Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobrze Francesc!
Tak powinno się odpowiadać na słowa zadufanych w sobie the special five'ów. Mouminek niech wie, że Barca nie da sobie w kaszę dmuchać.
0
Telenoweli pt. "Transfer Neymara" ciąg dalszy....
0
Fair play! Brawo Piquenbauer! :)
0
A niby czemu? Jasne, że może, ale znając UEFĘ do tego nie dojdzie. Wielkie mecze dopiero w 1/2.
0
Mieli Girouda, ale ten nie wiedzieć czemu nie zagrał.
0
Chelsea przejdzie, diabły to duży znak zapytania.
0
Żebyś Wiedział, ten atak na Barcę był co najmniej nie na miejscu. Od tamtej pory straciłem sympatię do Guardioli. Cohciaż nadal go szanuję, za to, co zrobił z Barcą i dla niej, to po prostu go nie lubię.
0
Caratan
Pesymisto jeden, gdzie był ten popłoch w 10, bo ja go jakoś nie zauważyłem. Barca grała pewnie we wszystkich formacjach.
0
Arsenal niestety out. gra 10 na 11 z Bayernem i 0-2 to i tak dobrze dla nich.
0
Uważaj, bo już coś z tym zrobią.
0
No już. Oglądasz mecz? Popatrz, jak się męczą z Arsenalem 11/10, co dopiero byłoby z nami.
0
A Bayern w 1/2. :) Mile widziana byłaby powtórka z sezonu 2008/09, czyli 4-0 dla Barcy. :)
0
W Barcy na środku gra genialny Busi, a na lewej torpeda Alba, zawodnicy lepsi od Niemca.
0
Nie mogę dać Ci plusa, więc po prostu powiem, że się zgadzam. Jesteśmy na podobnym poziomie z Bayernem.
0
Nic.
0
Nom. Lepiej tego zagrać nie mogliśmy. :)
0
Bo gramy od nich lepiej.
0
No i po Arsenalu. Kurde, ale okno. Szkoda mimo to Arsenalu.
0
To samo Robben.
0
Jest idolem Tello. :)
0
Maciek VeB
Ciekawa teoria, tylko, że nie ma ona ŻADNEGO potwierdzenia w rzeczywistości.
0
Mało takich chamów teraz jest w futbolu? Costa i Pepe dla przykładu....
0
Oglądam nie pierwszy mecz Bayernu, Uwierz mi. Rok temu byli znacznie lepsi.
0
A ile innych karnych strzelił?
0
Ja powiem tak: Bayern Heynckesa to była najsilniejsza drużyna w Europie. Bayern Guardioli to ok. 80% tamtego poziomu.
0
Spoko. :)
0
Messi???
0
Żabojad, taki niereformowalny. :)
0
Chciałbym żeby tak było, chociaż wątpię w to.
0
Przedostatni z Valencią. ;)