Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wreszcie ci, którzy nie mają kablówki mogą mecz obejrzeć w TV. :)
0
Sorki, faktycznie trochę mnie poniosło. :/ A że takich tu nie będzie brakowało to wiem niestety nie od dzisiaj, staram się zwykle ich ignorować, ale z nim już nie wytrzymałem.
0
Pewnie Masz rację. Ale mnie krew zalewa, jak widzę takiego.
0
AdimasteR
To nie jest słabe. To jest żałosne. Było, minęło, nie wiem po co on dalej wałkuje ten temat.
0
Sorry bardzo, jak coś tłumaczysz komuś to jest nietrzymanie poziomu?
0
Gdzie tu jest brak dystansu? Ban mu się należy, zgadzam się z messicocacola.
0
AdimasteR15
Jak słusznie Zauważyłeś on tego nie rozumie, nie warto mu tego tłumaczyć.
0
Ciekawe czy Powiedziałbyś mi to prosto w twarz, Gdybyś mógł? Won stąd!
0
Ja jestem spokojny, ale do czasu. Wracaj tam, skąd Przyszedłeś, bo Ci naubliżam, a tego Byś nie chciał!
0
Odczep się. Dla Twojej świątobliwej wiadomości jestem Antimadritistą w 100%, lecz nie upoważnia mnie to do obrażania Realu. Peace.
0
Wiesz co, Ośmieszasz się każdym kolejnym postem. Istnieje coś takiego jak wzajemny szacunek do siebie, należy on się także rywalowi. Ale to nie na Twój rozum.
0
No akurat. Po co ja w ogóle z Tobą gadam?
0
I kto tu kogo ustawia w szeregu? Znasz KAŻDEGO kibica Realu? Ja kilku znam i w życiu nie nazwałbym ich tak, jak Ty.
0
Barca w TVP1
0
Wiesz kim byli faszyści? Chyba nie.
0
Nie sądzę, by w obecnej formie Atleti dało się ograć. Ale to tylko moje zdanie. :)
0
Zresztą po poziomie Twoich komentarzy widać, że nie Zasługujesz na bycie tutaj, pseudo-fanie Barcy!
0
Spam to spam. I to na dodatek głupi.
0
Czy twoje linki choć trochę mają związek z tematem? Zresztą, nie mam zamiaru na Ciebie tracić czasu, jeśli jesteś taki anty-real to zobacz sobie prawdziwych antimadridtistów a nie zamieszczasz jakieś głupie linki. n00stres, mamy kandydata do bana!
0
Więc niech daruje sobie ten marny spam. Zgłaszać go!
0
Nienawiść do Realu nie czyni z niego kibica Barcy Piotrze.
0
Małe znaczenie od kiedy kibicuje, ale jak kibicuje.
0
A ten papierów nie ma? Widzę, że się do niego nie przekonasz, nawet jakby zdobył 6 pucharów w 1 rok. I nie można cofać się w tył. :) Dobranoc. :)
0
Widzę destro, że tiki-taka, pierwszy na świecie styl w piłce nożnej łączący piękną finezyjną grę i skuteczność, znudził Ci się. ;) Ja taką grę chciałbym oglądać zawsze.
0
Święta prawda. :)
0
Zgodzę się z Tobą, też liczyłem na jakąś 9, Cardozo na obecną chwilę najlepsza i najtańsza opcja. A o RVP możemy zapomnieć.
0
Na autobusy???
0
Nikogo nie trzeba szukać na miejsce Xaviego. Jest przecież Cesc. Nie wiem kogo innego Ty byś chciał.
0
Zresztą to nie ten styl gry, nie pasowałby do Barcy.
0
AdimasteR15
Wiesz jak to jest, bo jak Thiago nie ma, to Roberto już następca Xaviego. A bolesna prawda jest taka, że nie będzie drugiego takiego samego zawodnika, ani Thiago, ani Roberto nie zastąpią w pełni Generała. To są inni zawodnicy, inny styl gry. Roberto został rzucony na głęboką wodę (jeśli chodzi o presję), i jak najbardziej się zgadzam, że należy dać mu czas, bo to zawodnik na przyszłość.