0

Zgodzę się.

0

A Czytałeś wyjaśnienie? Sądził, że po meczu z City warto dać odpocząć kluczowym zawodnikom. Nie trafił z decyzją, ale przyznał się do tego. W czym problem?

0

Ale samo to, że bierze na swoje barki odpowiedzialność za drużynę pokazuje jego klasę. Martino na tę chwilę to wg. mnie najlepszy trener, jakiego Barca może mieć.

0

Ja bym nie do końca obwiniał jego za tą porażkę. Owszem, spora ilość rotacji jakoś się do tego przyczyniła, ale wg. mnie głównym powodem była postawa naszych zawodników. Podczas 2 połowy praktycznie wszyscy, poza Iniestą, stali jak kołki i patrzyli na rozgrywanie akcji przez Sociedad. Nie było pressingu, nie było też błysku w grze naszych. Spowodowane to było między innymi błędem trenera (duet bivote, zamiast jednego pivota i 2 ofensywnych pomocników), ale to, że Messi chodzi sobie i nie atakuje przeciwnika po stracie piłki to już nie jest wina Taty. Tak samo jak postawa naszych obrońców. Nierówna forma Pique nie jest spowodowana złą taktyką Martino. Tutaj zawodnicy zawinili przede wszystkim. I choć nie uważam, że Tata jest bez winy, to ten jego "wkład" w tą porażkę jest zdecydowanie najmniejszy. A piłkarze powinni dostać porządny opieprz po meczu, za brak zaangażowania, bo tego (podobnie jak w meczu z Valencią) zabrakło nam dzisiaj najbardziej.

0

Ehh, co z tego?

0

Zgadzam się.

0

A Tobie brakuje mózgu.

0

Od Xaviego to się Odczep.

0

Garett250
A Ty to przypadkiem miesiąc temu za Realem nie byłeś? Czyżbyśmy mieli farbowanego lisa?

0

Haha
Trochę Poprawiłeś mi chumor. :)

0

To chyba meczów Barcy nie Oglądasz.

0

Doskonale skwitowanie
Hhahahahahaha, nie i c**j.

0

Zgadzam się.

0

Andrzej najlepszy. Jako jedyny walczył do końca.

0

Ktoś wie, czemu Tata wylądował na trybunach?

0

Ty zaparz sobie mózg.

0

Dumni po zwycięstwie, WIERNI po porażce! Barca na zawsze!! VeB!!!

0

N2O
Dopiero teraz to Zauważyłeś?

0

A Żebyś wiedział, że oddzieli.

0

Dziecko FIFY.

0

Komentator to mało orgazmu nie dostanie przez grę Sociedad.....

0

Szacun dla prawdziwych Madridtistów!

0

To nie była ironia, Xavi na prawdę umie zdynamizować grę.

0

Parodia to tutejsi kibice.

0

Mam to w dupie.

0

Dokładnie, VeB!!!!

0

90% ludzi na tej stronie to hejterzy nie kibice.
Tak dla przypomnienia- Barcelona Pepa w 1 sezonie dominacji 2008/09 też zaliczała wpadki. Tylko wtedy przeciwnicy nie byli tak silni. Zobaczycie, jak Tata poukłada drużynę po swojemu, to dopiero wtedy go docenicie. Ale po co ja Wam to tłumaczę. TO ZA DUŻO NA WASZE TĘPE ŁBY!

0

Zgodzę się.

0

fanoflakers
Szkoda słów na takich durniów jak Ty.

0

Patrzmy na siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?