0

Co ten Wolski!
Sanchez bez gola, ale z asystą. :)

0

Afellay mistrzu! :)

0

Dobrze by było, na pewno zyskałby więcej pewności siebie.

0

Hehe, dobre ;)

0

Roberto za Xaviego.

0

Że niby co?

0

Niewiele brakowało...

0

Mówiłem, że Malaga się skończy w drugiej połowie.

0

3-0!!

0

Pedro najlepszym strzelcem Barcy w lidze!

0

Co się dzieje, co za mecz!

0

A on nie dostał przypadkiem perma?

0

No to jedziemy z drugą odsłoną spektaklu. Dalej Barco, po lidera! VeB!

0

No właśnie styl! Dzisiaj aż chce się patrzeć na grę Blaugrany!

0

Ale to nie FIFA-to rzeczywistość. Dzisiaj Leo nie gra źle, ma trochę pecha.

0

Temu panu już dziękujemy.

0

Fajnie by było. ;)

0

Powiększymy na pewno, nie Martw Się. :)

0

Dobra ta pierwsza połowa, tylko szkoda trochę tych zmarnowanych stów, ale z taką grą nie mamy się o co martwić. Sądzę, że w 2 połowie Malaga nie będzie miała już sił i worek z bramkami raczej się otworzy sam. Tak czy inaczej szacunek dla naszych piłkarzy za pracę jaką wykonują na boisku, oraz dla Malagi, bo nasi przeciwnicy na razie bronią się świetnie.

0

Teraz Malaga powinna się otworzyć.

0

Niczym rasowy napadzior! Brawo!!

0

Piqueeee!!!

0

To miało być wyżej, sorki. ;)

0

Pedro też.

0

Co za symulka.

0

Przynajmniej nie jest nudno. Cały czas coś się dzieje. A jak Malaga się zmęczy to przy takiej naszej grze na pewno coś strzelimy.

0

Gdzie się Patrzysz? :)

0

No to jazda! Po lidera Barco!

0

Akurat on jest spoko.

0

Wreszcie bez Orłowskiego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?