Francesc4Fabregas
Dołączył/a: październik 2013
21 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Florek przesadza z tą karą, to są dopiero jaja, chcieć zawiesić piłkarza (własnego) za gest nie godzący w nikogo. Ale media to rozdmuchały i "musieli" zareagować.
0
Ronaldo wylądował na Benzemie, zabawnie to wyglądało :), chociaż dla Karima to nie było chyba zbyt przyjemne.
0
Nie wiem czy nieprawdaź. :)
0
I dobrze, potem nie będą mogli gadać, że nie wygrali przez kontuzje i osłabienia w składzie.
0
W sumie Masz rację. I też żałuję, przynajmniej zawsze byłby spokój na stronie, a tak to wieczna nerwica z powodu komentarzy Mikiego. :)
0
W całym roku, czy tylko w rundzie wiosennej? Mam przypominać 2-1, 1 miejsce w grupie LM, czy 14 zwycięstw na 16 meczów w LL w rundzie jesiennej? Aha, i jeszcze wszystkie ligowe mecze na CN zakończyły się zwycięstwem Blaugrany. Mało?
0
No-it's a No-life. :)
Miki, widzę, że ban Cię niczego nie nauczył. NICZEGO!
0
Nie, Chelsea na 4 przebija wszystko. :)
0
Podłączam się pod pytanie. :)
0
Skończyłem dyskusję, bo nie ma ona sensu. Bye!
0
kra7me
Zgadzam się, że Zubi niekoniecznie ma kompetencje na to stanowisko. Txiki był o wiele lepszy.
0
Oto przykład typowego trolla.
Wyjdź i nie wracaj!
0
Co, za głupi, żeby odpowiedzieć?
0
Vidić kiedyś klasa. Teraz coś jak Puyol-stara się, ale mu nie wychodzi. Kontuzja zrobiła swoje.
0
Odwal się ode mnie! Za głupi? Pisząc o tych wszystkich negatywnie wyrażających się o ranking użytkownikach "rozgarnięci inaczej" pokazujesz swoją głupotę, a Jakbyś nie zauważył, dopiska na temat klubów była dodatkiem.
I skoro Jesteś taki strażnik ortografii na tej stronie, to sam Przestrzegaj jej zasad i Zacznij zwracać się do innych z dużej litery, szczególnie na "Ty". Out.
0
Żeby BarcaForever miał kogo wkurzać.
0
Żal mi klawiatury, żeby Ci odpisywać.
0
Sam Jesteś rozgarnięty inaczej, Rubin jest wyżej niż Borussia, ManU 26 miejsce a Totki, które nic nie wygrały-10. Pogratulować obiektywizmu iffhs.
0
Też mam taką nadzieję, to tylko moje głupie obawy. :)
0
Piotr,1985
Zgadzam się, tylko się trochę obawiam, że wcześniej odejdzie, niż zdoła cokolwiek pokazać.
0
Szybko się niemieckiego nauczył. :)
0
Wszystko ok, oprócz jednej rzeczy-nie musimy kupować Reiny, bo mamy Pinto. On jest świetnym drugim golkiperem, a poza tym to dobry duch zespołu i na pewno pomógłby Marcowi zaaklimatyzować się w zespole.
0
MESSIah16
Ty na poważnie to piszesz? Przecież w samym tytule było Barca-5 miejsce.
0
LE to sukces dla klubów pokroju Schalke, Stoke, czy Gladbach, nie dla takiej firmy jak Chelsea.
0
Bayern bezapelacyjnie na pierwszym miejscu, ale reszta to śmiech na sali.
0
BVB, ManU, Juventus, gdzie oni są? Nawet gdzie jest to petrohajsowe PSG, w końcu zdobyli mistrza Francji, nie?
0
No to jeszcze lepiej, pokazuje to ich poziom, a raczej wiedzę na temat piłki.
0
Otóż to kolego. :)
0
Chelsea 4 za co? Za 3 miejsce w lidze? Poważnie?
0
Nie mogą, bo kontrakt można podpisać nie wcześniej niż na 6 miesięcy przed wygaśnięciem obecnej umowy, a jemu kontrakt kończy się w 2015, Sprawdź sobie i nie Wprowadzaj innych w błąd.