0

LoL.

0

Jakie z Ciebie dziecko..... Rosell jak już, to po pierwsze, a po drugie prezydentem jest już Bartomeu. I na pewno już będziemy ściągać innego trenera, kiedy mamy na ławce naprawdę świetnego Tatę.

0

Brawo! Widzę, że są tu jednak prawdziwi kibice Barcelony! Szacunek, bo faktycznie, jakoś dziwnie wszyscy teraz jakby byli bliżej Realu. ;)

0

No Ty go faktycznie Masz. Nie widzę tu ŻADNEGO braku szacunku dla Generała. Mówię, jak coś się nie podoba to Wyjdź. Żegnam i pozdrawiam ozięble.

0

Nie wchodzę na stronę Realu, jestem kibicem Barcy. Jak coś nie pasi to Idź sobie na RM.pl, tam Powinieneś być zadowolony. ;)

0

Nowy na stronie? Nie ma tu chatu, żeby móc komentować mecz, więc poświęcamy do tego zazwyczaj głównego newsa. Po co ta spina.

0

Co fakt to fakt, trolli tu nie brakuje.

0

Ktoś mi tu ostatnio mówił, że jestem ignorantem, bo twierdzę, że Bundesliga to tylko Bayern i może BVB, a reszta to dno. Ukaż mi się, skoro nadal Twierdzisz, że to świetna liga, która na obecną chwilę jest chyba oddalona o lata świetlne od La Liga. :)

0

Hahaha, sam Losowałeś, to co w UEFIE Pracujesz? Platini odchodzi czy co?

0

Kogo boli, tego boli.

0

Miałem to samo powiedzieć. Taki scenariusz to raczej marzenie. :)

0

Hahaha, jasne, Dortmund lepszy od Barcy?! Hahahaha!

0

Większej bzdury dzisiaj nie czytałem.

0

Co do kibiców to bym się nie odnosił. Jak są na stadionie to urządzają sobie ucztę i teatrzyk, zamiast dopingować, jak prawdziwi kibice. Gra tutaj nie ma nic wspólnego, to raczej kibice są do d..... Widziałeś ostatnią frekwencję i jak kibice się zachowują na CN, zero wrzawy, energii, tylko se siedzą i sie lampią.

0

Słuchaj, skoro naprawdę Jesteś wiernym kibicem to Skończ lamenty i Wierz w drużynę, Możesz się miło rozczarować po zakończeniu sezonu. :)

0

Dokładnie. A kto pamięta, lub chociaż choć trochę interesował się przeszłością Barcy i widział jak grała za van Gaala? Wtedy można było mówić o żałosnej grze, teraz nie jest idealnie, ale też i nie jest najgorzej. :)

0

Fakt, z ocenami najlepiej się wstrzymać do końca sezonu. Ale samo mówienie, że nasza gra jest żałosna jest....... żałosne. :)

0

Nie, żegnam. xD

0

Żałosne? Ciekawe, z City zagrali aż tak żałośnie, że...... Wygrali 2-0 z najsilniejszą na tą chwilę angielską drużyną na jej własnym stadionie. Potknięcia się zdarzają. Ale oczywiste jest, że Barcelona nie ma prawa się potknąć i zaliczyć kilku słabszych spotkań, Zobacz sobie kilka sezonów wstecz, kiedy naprawdę można było narzekać na grę.

0

No zobaczymy, Naczelny Hejterku naszej drużyny. ;)

0

''No raczej to utrata tytulu ,ligi mistrzów .O puchar króla jeszcze możemy walczyć reszta trofeów jest po za naszym zasiegiem."
Jak czytam takie bzdury to aż żal mi ludzi wypisujących je. Wyjaśnij mi chociażby jedną rzecz: co tytuł mistrza Hiszpanii ma do Ligi Mistrzów?

0

Przyjacielu, przecież on tak zawsze. Dlatego widząc jego komentarze najlepiej nie wdawać się w dyskusje i omijać go szerokim łukiem.

0

I po co nam on?

0

To jest destro, u niego mnie już nic nie zdziwi. ;)

0

To też fakt, ale mimo wszystko widać, że Lewy daje z siebie więcej w Borussi.

0

Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Gdyby mu płacili za grę dla repry, to też by tak zapitalał. Ale nie płacą, więc nie zapitala, a się op**dala. I też go za to nie lubię. :)

0

A.IniestaFans
Z nim się nie warto kłócić, odpuść sobie, i tak Cię nie zrozumie. Pozdro. :)

0

Nie pogniewamy się. ;)

0

The Bus jeszcze nie awansowało, a Galata różne cuda już wyprawiała. :)

0

qwq W dyspozycji z zeszłego sezonu dostałby. Ale raczej nie seven up, raczej tak 5-1 w dwumeczu. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?