0

Bardzo dobrze Francesc!
Tak powinno się odpowiadać na słowa zadufanych w sobie the special five'ów. Mouminek niech wie, że Barca nie da sobie w kaszę dmuchać.

0

Telenoweli pt. "Transfer Neymara" ciąg dalszy....

0

Fair play! Brawo Piquenbauer! :)

0

A niby czemu? Jasne, że może, ale znając UEFĘ do tego nie dojdzie. Wielkie mecze dopiero w 1/2.

0

Mieli Girouda, ale ten nie wiedzieć czemu nie zagrał.

0

Chelsea przejdzie, diabły to duży znak zapytania.

0

Żebyś Wiedział, ten atak na Barcę był co najmniej nie na miejscu. Od tamtej pory straciłem sympatię do Guardioli. Cohciaż nadal go szanuję, za to, co zrobił z Barcą i dla niej, to po prostu go nie lubię.

0

Caratan
Pesymisto jeden, gdzie był ten popłoch w 10, bo ja go jakoś nie zauważyłem. Barca grała pewnie we wszystkich formacjach.

0

Arsenal niestety out. gra 10 na 11 z Bayernem i 0-2 to i tak dobrze dla nich.

0

Uważaj, bo już coś z tym zrobią.

0

No już. Oglądasz mecz? Popatrz, jak się męczą z Arsenalem 11/10, co dopiero byłoby z nami.

0

A Bayern w 1/2. :) Mile widziana byłaby powtórka z sezonu 2008/09, czyli 4-0 dla Barcy. :)

0

W Barcy na środku gra genialny Busi, a na lewej torpeda Alba, zawodnicy lepsi od Niemca.

0

Nie mogę dać Ci plusa, więc po prostu powiem, że się zgadzam. Jesteśmy na podobnym poziomie z Bayernem.

0

Nic.

0

Nom. Lepiej tego zagrać nie mogliśmy. :)

0

Bo gramy od nich lepiej.

0

No i po Arsenalu. Kurde, ale okno. Szkoda mimo to Arsenalu.

0

To samo Robben.

0

Jest idolem Tello. :)

0

Maciek VeB
Ciekawa teoria, tylko, że nie ma ona ŻADNEGO potwierdzenia w rzeczywistości.

0

Mało takich chamów teraz jest w futbolu? Costa i Pepe dla przykładu....

0

Oglądam nie pierwszy mecz Bayernu, Uwierz mi. Rok temu byli znacznie lepsi.

0

A ile innych karnych strzelił?

0

Ja powiem tak: Bayern Heynckesa to była najsilniejsza drużyna w Europie. Bayern Guardioli to ok. 80% tamtego poziomu.

0

Spoko. :)

0

Messi???

0

Żabojad, taki niereformowalny. :)

0

Chciałbym żeby tak było, chociaż wątpię w to.

0

Przedostatni z Valencią. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?