0

Piękny mecz, Barca w tym meczu zrobiła w zasadzie wszystko: zdominowała rywala, strzeliła goleadę i grała pięknie dla oka. Był pressing, strzały z dystansu, agresja i przede wszystkim CHĘĆ do gry. Wraca ta Barca, która niszczy wszystko na swojej drodze. Obywatele, szykujcie się, nadciągamy!
Visca el Barca!!

0

To samo miałem napisać. :)

0

He he. :D

0

Piknie! Alexis 3-0!

0

Nie prawda, bo c**j. :)

0

Pique pewny, Tarzan też nie źle. Adriano gol, a Alves bez komentarza. :)

0

Ważne zwycięstwo, ale nie mówię, że nie byłoby fajnie z hat-trickiem Leo. :)

0

A prawda, skacze pięknie. Ale mimo wszystko i tak trza mu gratulować, bo medal w wieku 42 lat to po prostu kosmos! :)

0

Jadymy z drugą połową. :)

0

Też fantastyczny zawodnik. :)

0

To nie jest najważniejsze.

0

Po meczu znowu będzie pieprzył, że "wynik mydli nam oczy".

0

destro to idiota i tyle w temacie.

0

Pięknie. 2-0 do przerwy, pewne prowadzenie (choć znowu trochę celowniki do poprawy), ale gra jest pewna i w pełni pod kontrolą Barcy. No i złoto Kamila! Fantastyczny dzień!

0

bkayFCB4EVER483
Spadaj spamować na rm.pl.

0

Chyba inny mecz Oglądasz...

0

I wreszcie brak stronniczości z ich strony.

0

Iniesta jest po prostu genialny.

0

Pressing świetnie nam wychodzi.

0

Adriano!! I to z dystansu!

0

To jedziemy z tym koksem. :) Do boju Barco!

0

W pełni się z Tobą zgadzam. Już za przeproszeniem wk**wiają mnie te komentarze typu "City nas rozjedzie, będzie 0:7 albo i gorzej." Ludzie, te mecze są przed nami i mamy dużą szansę na awans.

0

Ciekawa jedenastka. Szkoda tylko, że nie gra Song. Po zwycięstwo Barco! VeB!

0

Busi ma zdecydowanie lepszy przegląd pola od Youre, poza tym jest inteligentniejszy na boisku, to, że nie jest tak fizyczny jak Yaya to już inna kwestia.

0

Buhahahahaha!! Busi mu do pięt nie dorasta buhahahaha!

0

Garcia w 3 i Costa w 5 minucie. :)

0

Co za typ zminusował Nas za życzenia?

0

Najlepszego. :)

0

2-0 .

0

Dokładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?