0

Wreszcie ci, którzy nie mają kablówki mogą mecz obejrzeć w TV. :)

0

Sorki, faktycznie trochę mnie poniosło. :/ A że takich tu nie będzie brakowało to wiem niestety nie od dzisiaj, staram się zwykle ich ignorować, ale z nim już nie wytrzymałem.

0

Pewnie Masz rację. Ale mnie krew zalewa, jak widzę takiego.

0

AdimasteR
To nie jest słabe. To jest żałosne. Było, minęło, nie wiem po co on dalej wałkuje ten temat.

0

Sorry bardzo, jak coś tłumaczysz komuś to jest nietrzymanie poziomu?

0

Gdzie tu jest brak dystansu? Ban mu się należy, zgadzam się z messicocacola.

0

AdimasteR15
Jak słusznie Zauważyłeś on tego nie rozumie, nie warto mu tego tłumaczyć.

0

Ciekawe czy Powiedziałbyś mi to prosto w twarz, Gdybyś mógł? Won stąd!

0

Ja jestem spokojny, ale do czasu. Wracaj tam, skąd Przyszedłeś, bo Ci naubliżam, a tego Byś nie chciał!

0

Odczep się. Dla Twojej świątobliwej wiadomości jestem Antimadritistą w 100%, lecz nie upoważnia mnie to do obrażania Realu. Peace.

0

Wiesz co, Ośmieszasz się każdym kolejnym postem. Istnieje coś takiego jak wzajemny szacunek do siebie, należy on się także rywalowi. Ale to nie na Twój rozum.

0

No akurat. Po co ja w ogóle z Tobą gadam?

0

I kto tu kogo ustawia w szeregu? Znasz KAŻDEGO kibica Realu? Ja kilku znam i w życiu nie nazwałbym ich tak, jak Ty.

0

Barca w TVP1

0

Wiesz kim byli faszyści? Chyba nie.

0

Nie sądzę, by w obecnej formie Atleti dało się ograć. Ale to tylko moje zdanie. :)

0

Zresztą po poziomie Twoich komentarzy widać, że nie Zasługujesz na bycie tutaj, pseudo-fanie Barcy!

0

Spam to spam. I to na dodatek głupi.

0

Czy twoje linki choć trochę mają związek z tematem? Zresztą, nie mam zamiaru na Ciebie tracić czasu, jeśli jesteś taki anty-real to zobacz sobie prawdziwych antimadridtistów a nie zamieszczasz jakieś głupie linki. n00stres, mamy kandydata do bana!

0

Więc niech daruje sobie ten marny spam. Zgłaszać go!

0

Nienawiść do Realu nie czyni z niego kibica Barcy Piotrze.

0

Małe znaczenie od kiedy kibicuje, ale jak kibicuje.

0

A ten papierów nie ma? Widzę, że się do niego nie przekonasz, nawet jakby zdobył 6 pucharów w 1 rok. I nie można cofać się w tył. :) Dobranoc. :)

0

Widzę destro, że tiki-taka, pierwszy na świecie styl w piłce nożnej łączący piękną finezyjną grę i skuteczność, znudził Ci się. ;) Ja taką grę chciałbym oglądać zawsze.

0

Święta prawda. :)

0

Zgodzę się z Tobą, też liczyłem na jakąś 9, Cardozo na obecną chwilę najlepsza i najtańsza opcja. A o RVP możemy zapomnieć.

0

Na autobusy???

0

Nikogo nie trzeba szukać na miejsce Xaviego. Jest przecież Cesc. Nie wiem kogo innego Ty byś chciał.

0

Zresztą to nie ten styl gry, nie pasowałby do Barcy.

0

AdimasteR15
Wiesz jak to jest, bo jak Thiago nie ma, to Roberto już następca Xaviego. A bolesna prawda jest taka, że nie będzie drugiego takiego samego zawodnika, ani Thiago, ani Roberto nie zastąpią w pełni Generała. To są inni zawodnicy, inny styl gry. Roberto został rzucony na głęboką wodę (jeśli chodzi o presję), i jak najbardziej się zgadzam, że należy dać mu czas, bo to zawodnik na przyszłość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?