Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście sędziowie ZAWSZE pomagają Barcelonie. Hala dzieci, pamiętajcie, to wina sędziów.
0
Ten, kto twierdzi, że Xavi to hamulcowy, ma najdelikatniej mówiąc małe pojęcie o piłce nożnej. Tyle.
0
7 gol Leo w 4 meczu. Geniusz!!!
0
Yeeeeaaaaaa!!!!
0
Jazda z drugą połową!! Dalej Barco!! Visca el Barca!!
0
Tekk
Ty weź się rozpędź, a ściana Cię sama znajdzie...
0
Won!
0
Mieliśmy zostać kompletnie rozjechani, zwalcowani, zmieceni, itd. A tu proszę. Gdzie ci hejterzy, którzy mówili, że 0-7 zostanie pobite? Na razie się na to nie zanosi. Po zwycięstwo Barco! VeB!!
0
Co zrobił Navas. :)
0
City nie ustawiło autobusu.
0
Po zwycięęęęęęstwooooooo!!!!! Visca el Barca i jazdaaa chłopaki!!
0
Zgadzam się. ;)
0
Trochę bym jednak polemizował. GD ma atmosferę nieporównywalną z żadnym innym meczem. Jest unikalna, i przez to wyjątkowa. I zawsze jest większa, nawet, niż przed meczami Barcy z tuzami w LM.
0
Jeśli Xavi zagra i wygramy, to inaczej będziecie śpiewać, hejterki. Pozdrawiam ozięble.
0
Chyba Roura. Tito, dopóki był zdrowy, prowadził drużynę świetnie. Przed napisaniem kolejnej głupoty radzę najpierw zapoznać się z faktami.
Bardzo słabo, buhahaha!
0
Może i nie za bardzo przepadam za nim, ale wiedziałem, że te wszystkie zarzuty to jeden, wielki przekręt.
0
Hahahahaha! Dobry suchar! :)
0
Być może? Hahahahaha, nie mogę! A muł ma tyle racji, ile wynosi średnia płac w Polsce!
0
Najgorszy to jest ten pan ze zdjęcia. Niech się muł zajmie k**wa swoją drużynką, która z City ostatnio się nie popisała. A od Barcy wara.
0
Arsenal 1-5 Liverpool. :)
0
No racja, jeszcze się taki nie urodził i pewnie dłuuugo się takiego nie doczekamy. :) Zdrówka życzę. :D
0
A redakcja ma na pewno znacznie więcej na głowie, niż wykłócanie się o oceny.
0
pax
Argumentów nie brakowało to fakt. Ale nie powinno tu być takiej "rewolty", jaką ostatnio Wznieciłeś walką o ZM dla Leo. Trochę Przesadziliście.
0
DC
Nie mówię, że były wyssane z palca. Ale trochę jednak było to przesadzone. Leo miał najlepszą średnią ocen za mecze (7,0), a narzucana była teza, że redaktorzy go nie lubią, i celowo zaniżają mu oceny. To trochę niedorzeczne, nie Sądzisz? :) Nie zauważyłem tutaj braku obiektywizmu z ich strony, wręcz przeciwnie.
0
Docenić przede wszystkim i nie krytykować na okrągło kogoś, kto tak na prawdę ma doświadczenie w swoim fachu i wie jak go wykonywać. Za takich fachowców uważam właśnie tutejszych redaktorów. I chwała im za to! :D
0
Ten cały ostatni hejt na redakcję według mnie to jakaś kpina. W ogóle pax przesadził. Messi był cały czas oceniany jak najbardziej sprawiedliwie. To było kłótnia obiektywnych z trochę (przepraszam za wyrażenie) "zaślepionymi" fanami Leo.
0
I również dzięki za odpowiedź. :)
0
Ja rozumiem, wiem, że nie da się wszystkiego zrobić na czas. :)
A o tym, że beta miała wyjść pod koniec stycznia wspominał n00stres, dlatego pytałem. :D
0
Robertinho
A kiedy Wyjdzie ta beta? Miała być pod koniec stycznia. :)
0
Ale pax nadal będzie twierdził, że redakcja "dissuje" Messiego.