Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba wierzyć.
0
Sam Jesteś dziad.
0
Co Tata robi na trybunach?!
0
Czekaj
Hahahahahahaha!!!
Dziękuję.
0
BarcaForever24
Skończ już ze swoimi mądrościami.
0
Co Poradzisz.... Taki poziom użytkowników.
0
Jezu....
0
I co kibice od siedmiu boleści?!!!!
0
Rożny. Skąd ja to znam. Ale nie poddawać się, Barco, do ataku.
0
Już zaczyna się zwalnianie zawodników i pouczanie trenera. Niektórzy tutaj są naprawdę żałośni.....
0
Lol. Ty to gwiazdorzeniem Nazywasz?
0
Wyjdź.
0
Lol, nie chodzi o to, że odpoczywa, tylko, że ostatnio grał trochę słabiej, a Pedro lepiej, dlatego dziś w składzie Kanaryjczyk. Nie Zaślepiaj się tak Alexisem.
0
Z całym szacunkiem, buda to dla psa. Pedro gra ostatnio bardzo dobrze, rzekłbym nawet, że lepiej niż Alexis, więc wstrzymałbym się z takimi stwierdzeniami.
0
Po zwycięstwo Barco! VeB!
0
Dokładnie Frozen. Neymar w wywiadach zawsze z szacunkiem wypowiada się o każdym z drużyny, o przeciwnikach jak do tej pory nie powiedział złego słowa. A symulki Neya to faktycznie stereotyp. Jest masa piłkarzy, którzy są dużo mocniej zbudowani od Neya, a wywalają się jak panienki. Suarez, Ronaldo, Di Maria to tylko niektórzy z nich. Także Jordi5000, Twoje argumenty nas nie przekonują. ;)
0
Ten gracz to gwiazda, crack. Do Tello go nawet nie Porównuj, bo to dwa różne światy.
0
Ty tak na serio?!
0
No to po zwycięstwo. A będzie bardzo trudno. Miejmy nadzieję, że w końcu Barcelona się przełamie i wygra na Anoeta. Oby! VeB!
0
A Busi to nie jest kreatywny? Hahahaha!
0
Czyli sprawa jasna...
0
Kolejny do zbanowania. Over transmission.
0
Szacunku trochę.
0
Nie można było go od razu "unieszkodliwić"?
0
No nareszcie. :)
0
Ciekawe, czy się zisći? :)
Ale osobiście to jestem za. :)
0
Już się nie mogę doczekać tego, co zapowiedział n00stres: możliwość samodzielnego blokowania komentarzy. Marianku, jak to wejdzie, to już nie Zaistniejesz.
0
Chyba Ty.
0
Kolejny idiota.
0
Gdzie do cholery są admini?! Jego tu nie powinno być już dawno!