0

Może od razu 0-8?

0

A Ty jesteś trenerem i Widzisz w jakiej formie jest Bartra.

0

Ty coś brałeś? Pedro nawet w najlepszej formie nie dorównuje CR7.

0

Że niby Eto lepszy od Zlatana? hahahaha!!

0

fanoflakers
No no, ciekawa teoria. Tylko ciężko żeby kontuzjowany zawodnik miał formę. Z Fabregasem się zgodzę.

0

Chyba z Getafe. Z Malagą tak było rok temu.

0

No, no ładnie The Blues. Już 2-0. Ciekawie zapowiada się druga połowa.

0

Lider w męskiej i żeńskiej La Liga. I tylko 5 goli straconych! Brawo!

0

To prawda.

0

Wiem, wiem, już widziałem. Meine błąd, ale to przez te emocje. :)

0

Aha, to sorry, nie zrozumiałem. :)

0

W każdym razie, cieszę się z tego zwycięstwa i walki do upadłego. Teraz kolej na Barcę.

0

Gdyby Polacy grali tak jak Barca, to właściwie o nic bym się nie martwił. Chyba, że Powiedziałeś to w znaczeniu pozytywnym.

0

Chyba na odwrót. :)

0

Wiem, widać to po jego wypowiedziach.

0

Zaraz polecą bany za wyzywanie.

0

Jak dla mnie dobra jedenastka.

0

Pora, żeby z Barcą się zablokował. :)

0

Nie trzęśmy portkami, my też możemy się pochwalić świetnymi wynikami. Poza tym w meczach bezpośrednich to nie będzie miało ŻADNEGO znaczenia, bo statystyki nie grają.

0

To nie było żenujące. To było żałosne. Ale jak widać na szczęście bezskuteczne.

0

Co jak co, ale Ibracadabra się myli. Ojczyzną futbolu jest Anglia. ;)
A tak poza tym trochę mnie zaskoczył tą wypowiedzią, dosyć skromnie jak na niego. :)

0

Śmiech to zdrowie, więc się Śmiej, może wreszcie Zrozumiesz, dlaczego mnie Wkurzasz.

0

*po prostu

0

Ty piszesz tak "mądre" komentarze, że po aż mi Cię szkoda. Jesteś naczelnym "trenerem" i hejterem tej strony, więc się nie Dziw, że mamy o Tobie taką opinię. I Ty nie jesteś szczery, tylko wiecznie szukasz pretekstu jakby tu zjechać jakiegoś zawodnika.

0

Nie tylko Alexisa. Pedro, Pique, Masche, trenera. W ogóle to on krytykuje każdego zawodnika, jaki mu się nawinie.

0

Dokładnie, jeszcze na bramkę Messiego postawimy i LM nasza! :)

0

Ale Pedro to i tak dobry piłkarz, tylko że ktoś ostatnio zrobił z niego kozła ofiarnego. Teraz gra dobrze i takiego Pedro nigdy bym nie oddał.

0

Pożyjemy, zobaczymy. :)

0

Trener się znalazł. destro, czy Ty mi zawsze Musisz zepsuć humor?

0

Nie powiedziałbym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?