0

Trzeba wierzyć.

0

Sam Jesteś dziad.

0

Co Tata robi na trybunach?!

0

Czekaj
Hahahahahahaha!!!
Dziękuję.

0

BarcaForever24
Skończ już ze swoimi mądrościami.

0

Co Poradzisz.... Taki poziom użytkowników.

0

Jezu....

0

I co kibice od siedmiu boleści?!!!!

0

Rożny. Skąd ja to znam. Ale nie poddawać się, Barco, do ataku.

0

Już zaczyna się zwalnianie zawodników i pouczanie trenera. Niektórzy tutaj są naprawdę żałośni.....

0

Lol. Ty to gwiazdorzeniem Nazywasz?

0

Wyjdź.

0

Lol, nie chodzi o to, że odpoczywa, tylko, że ostatnio grał trochę słabiej, a Pedro lepiej, dlatego dziś w składzie Kanaryjczyk. Nie Zaślepiaj się tak Alexisem.

0

Z całym szacunkiem, buda to dla psa. Pedro gra ostatnio bardzo dobrze, rzekłbym nawet, że lepiej niż Alexis, więc wstrzymałbym się z takimi stwierdzeniami.

0

Po zwycięstwo Barco! VeB!

0

Dokładnie Frozen. Neymar w wywiadach zawsze z szacunkiem wypowiada się o każdym z drużyny, o przeciwnikach jak do tej pory nie powiedział złego słowa. A symulki Neya to faktycznie stereotyp. Jest masa piłkarzy, którzy są dużo mocniej zbudowani od Neya, a wywalają się jak panienki. Suarez, Ronaldo, Di Maria to tylko niektórzy z nich. Także Jordi5000, Twoje argumenty nas nie przekonują. ;)

0

Ten gracz to gwiazda, crack. Do Tello go nawet nie Porównuj, bo to dwa różne światy.

0

Ty tak na serio?!

0

No to po zwycięstwo. A będzie bardzo trudno. Miejmy nadzieję, że w końcu Barcelona się przełamie i wygra na Anoeta. Oby! VeB!

0

A Busi to nie jest kreatywny? Hahahaha!

0

Czyli sprawa jasna...

0

Kolejny do zbanowania. Over transmission.

0

Szacunku trochę.

0

Nie można było go od razu "unieszkodliwić"?

0

No nareszcie. :)

0

Ciekawe, czy się zisći? :)
Ale osobiście to jestem za. :)

0

Już się nie mogę doczekać tego, co zapowiedział n00stres: możliwość samodzielnego blokowania komentarzy. Marianku, jak to wejdzie, to już nie Zaistniejesz.

0

Chyba Ty.

0

Kolejny idiota.

0

Gdzie do cholery są admini?! Jego tu nie powinno być już dawno!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?