0

Ale Florek przesadza z tą karą, to są dopiero jaja, chcieć zawiesić piłkarza (własnego) za gest nie godzący w nikogo. Ale media to rozdmuchały i "musieli" zareagować.

0

Ronaldo wylądował na Benzemie, zabawnie to wyglądało :), chociaż dla Karima to nie było chyba zbyt przyjemne.

0

Nie wiem czy nieprawdaź. :)

0

I dobrze, potem nie będą mogli gadać, że nie wygrali przez kontuzje i osłabienia w składzie.

0

W sumie Masz rację. I też żałuję, przynajmniej zawsze byłby spokój na stronie, a tak to wieczna nerwica z powodu komentarzy Mikiego. :)

0

W całym roku, czy tylko w rundzie wiosennej? Mam przypominać 2-1, 1 miejsce w grupie LM, czy 14 zwycięstw na 16 meczów w LL w rundzie jesiennej? Aha, i jeszcze wszystkie ligowe mecze na CN zakończyły się zwycięstwem Blaugrany. Mało?

0

No-it's a No-life. :)
Miki, widzę, że ban Cię niczego nie nauczył. NICZEGO!

0

Nie, Chelsea na 4 przebija wszystko. :)

0

Podłączam się pod pytanie. :)

0

Skończyłem dyskusję, bo nie ma ona sensu. Bye!

0

kra7me
Zgadzam się, że Zubi niekoniecznie ma kompetencje na to stanowisko. Txiki był o wiele lepszy.

0

Oto przykład typowego trolla.
Wyjdź i nie wracaj!

0

Co, za głupi, żeby odpowiedzieć?

0

Vidić kiedyś klasa. Teraz coś jak Puyol-stara się, ale mu nie wychodzi. Kontuzja zrobiła swoje.

0

Odwal się ode mnie! Za głupi? Pisząc o tych wszystkich negatywnie wyrażających się o ranking użytkownikach "rozgarnięci inaczej" pokazujesz swoją głupotę, a Jakbyś nie zauważył, dopiska na temat klubów była dodatkiem.
I skoro Jesteś taki strażnik ortografii na tej stronie, to sam Przestrzegaj jej zasad i Zacznij zwracać się do innych z dużej litery, szczególnie na "Ty". Out.

0

Żeby BarcaForever miał kogo wkurzać.

0

Żal mi klawiatury, żeby Ci odpisywać.

0

Sam Jesteś rozgarnięty inaczej, Rubin jest wyżej niż Borussia, ManU 26 miejsce a Totki, które nic nie wygrały-10. Pogratulować obiektywizmu iffhs.

0

Też mam taką nadzieję, to tylko moje głupie obawy. :)

0

Piotr,1985
Zgadzam się, tylko się trochę obawiam, że wcześniej odejdzie, niż zdoła cokolwiek pokazać.

0

Szybko się niemieckiego nauczył. :)

0

Wszystko ok, oprócz jednej rzeczy-nie musimy kupować Reiny, bo mamy Pinto. On jest świetnym drugim golkiperem, a poza tym to dobry duch zespołu i na pewno pomógłby Marcowi zaaklimatyzować się w zespole.

0

MESSIah16
Ty na poważnie to piszesz? Przecież w samym tytule było Barca-5 miejsce.

0

LE to sukces dla klubów pokroju Schalke, Stoke, czy Gladbach, nie dla takiej firmy jak Chelsea.

0

Bayern bezapelacyjnie na pierwszym miejscu, ale reszta to śmiech na sali.

0

BVB, ManU, Juventus, gdzie oni są? Nawet gdzie jest to petrohajsowe PSG, w końcu zdobyli mistrza Francji, nie?

0

No to jeszcze lepiej, pokazuje to ich poziom, a raczej wiedzę na temat piłki.

0

Otóż to kolego. :)

0

Chelsea 4 za co? Za 3 miejsce w lidze? Poważnie?

0

Nie mogą, bo kontrakt można podpisać nie wcześniej niż na 6 miesięcy przed wygaśnięciem obecnej umowy, a jemu kontrakt kończy się w 2015, Sprawdź sobie i nie Wprowadzaj innych w błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?