Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie jakiś halowiec, dowartościowuje się przed utratą lidera. :)
0
Żeby to pierwszy raz.
0
Trochę. :)
0
I Montoyę za Alvesa.
0
Jasne, TYLKO dlatego.
0
Znowu Ty....
0
W końcu? Na fałszywej 9-tce grał przez kontuzję Leo, a nie przez widzimisię trenera.
0
No i git. :) Po zwycięstwo, VeB!
0
Najpierw rozdmuchać aferę wokół klubu, a później jakby nigdy nic podać rękę na zgodę. Powinni go za to pozbawić członkowstwa!
0
Trochę Dramatyzujesz.
0
Jak nie najlepszy. :)
0
Po pierwsze: Atletico, nie Athletico.
Po drugie: nie widzę tu żadnej paniki.
Z resztą się zgodzę.
0
2 gole strzeliło im Watford. Jak najbardziej są do przejścia.
0
Cesc, Iniesta i Busi to nie jest najlepszy środek pola na świecie?
0
A niech se nabijają statystyki, a z nami i tak dostaną.
0
Powodzenia Josep!
0
Sam Ney kosztował 57 mln, natomiast Barca na całą operację zakupu musiała wydać 86 mln. Mam nadzieję, że pomogłem. ;)
0
Co Poradzisz. To przez ten nasz klimat. ;)
0
Chodziło mi bardziej o to, kim jest ta połowa społeczności. Głównie dzieci, bądź sezonowcy. Dlatego tak łatwo to łyknęli. ;)
0
Połowa tutejszej społeczności to... Ekhm... Bez komentarza. ;)
0
Dawno temu.
0
Taki ich urok. :)
0
RoSeLLa. I też mi go szkoda, chociaż nie przepadałem za nim.
0
I o co było tyle krzyku?
0
Ty coś brałeś?
0
Poziom dzisiejszych "kibiców".
0
Miejmy nadzieję, że Bartomeu sobie poradzi w tej trudnej sytuacji.
0
Jeden z niewielu, którzy tu myślą trzeźwo. Polać Mu!
0
Zgadzam się z tobą.
0
I znowu zadłuży klub? Laporcie podziękowałbym na wejściu.