Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny mecz, Barca w tym meczu zrobiła w zasadzie wszystko: zdominowała rywala, strzeliła goleadę i grała pięknie dla oka. Był pressing, strzały z dystansu, agresja i przede wszystkim CHĘĆ do gry. Wraca ta Barca, która niszczy wszystko na swojej drodze. Obywatele, szykujcie się, nadciągamy!
Visca el Barca!!
0
To samo miałem napisać. :)
0
He he. :D
0
Piknie! Alexis 3-0!
0
Nie prawda, bo c**j. :)
0
Pique pewny, Tarzan też nie źle. Adriano gol, a Alves bez komentarza. :)
0
Ważne zwycięstwo, ale nie mówię, że nie byłoby fajnie z hat-trickiem Leo. :)
0
A prawda, skacze pięknie. Ale mimo wszystko i tak trza mu gratulować, bo medal w wieku 42 lat to po prostu kosmos! :)
0
Jadymy z drugą połową. :)
0
Też fantastyczny zawodnik. :)
0
To nie jest najważniejsze.
0
Po meczu znowu będzie pieprzył, że "wynik mydli nam oczy".
0
destro to idiota i tyle w temacie.
0
Pięknie. 2-0 do przerwy, pewne prowadzenie (choć znowu trochę celowniki do poprawy), ale gra jest pewna i w pełni pod kontrolą Barcy. No i złoto Kamila! Fantastyczny dzień!
0
bkayFCB4EVER483
Spadaj spamować na rm.pl.
0
Chyba inny mecz Oglądasz...
0
I wreszcie brak stronniczości z ich strony.
0
Iniesta jest po prostu genialny.
0
Pressing świetnie nam wychodzi.
0
Adriano!! I to z dystansu!
0
To jedziemy z tym koksem. :) Do boju Barco!
0
W pełni się z Tobą zgadzam. Już za przeproszeniem wk**wiają mnie te komentarze typu "City nas rozjedzie, będzie 0:7 albo i gorzej." Ludzie, te mecze są przed nami i mamy dużą szansę na awans.
0
Ciekawa jedenastka. Szkoda tylko, że nie gra Song. Po zwycięstwo Barco! VeB!
0
Busi ma zdecydowanie lepszy przegląd pola od Youre, poza tym jest inteligentniejszy na boisku, to, że nie jest tak fizyczny jak Yaya to już inna kwestia.
0
Buhahahahaha!! Busi mu do pięt nie dorasta buhahahaha!
0
Garcia w 3 i Costa w 5 minucie. :)
0
Co za typ zminusował Nas za życzenia?
0
Najlepszego. :)
0
2-0 .
0
Dokładnie.