Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Wolski!
Sanchez bez gola, ale z asystą. :)
0
Afellay mistrzu! :)
0
Dobrze by było, na pewno zyskałby więcej pewności siebie.
0
Hehe, dobre ;)
0
Roberto za Xaviego.
0
Że niby co?
0
Niewiele brakowało...
0
Mówiłem, że Malaga się skończy w drugiej połowie.
0
3-0!!
0
Pedro najlepszym strzelcem Barcy w lidze!
0
Co się dzieje, co za mecz!
0
A on nie dostał przypadkiem perma?
0
No to jedziemy z drugą odsłoną spektaklu. Dalej Barco, po lidera! VeB!
0
No właśnie styl! Dzisiaj aż chce się patrzeć na grę Blaugrany!
0
Ale to nie FIFA-to rzeczywistość. Dzisiaj Leo nie gra źle, ma trochę pecha.
0
Temu panu już dziękujemy.
0
Fajnie by było. ;)
0
Powiększymy na pewno, nie Martw Się. :)
0
Dobra ta pierwsza połowa, tylko szkoda trochę tych zmarnowanych stów, ale z taką grą nie mamy się o co martwić. Sądzę, że w 2 połowie Malaga nie będzie miała już sił i worek z bramkami raczej się otworzy sam. Tak czy inaczej szacunek dla naszych piłkarzy za pracę jaką wykonują na boisku, oraz dla Malagi, bo nasi przeciwnicy na razie bronią się świetnie.
0
Teraz Malaga powinna się otworzyć.
0
Niczym rasowy napadzior! Brawo!!
0
Piqueeee!!!
0
To miało być wyżej, sorki. ;)
0
Pedro też.
0
Co za symulka.
0
Przynajmniej nie jest nudno. Cały czas coś się dzieje. A jak Malaga się zmęczy to przy takiej naszej grze na pewno coś strzelimy.
0
Gdzie się Patrzysz? :)
0
No to jazda! Po lidera Barco!
0
Akurat on jest spoko.
0
Wreszcie bez Orłowskiego!