Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FromCatalonia
To nie chodzi o minusowanie, tylko wypowiadanie się w sposób obiektywny. Ty przedstawiłeś swoje racje, ja się z nimi nie muszę zgadzać, ale ok. Ale bezustanny hejt na zawodników, doszukiwanie się wad i błędów nawet po dobrym meczu to po prostu hipokryzja. A tak właśnie robi destro.
0
destro
Grzecznie Cię proszę: Wyjdź stąd, bo takimi komentarzami Pokazujesz tylko swoją głupotę. Jak nie Rozumiesz o co mi chodzi, to nie mamy o czym gadać.
0
Nie powiedziałbym, tu liczą się osiągnięcia indywidualne, a nie drużynowe, a tutaj Franck się czym pochwalić.
0
Też tak sądzę.
0
"Złota Piłka? Skupiam się na tym, co przede mną."
Czyli na mundialu.
0
A czy ja to pisałem do Ciebie? Polecam założyć okularki, mój koment nie miał nic wspólnego z tobą. A, jeszcze jedno: Odwal się od Alby i Alvesa, krytykować to każdy jeden potrafi, ciekawy jestem, czy Ty byłbyś na wyższym poziomie od nich. I nie ma to, jak hejtować swoich. Brawo destro!
0
Przyszłość na prawej obronie już u nas jest: nazywa się Martin Montoya. Więc niech sobie darują, a Song, pomimo, że to nie klasa Sergio, to i tak bardzo wartościowy i przydatny zawodnik, bardzo dobry zmiennik, nie widzę sensu tej operacji, zwłaszcza, jeśli chodzi o korzyści dla Barcy.
0
Tak, wielcy pokrzywdzeni, co się dzieje z tym światem?! Przecież CR7 i LM10 zgnietli go, jeśli chodzi o indywidualne osiągnięcia, a to się w tej nagrodzie liczy najbardziej. Hoeness to niech lepiej pilnuje swojego nosa, to on jakieś tajne konta zakładał, więc na jego miejscu bardziej bym się martwił o własne siedzenie.
0
Nonsens-po co robić nagonkę na ludzi, którzy napiszą coś ciekawego, a nie na temat. Idąc Twoim tokiem myślenia nasze komenty również są spamem.
0
pax
W zupełności się z tobą zgadzam, jeśli chodzi o umniejszanie zasług Leo. :)
0
Zgadzam się z Tobą, to Messiego należałoby bardziej skarcić za nieudany strzał.
0
Zgadzam się, że Złota Piłka powinna tym razem zostać przyznana CR7 za niesamowity rok, ale absolutnie nie mogę się zgodzić ze wzmianką o Leo. Na przykład Argentyńczyk w trakcie fazy grupowej LM 2013/14 zdobył 6 goli w 3 meczach. To mało? Ronaldo zagrał o 2 mecze więcej i wykorzystał to, zdobywając niesamowite 9 goli. Dalej: W trakcie meczu z Bayernem Leo może i był jego twarzą, ale na pewno nie mógł zrobić nic, żeby odwrócić losy tego spotkania. Zrzucanie winy na niego jest absolutnie nie fair, bo po pierwsze to był pierwszy prawdziwy mecz Leo po kontuzji odniesionej na Parc des Princes, a po drugie Leo to tylko człowiek, nie jest drużyną, jest tylko jej częścią, nie jest w stanie wygrać meczu sam. Wtedy zawiedli wszyscy. Kolejna rzecz: wiosną Leo był jedynym zawodnikiem Blaugrany, który tak na prawdę ciągnął grę zespołu. Nawet kiedy wchodził z ławki. Mecze z Bilbao i Betisem dobitnie to potwierdzają. Więc uważam, że zrzucanie całej odpowiedzialności za przegraną z Bayernem nie powinno mieć tutaj miejsca. A statystyki Leo w roku kalendarzowym 2013 nie są wcale najgorsze: drugi najlepszy strzelec w europie (44 bramki), a nie zapominajmy jak dużo czasu spędził poza boiskiem, lecząc urazy. Tak jak zgadzałem się z Tobą Challenger, że nieobecność Leo przez te kilka miesięcy może nam wyjść tylko na zdrowie, tak tutaj nie zgadzam się w ogóle z końcowym podsumowaniem roku w jego wykonaniu. Pozdrawiam.
0
Ale posłuchaj Brie, tutaj nie ma czegoś takiego jak chat, na którym można by było prowadzić dyskusje na inny temat, niż ten z newsa. Twoja prośba nie zostanie spełniona, bo temat do dyskusji zawsze się znajdzie, a miejscem na te dyskusje są właśnie komentarze.
0
Chyba rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać. Wiesz dlaczego nie było tam typowych sytuacji strzeleckich? Bo obrona nie pozwalała na ich stworzenie. Zarówno w Barcie, jak i w Atleti. Ale skoro Ty oczekiwałeś goleady w meczu gdzie liczy, gdzie liczy się taktyka i opanowanie środka pola to nie dziwie się, że tak bardzo Hejcisz obrońców. Tyle z mojej strony.
0
Oczywiście, Pique do tej pory grał tylko piach, Masche obudził się w drugiej połowie sezonu, a niedoświadczony Bartra w pojedynkę ma zatrzymać Bayerny, Manchestery i Madryty. Dokładnie! Człowieku, obejrzyj sobie ostatnie mecze Barcy, a nie hejtuj Masche i Gerarda. Zresztą, skoro twierdzisz, że to jeden dobry mecz (choć obiektywnie i tak się z tym nie zgodzę) to właśnie on powinien być wyznacznikiem formy zawodników. A cała obrona, oprócz Daniego, zagrała wczoraj świetnie. I nie Gadaj, że Atletico nie tworzyło sobie sytuacji, ich akcje były groźniejsze od naszych. Więc Skończ z tym hejtem.
0
Mamy 50% meczów z czystym kontem, ale i tak Masche i Pique na sprzedaż, nie? :)
Szacunek dla Xaviego. 699 meczów robi wrażenie. No i cieszy mały jubileusz Pedro. Brawo chłopaki! :)
0
Dobrze, że to tylko stłuczenie, jeśli chodzi o Atletico to można się spodziewać wszystkiego jeśli chodzi o kontuzje.
0
W pełni zgadzam się z Gerim-ten wynik z tak mocnym rywale powinien nas satysfakcjonować.
0
G9
Real się jeszcze nie zbliżył i nie wiadomo, czy w ogóle się zbliży. Miejmy nadzieję, że nie. :) Pozdro i dobrej nocki. :)
0
A w kolejnym sezonie, jak również pokazał Dortmund, można zupełnie paść na kolana z powodu wyeksploatowania drużyny i zbyt krótkiej ławki. :)
0
Dokładnie, bo może być też tak, że wytrzymają w gazie tylko 2, może 3 sezony, tj BvB, lub dopadnie ich coś takiego jak rozbiory: Costa, Turan, Koke, Luis, Courtois, i skończą się wtedy tak szybko, jak się zaczęli. :) Ale tak jak Mówisz: zobaczymy jak będzie. :)
0
Fajna ta ciekawostka. :)
0
Tyle, że BVB dało się nieraz łatwo skruszyć. A Atletico ma totalnie żelazną współpracę między sobą, idealny kolektyw, Widziałeś, co zrobili z nami, Realem, Porto, czy Valencią. Moim zdaniem ta dyscyplina taktyczna to więcej niż BVB, które jednak polegało na finezji i grze technicznej, Atletico gra zgodnie z zasadą "po trupach do celu". Również bardziej wolę BVB, ale obiektywnie to Atletico tym okropnym dla oka stylem gry pokazuje, że może pobić najlepszego. My nawet z Borussią z najlepszych jej sezonów byśmy teraz wygrali, a z Atletico rezultat był widoczny na koniec meczu.
0
Moim zdaniem jeszcze lepszą niż BVB.
0
Atletico, ile razy można to klepać, nie ma czegoś takiego jak Athletico!!!!!
0
Niestety.
0
Kto tu się jara Xavim? Wszyscy go przecież sprzedają.
0
Jak Real? 7 z przodu, 5 z tyłu? :)
0
Jeden z niewielu, którzy to widzą. Szacun i Pozdro :)
0
Piotr
Ale takiemu tego nie Wytłumaczysz.