0

Pewnie jakiś halowiec, dowartościowuje się przed utratą lidera. :)

0

Żeby to pierwszy raz.

0

Trochę. :)

0

I Montoyę za Alvesa.

0

Jasne, TYLKO dlatego.

0

Znowu Ty....

0

W końcu? Na fałszywej 9-tce grał przez kontuzję Leo, a nie przez widzimisię trenera.

0

No i git. :) Po zwycięstwo, VeB!

0

Najpierw rozdmuchać aferę wokół klubu, a później jakby nigdy nic podać rękę na zgodę. Powinni go za to pozbawić członkowstwa!

0

Trochę Dramatyzujesz.

0

Jak nie najlepszy. :)

0

Po pierwsze: Atletico, nie Athletico.
Po drugie: nie widzę tu żadnej paniki.
Z resztą się zgodzę.

0

2 gole strzeliło im Watford. Jak najbardziej są do przejścia.

0

Cesc, Iniesta i Busi to nie jest najlepszy środek pola na świecie?

0

A niech se nabijają statystyki, a z nami i tak dostaną.

0

Powodzenia Josep!

0

Sam Ney kosztował 57 mln, natomiast Barca na całą operację zakupu musiała wydać 86 mln. Mam nadzieję, że pomogłem. ;)

0

Co Poradzisz. To przez ten nasz klimat. ;)

0

Chodziło mi bardziej o to, kim jest ta połowa społeczności. Głównie dzieci, bądź sezonowcy. Dlatego tak łatwo to łyknęli. ;)

0

Połowa tutejszej społeczności to... Ekhm... Bez komentarza. ;)

0

Dawno temu.

0

Taki ich urok. :)

0

RoSeLLa. I też mi go szkoda, chociaż nie przepadałem za nim.

0

I o co było tyle krzyku?

0

Ty coś brałeś?

0

Poziom dzisiejszych "kibiców".

0

Miejmy nadzieję, że Bartomeu sobie poradzi w tej trudnej sytuacji.

0

Jeden z niewielu, którzy tu myślą trzeźwo. Polać Mu!

0

Zgadzam się z tobą.

0

I znowu zadłuży klub? Laporcie podziękowałbym na wejściu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?