Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może od razu 0-8?
0
A Ty jesteś trenerem i Widzisz w jakiej formie jest Bartra.
0
Ty coś brałeś? Pedro nawet w najlepszej formie nie dorównuje CR7.
0
Że niby Eto lepszy od Zlatana? hahahaha!!
0
fanoflakers
No no, ciekawa teoria. Tylko ciężko żeby kontuzjowany zawodnik miał formę. Z Fabregasem się zgodzę.
0
Chyba z Getafe. Z Malagą tak było rok temu.
0
No, no ładnie The Blues. Już 2-0. Ciekawie zapowiada się druga połowa.
0
Lider w męskiej i żeńskiej La Liga. I tylko 5 goli straconych! Brawo!
0
To prawda.
0
Wiem, wiem, już widziałem. Meine błąd, ale to przez te emocje. :)
0
Aha, to sorry, nie zrozumiałem. :)
0
W każdym razie, cieszę się z tego zwycięstwa i walki do upadłego. Teraz kolej na Barcę.
0
Gdyby Polacy grali tak jak Barca, to właściwie o nic bym się nie martwił. Chyba, że Powiedziałeś to w znaczeniu pozytywnym.
0
Chyba na odwrót. :)
0
Wiem, widać to po jego wypowiedziach.
0
Zaraz polecą bany za wyzywanie.
0
Jak dla mnie dobra jedenastka.
0
Pora, żeby z Barcą się zablokował. :)
0
Nie trzęśmy portkami, my też możemy się pochwalić świetnymi wynikami. Poza tym w meczach bezpośrednich to nie będzie miało ŻADNEGO znaczenia, bo statystyki nie grają.
0
To nie było żenujące. To było żałosne. Ale jak widać na szczęście bezskuteczne.
0
Co jak co, ale Ibracadabra się myli. Ojczyzną futbolu jest Anglia. ;)
A tak poza tym trochę mnie zaskoczył tą wypowiedzią, dosyć skromnie jak na niego. :)
0
Śmiech to zdrowie, więc się Śmiej, może wreszcie Zrozumiesz, dlaczego mnie Wkurzasz.
0
*po prostu
0
Ty piszesz tak "mądre" komentarze, że po aż mi Cię szkoda. Jesteś naczelnym "trenerem" i hejterem tej strony, więc się nie Dziw, że mamy o Tobie taką opinię. I Ty nie jesteś szczery, tylko wiecznie szukasz pretekstu jakby tu zjechać jakiegoś zawodnika.
0
Nie tylko Alexisa. Pedro, Pique, Masche, trenera. W ogóle to on krytykuje każdego zawodnika, jaki mu się nawinie.
0
Dokładnie, jeszcze na bramkę Messiego postawimy i LM nasza! :)
0
Ale Pedro to i tak dobry piłkarz, tylko że ktoś ostatnio zrobił z niego kozła ofiarnego. Teraz gra dobrze i takiego Pedro nigdy bym nie oddał.
0
Pożyjemy, zobaczymy. :)
0
Trener się znalazł. destro, czy Ty mi zawsze Musisz zepsuć humor?
0
Nie powiedziałbym.