ostatnio Neymar miał kontuzję.
A tak poza tym to nie widzę sensu porównań GB11 i Neya, bo ten pierwszy jest o 3 lata starszy, a więc bardziej doświadczony, bardziej rozwinięty piłkarsko. Więc statystyki niewiele tu znaczą. Tak samo, pomimo że CR7 jest liderem strzelców LL, to najlepszym jej piłkarzem jest Leo Messi. Staty to tylko staty, natomiast styl gry to już zupełnie coś innego. A stylem to Ney miażdży Bale'a. Tyle ja.

0

Ale się nas uczepili. Latem chcieli Thiago i Cesca, a teraz Rafinhe.
Nie dla psa kiełbasa!

0

Niech to cholera weźmie. Skoro ujawniono oficjalne kwoty umów, to po jaką ciężką cholerę to dalej ciągnąć? No k**wa po co, ja się pytam? Daleki jestem od teorii spiskowych, ale widzę, że ktoś cały czas próbuje nasz klub upchać w jakieś gówno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?